Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Kids 3 / White / 27KG
(Day 1)
2-1
Gotowy
Danilo Amanov
Unknown User Checkmat International Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / White / 27KG
(Day 1)
2-2
Gotowy
Denis Girich
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
ImamShamil Khasaev FAJR - TEAM Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 23KG
(Day 1)
1-1
Gotowy
Andrej Grecko
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
DANIEL YAROSHENKO Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Boys Gi / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
1
Gotowy
Troian Oleksandr
Zr Team Association
Yehor Polupan Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 30KG
(Day 1)
3-1
Gotowy
Mykhailo Ryzhutin
Copacabana Fight Club
Matvej Donec Zr Team Association Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
1
Gotowy
Dima Evdokimenko
Checkmat International
Wygrana na punkty - 02:00
Unknown User Seremet Zr Team Association
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
1
Gotowy
Kyryll Okhrimenko
A-Force BJJ International
Wygrana na punkty - 02:00
Timur Kovalenko Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Boys Gi / Kids 2 / White / 18KG
(Day 1)
1
Gotowy
Nikita Vorobev
A-Force BJJ International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
KUSHAKOV TYKHON Zr Team Association
Boys Gi / Kids 3 / White / 34KG
(Day 1)
2
Gotowy
Vladyslav Koveliurin
Wygrana na punkty - 02:00
Unknown User Grigorcuk Zr Team Association
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 23KG
(Day 1)
1-3
Gotowy
EMIR ABDURAIMOV
Checkmat International
Wygrana na punkty
Illia Maksymuk Checkmat International
Boys Gi / Kids 3 / White / 27KG
(Day 1)
2-3
Gotowy
Mikhail Skakun
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
DANIIL KRAINEU Yamasaki Academy Wygrana na punkty - 02:00
Girls Gi / Kids 3 / White / 22KG
(Day 1)
3-2
Gotowy
Anna Kaporyk
Zr Team Association
Wygrana na punkty - 02:00
Kateryna Nastenko Zr Team Association
Boys Gi / Kids 2 / White / 18KG
(Day 1)
2
Gotowy
Artur Shcherbyna
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Ilya Ablonskij Zr Team Association
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
2
Gotowy
Nazarii Paseniuk
Uabjj
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Bogdan Donica ON-TOP MOLDOVA
Boys Gi / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
3
Gotowy
Ivan Mogilevec
Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Demyd Nikolaiev Zr Team Association
Boys Gi / Kids 3 / White / 34KG
(Day 1)
3
Gotowy
Dmitriy Mazurev
ATOS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Mubin Hasanov FAJR - TEAM
Boys Gi / Kids 2 / White / 20KG
(Day 1)
1
Gotowy
Ilya Malakhov
Zr Team Association
Unknown User Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys Gi / Kids 3 / White / 24KG
(Day 1)
3-3
Gotowy
Kostia Bondarenko
Checkmat International
Wygrana na punkty - 02:00
Andrii Shamrai ATOS
Boys Gi / Kids 3 / White / 27KG
(Day 1)
2-4
Gotowy
Bautin Lev
Zr Team Association
Aleksej Postanovsky Checkmat International Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / Kids 2 / White / 20KG
(Day 1)
2
Gotowy
Micha Butenko
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Unknown User Gavris Checkmat International
Boys Gi / Kids 2 / White / 18KG
(Day 1)
3
Gotowy
Nikita Vorobev
A-Force BJJ International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Nikita Pan Zr Team Association
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
4
Gotowy
Usman Ismagilov
FAJR - TEAM
Wygrana na punkty - 02:00
YAROSLAV FROLOV Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
3
Gotowy
Kyryll Okhrimenko
A-Force BJJ International
Davyd Ohinskyi Intelligent Team Ukraine Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Boys Gi / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
2
Gotowy
Dima Evdokimenko
Checkmat International
Illia Artemenko Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 23KG
(Day 1)
1-2
Gotowy
Andrej Grecko
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
DAVID LYSKO Checkmat International
Boys Gi / Kids 2 / White / 20KG
(Day 1)
3
Gotowy
Unknown User
Checkmat International
Wygrana na punkty - 02:00
Timur Volanik Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Boys Gi / Kids 3 / White / 24KG
(Day 1)
3-4
Gotowy
Damir Vojhevic
Gracie Barra Birmingham
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Maksim Sabunin Checkmat International
Boys Gi / Kids 3 / White / 27KG
(Day 1)
2-5
Gotowy
Unknown User
Checkmat International
Wygrana na punkty - 02:00
David Aliyarov Zr Team Association
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 27KG
(Day 1)
6
Gotowy
Filip Chirilovici
ON-TOP MOLDOVA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Viktor Zebin Zr Team Association
Boys Gi / Kids 3 / White / 21KG
(Day 1)
1-6
Gotowy
Ruben Martirosian
Checkmat International
Nikita Sojnikov Checkmat International Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / White / 34KG
(Day 1)
5
Gotowy
Unknown User Grigorcuk
Zr Team Association
Mubin Hasanov FAJR - TEAM Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / Kids 2 / White / 18KG
(Day 1)
4
Gotowy
Artur Shcherbyna
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Nazar Mulik Zr Team Association