Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Master 1 / Brown / 120KG
(Sunday)
1-74
Gotowy
Romildo Pinheiro
Ferreira Top Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Reinaldo Junior
Male / Master 1 / Blue / 85KG
(Sunday)
5-59
Gotowy
Leonardo Jesus
Coalizao Jiujitsu
Igor Silva Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Male Gi Open / Blue / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
2-60
Gotowy
Jhonatan Guimaraes
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Gabriel Moura Lg System
Male Gi Open / Brown / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
3-55
Gotowy
Pedro Toledo
Ribeiro Jiu Jitsu
Caio Jardim Victor Nova União International Wygrana na punkty - 06:00
Male / Master 2 / Brown / 120KG
(Sunday)
5-52
Gotowy
Adriano Fonseca
Gfteam
Levi Cerqueira Nova União International Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / Brown / 77KG
(Sunday)
1-72
Gotowy
Victor Nascimento
Union Jiu Jitsu Ct
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Antonio Neri Gracie Barra
Male / Master 2 / Blue / 85KG
(Sunday)
4-58
Gotowy
Paulo MacHado
D&M JIU JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Leandro Carvalho Nova União International
Male / Master 1 / Purple / 85KG
(Sunday)
1-76
Gotowy
Rogerio Brasil
CARCARA JIUJITSU
Leonardo Bispo Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi Open / Blue / Adult / HEAVYWEIGHT (-120KG)
(Sunday)
Gotowy
SAMUEL SANTOS
Gfteam
Wygrana walkowerem
Icaro Borges Alliance
Male Gi Open / Purple / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
2-61
Gotowy
ALEXANDRE FRANCA
Nova União International
Vinicius Souza Pslpb Cicero Costha Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi Open / Blue / Adult / HEAVYWEIGHT (-120KG)
(Sunday)
3-54
Gotowy
Luan Lima
Simetria fight
Gabriel Jesus Simetria fight Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Female / Adult / White / 62KG
(Sunday)
4-60
Gotowy
Leidiane Santos
Nova União International
Monique Araujo Gracie Barra Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / White / 69KG
(Sunday)
5-60
Gotowy
Fernando Juriti
Lg System
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:53
Vitor Dantas Gfteam
Male / Master 1 / Blue / 77KG
(Sunday)
1-80
Gotowy
Chalme Franca
Jiujikan Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Felipe Carvalho ART TEMPLE
Male / Master 1 / Purple / 94KG
(Sunday)
1-77
Gotowy
Padraig Odonoghue
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Ramon Carmo Saiyajin Jiujitsu
Male Gi Open / Brown / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
3-58
Gotowy
Caio Jardim Victor
Nova União International
Leonardo Cruz Gfteam Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi Open / Purple / Adult / HEAVYWEIGHT (-120KG)
(Sunday)
2-65
Gotowy
Luan Francisco
Gfteam
Wygrana na punkty - 06:00
Yago Silva NORDESTE JIU JITSU
Male / Adult / White / 94KG
(Sunday)
4-68
Gotowy
Isaac Santos
Nova União International
Isaias Neto Lg System Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 2 / Purple / 94KG
(Sunday)
5-61
Gotowy
Pedro Jesus
Nova União International
Jailton Oliveira Nova União International Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male / Master 1 / Brown / 77KG
(Sunday)
1-78
Gotowy
Charles Rocha
Jiujikan Team
Victor Nascimento Union Jiu Jitsu Ct Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Male / Adult / White / 85KG
(Sunday)
1-84
Gotowy
Joao Brito
ACADEMIA CEMILTON REIS
Jonatas Santana Ribeiro Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / Blue / 85KG
(Sunday)
5-62
Gotowy
Leonardo Conceicao
Lg System
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Leonardo Jesus Coalizao Jiujitsu
Male Gi Open / Blue / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
2-62
Gotowy
DANIEL BAHREN
NORDESTE JIU JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
JOSE FREIRE Gfteam
Male / Master 2 / Blue / 85KG
(Sunday)
4-62
Gotowy
Paulo MacHado
D&M JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
Jefferson Nascimento ART TEMPLE
Male Gi Open / Black / Master 1 / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
3-62
Gotowy
Jonathan Santos
GOTEAM
Vugner Silva Nova União International Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 2 / Blue / 85KG
(Sunday)
4-61
Gotowy
Leandro Carvalho
Nova União International
Wygrana walkowerem
Francisco Oliveira Fight Brother
Female Gi Open / Brown/Black / Adult / 95KG
(Sunday)
3-57
Gotowy
Ana Azevedo
Gfteam
JOANA SANTANA Lg System Wygrana walkowerem
Female / Adult / White / 62KG
(Sunday)
4-64
Gotowy
Maria Ramos
GOTEAM
Wygrana walkowerem
Bianca Santos Checkmat International
Male / Adult / White / 85KG
(Sunday)
1-83
Gotowy
Lucas Afonseca
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Leonardo Santos Nova União International
Male / Adult / White / 69KG
(Sunday)
5-63
Gotowy
Carlos Leite
Team Terrier
Luis Santos Leoes De Judah Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi Open / Brown / Adult / HEAVYWEIGHT (-120KG)
(Sunday)
2-70
Gotowy
Uilton Silva
Fight Brother
ALEXANDRE SANTOS Gfteam Wygrana na punkty - 06:00
Female / Adult / White / 62KG
(Sunday)
4-63
Gotowy
Monique Araujo
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Adrielle Maturino FAMILIA KADU PEDREIRA