Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-53
Gotowy
Frantisek Lukes
Choketopus Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Michal Lukac Panther BJJ
Male Gi / Black / Adult / 77KG
(Saturday)
3-34
Gotowy
Ali Monfaradi
Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Wygrana na punkty - 06:00
Jan Basso NS Brotherhood
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-48
Gotowy
David Bravo
Gold Team Polska
Wygrana na punkty - 05:00
Tomas Gyurkovics Ribeiro Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-54
Gotowy
Dmitrij Ajdakov
Pound For Pound Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Michal Stolicka Jungle BJJ
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-55
Gotowy
Unknown User Dome
Jiu-Jitsu Academy Bratislava
Wygrana na punkty - 05:00
Hector Tapiero Jungle BJJ
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(Saturday)
3-38
Gotowy
Marcelo Gomes
Z1 Academy
Wygrana na punkty - 06:00
Martin Rapcan Pretorian Streetfight Team
Male Gi / White / Adult / 110KG
(Saturday)
2-46
Gotowy
Jakub Sevcik
Jungle BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Josef Vavak Bjj Globetrotters
Male Gi / White / Master 2 / 85KG
(Saturday)
2-50
Gotowy
Robert Svedik
Jungle BJJ
Markus Mayr Roger Gracie Academy Austria Wygrana walkowerem
Male Gi / White / Master 2 / 85KG
(Saturday)
2-53
Gotowy
Erik Stepan
Panther BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Markus Mayr Roger Gracie Academy Austria
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-56
Gotowy
Maximilian Petterka
Pound For Pound Team
Jiri Smiga Jungle BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-45
Gotowy
Vinicius Eugenio
Team Nogueira Vitoria
Jan Novacek Jungle BJJ Wygrana walkowerem
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Saturday)
3-39
Gotowy
Konstantin Oganesyan
Jungle BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Michael Fiegl Association Aranha
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-57
Gotowy
Oliver Dome
Jiu-Jitsu Academy Bratislava
Michal Masek Panther BJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:42
Male Gi / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-51
Gotowy
Michael Maicher
Pound For Pound Team
Wygrana na punkty - 05:00
Jakub Simunek Clube de Jiu-jitsu Pitbull CZ
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Saturday)
3-40
Gotowy
Viktor Franc
Panther BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Nikolas Kral Ribeiro Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-58
Gotowy
Sun Olvedi
Pound For Pound Team
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User Jungle BJJ
Male Gi / White / Adult / 110KG
(Saturday)
2-49
Gotowy
Samuel Luky
Sampa BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:56
Jakub Sevcik Jungle BJJ
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Saturday)
3-43
Gotowy
Iveta Guldan
Mill Hill BJJ
SIMONA RINKOVA Jungle BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-59
Gotowy
Frantisek Lukes
Choketopus Gym
Dmitrij Ajdakov Pound For Pound Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Saturday)
2-52
Gotowy
Jakub Andel
Jungle BJJ
Patrik Barak Panther BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:17
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-60
Gotowy
Unknown User Dome
Jiu-Jitsu Academy Bratislava
Jiri Smiga Jungle BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Saturday)
3-41
Gotowy
Frantisek Dvorak
Panther BJJ
Antonio Fierro NS Brotherhood Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Saturday)
2-55
Gotowy
Ota Korinek
Jungle BJJ
Fabian Vogt Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-61
Gotowy
Michal Masek
Panther BJJ
Sun Olvedi Pound For Pound Team Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Saturday)
3-42
Gotowy
Konstantin Oganesyan
Jungle BJJ
Viktor Franc Panther BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
3-45
Gotowy
Hanna Linnea Moody
Checkmat International
Dominika Sevcikova Jungle BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Saturday)
2-56
Gotowy
Matus Vizar
Jungle BJJ
Emanuel Akoua Alliance Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-62
Gotowy
David Louis
DSC Gym Ceska Trebova
Wygrana na punkty - 05:00
Vojtech Pollak Jungle BJJ
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
3-46
Gotowy
Karel Dusek
Clube de Jiu-jitsu Pitbull CZ
Tomas Kadlec Jungle BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-63
Gotowy
Dmitrij Ajdakov
Pound For Pound Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Jiri Smiga Jungle BJJ
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Saturday)
3-44
Gotowy
Frantisek Dvorak
Panther BJJ
Konstantin Oganesyan Jungle BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-54
Gotowy
Radek Stiller
Jungle BJJ
Jakub Simunek Clube de Jiu-jitsu Pitbull CZ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03