Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Para Jiu-Jitsu / Male / Class K2 - K3
(Sunday)
1-1
Gotowy
Luiz Silva
Barao Jj
Wygrana na punkty - 05:00
Alexander Lima Gracie Barra
Male / Master 1 / Black / 77KG
(Sunday)
Gotowy
Francisco Magalhaes
Gracie Barra
Joao Miranda Galetobrothers Bjj Wygrana walkowerem
Male / Adult / Purple / 62KG
(Sunday)
4-1
Gotowy
Jonathan Santos
Clube Feijao
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:17
Alexander Pereira Equipe 1
Male / Adult / Blue / 62KG
(Sunday)
5-7
Gotowy
Andre Mira
THAI BRASIL
Madson Melo ATOS Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Male / Adult / Blue / 62KG
(Sunday)
5-9
Gotowy
Mateus Antonieli
Deofilipe Jiu-jitsu
Valter Lima Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Para Jiu-Jitsu / Male / Class H - O
(Sunday)
1-5
Gotowy
Emanuel Araujo
Gracie Humaita
Gustavo Lehmann Gracie Barra Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Brown / 69KG
(Sunday)
2-6
Gotowy
Jean Baroni
Pslpb Cicero Costha
Joao Faria Galetobrothers Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Male / Adult / Purple / 69KG
(Sunday)
4-5
Gotowy
Fabio Fernandes
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:56
Vanderson Paifer Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Master 1 / Black / 69KG
(Sunday)
Gotowy
Estevao Santos
The Match Champ
Wygrana walkowerem
Aldebaran Andrade SAPO GRAPPLING TEAM
Male / Master 1 / Black / 77KG
(Sunday)
3-5
Gotowy
Pierpaolo Antonio Chiappe Cotroneo
Cohab Chile
Pedro Santos Wiggers Brothers Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / Black / 69KG
(Sunday)
Gotowy
Rafael Oliveira
Guetho Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Aldebaran Andrade SAPO GRAPPLING TEAM
Para Jiu-Jitsu / Male / Class J - K3
(Sunday)
1-6
Gotowy
Herton Gil
Checkmat International
Alisson Flores Gracie Barra Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Male / Adult / Brown / 69KG
(Sunday)
2-7
Gotowy
Rafael Campos
Gracie Barra
RAFHAEL BORGES Wiggers Brothers Wygrana na punkty - 06:00
Male / Adult / Purple / 62KG
(Sunday)
4-3
Gotowy
Emersom Batista
Alliance
Joao Ribeiro Checkmat International Wygrana na punkty - 06:00
Male / Master 1 / Black / 77KG
(Sunday)
3-4
Gotowy
Leandro Orchulhak
ATOS
Fernando Pessoa Galetobrothers Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:52
Male / Adult / Blue / 56KG
(Sunday)
5-3
Gotowy
Matheus Ribeiro
Projeto Crescendo Com Arte
Luis Souza Clube Feijao Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Para Jiu-Jitsu / Male / Class K2 - K3
(Sunday)
1-2
Gotowy
Marcio Cardozo
DRILL BJJ SCHOOL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:48
Alexander Lima Gracie Barra
Male / Master 1 / Black / 77KG
(Sunday)
3-6
Gotowy
Bruno Rodrigues
BALTA RODRIGUES
Jefferson Oliveira Lionbros Wygrana na punkty - 05:00
Para Jiu-Jitsu / Male / Class E - H
(Sunday)
2-2
Gotowy
Emanuel Araujo
Gracie Humaita
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Paulo Mattos Cm System
Male / Adult / Purple / 69KG
(Sunday)
4-7
Gotowy
Lucas Fieker
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:23
Anderson Pacheco Pitbul Jiu Jitsu
Male / Master 1 / Black / 77KG
(Sunday)
Gotowy
Felipe Silva
Scorpyon Jiu Jitsu
Dionatan Santos Wiggers Brothers Wygrana walkowerem
Male / Adult / Blue / 56KG
(Sunday)
5-4
Gotowy
Igor Silva
Checkmat International
Gustavo Santos Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Male / Adult / Brown / 77KG
(Sunday)
2-10
Gotowy
Marcelo Outeiro
Gracie Barra
Daniel Moura Ataque Duplo Wygrana na punkty - 06:00
Male / Master 1 / Black / 85KG
(Sunday)
3-14
Gotowy
Edson Moreira
NS Brotherhood
Wygrana na punkty - 05:00
Fabio Ferreira Galetobrothers Bjj
Male / Adult / Blue / 62KG
(Sunday)
5-8
Gotowy
Rhaue Scuzziato
Combat Time
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Guilherme Moraes Ribeiro Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 34KG
(Sunday)
1-7
Gotowy
Lucca Brizola
ATOS
Douglas Santos Gracie Barra Wygrana na punkty - 02:00
Male / Adult / Purple / 69KG
(Sunday)
4-6
Gotowy
Mateus Pires
Ifc Lifebrothersbjj
LUIZ GOMES Wiggers Brothers Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday)
5-14
Gotowy
Matheus Pereira
Team Pe De Chumbo
Matheus Lima Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Purple / 62KG
(Sunday)
Gotowy
Jonathan Santos
Clube Feijao
Wygrana walkowerem
Victor Barbosa Alliance
Male / Master 1 / Black / 77KG
(Sunday)
3-7
Gotowy
Leonardo Bauab
Rmnu Team
Fernando Pessoa Galetobrothers Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Male / Adult / Purple / 62KG
(Sunday)
Gotowy
Victor Barbosa
Alliance
Emersom Batista Alliance Wygrana walkowerem
Boys Gi / Infant / Grey / 34KG
(Sunday)
1-10
Gotowy
Francisco Regnier
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 03:00
GUILHERME PASA Red Lions International