Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male NoGi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
3-52
Gotowy
Unknown User
Dominance Will-Machado
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Thomas Dunn Maroccolo Academy
Male NoGi / Brown / Adult / 85KG
(Day 1)
3-53
Gotowy
Marko Peize Wu
Ufc Gym
Wygrana walkowerem
Thiago Moreira Fonseca Ortiz Legacy
Male NoGi / Purple / Master 2 / 77KG
(Day 1)
1-50
Gotowy
Ryan Ward
Cia Paulista - International
Alexander Colville ABSOLUTE MMA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:47
Female Gi OPEN / Blue / Adult / Heavyweight (-95KG)
(Day 1)
3-54
Gotowy
Nadia Frankland
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:30
Hayley Morgan Dominance Will-Machado
Male NoGi / White / Adult / 94KG
(Day 1)
2-51
Gotowy
Tahei Purewa
Vanguard BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Stacey Adams Peter De Been Jiu Jitsu
Male NoGi / Black / Adult / 77KG
(Day 1)
2-52
Gotowy
Noriel Bernardo
High Rollers
Ivan Voronoff Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi / Purple / Adult / 77KG
(Day 1)
1-48
Gotowy
Ethan Cannon
Peter De Been Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Unknown User Adelaide Jiu Jitsu Academy
Male NoGi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
3-55
Gotowy
Abdulay Erdogan
DC Australia
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User Dominance Will-Machado
Male NoGi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
2-53
Gotowy
Rory Matthews
Peter De Been Jiu Jitsu
Kobi Dynon Maroccolo Academy Wygrana walkowerem
Male NoGi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
2-57
Gotowy
Zach Ayman
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Bjorn Leitch Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi OPEN / Blue / Adult / Heavyweight (-120KG)
(Day 1)
1-44
Gotowy
Daniel Torres
Cia Paulista - International
Liam Porter ABSOLUTE MMA AUSTRALIA Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi / Brown / Master 2 / 85KG
(Day 1)
3-56
Gotowy
Jung Ho Kim
Cia Paulista - International
James Schultz Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:45
Male NoGi / White / Adult / 94KG
(Day 1)
2-54
Gotowy
Mason OKeefe
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Tahei Purewa Vanguard BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Male NoGi / Purple / Adult / 85KG
(Day 1)
3-57
Gotowy
Robbie Mendes
Australian Elite Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Chuol Chol Immersion Mixed Martial Arts
Male Gi OPEN / Blue / Adult / Heavyweight (-120KG)
(Day 1)
1-45
Gotowy
Luis Gabriel Contreras Olave
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Zac Reeves Immersion Mixed Martial Arts
Male NoGi / Black / Adult / 77KG
(Day 1)
2-55
Gotowy
Rodrigo Costa
GB FELIPE PREGUIÇA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:46
Ivan Voronoff
Female NoGi / Blue / Adult / 62KG
(Day 1)
3-58
Gotowy
Winnie Lai
Galeb Brothers Brazilian Jiu Jitsu
Elena Gomez ABSOLUTE MMA AUSTRALIA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male NoGi / Purple / Adult / 77KG
(Day 1)
1-49
Gotowy
Hugh Boyd
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 03:34
Ethan Cannon Peter De Been Jiu Jitsu
Male NoGi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
2-56
Gotowy
Kobi Dynon
Maroccolo Academy
Rob Pelle ABSOLUTE MMA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Male NoGi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
1-52
Gotowy
Ritchie Collins
Australian Elite Team
Keiran Tyssen DC Australia Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
2-58
Gotowy
Joshua Ber
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Morgan Cuevas DC Australia Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Female NoGi / Blue / Adult / 62KG
(Day 1)
3-60
Gotowy
Michelle Tran
Australian Elite Team
Nadia Frankland ABSOLUTE MMA AUSTRALIA Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
2-59
Gotowy
Kobi Dynon
Maroccolo Academy
Zach Ayman ABSOLUTE MMA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:50
Male NoGi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
1-53
Gotowy
Jonah Azer
Australian Elite Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Christopher Troiano ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Male NoGi / Purple / Adult / 85KG
(Day 1)
3-59
Gotowy
Kaan Husmek
Peter De Been Jiu Jitsu
Chuol Chol Immersion Mixed Martial Arts Wygrana walkowerem
Female NoGi / Blue / Adult / 55KG
(Day 1)
3-61
Gotowy
Alesha Tran
Adelaide Jiu Jitsu Academy
Shenae McEwan Gracie Barra Oceania Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Blue / Adult / 120KG
(Day 1)
1-51
Gotowy
Luis Gabriel Contreras Olave
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 05:00
David Cocker Sorriso Bjj
Male NoGi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
2-60
Gotowy
Danniel Eyar
10Th Planet Jiu Jitsu
Simon Chatzigiannis Adelaide Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Purple / Adult / 85KG
(Day 1)
3-62
Gotowy
Robbie Mendes
Australian Elite Team
Wygrana walkowerem
Chuol Chol Immersion Mixed Martial Arts
Female NoGi / Blue / Adult / 62KG
(Day 1)
3-63
Gotowy
Winnie Lai
Galeb Brothers Brazilian Jiu Jitsu
Michelle Tran Australian Elite Team Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
1-54
Gotowy
Keiran Tyssen
DC Australia
Wygrana na punkty - 05:00
Jack Lucev Dominance Will-Machado
Female NoGi / Blue / Adult / 95KG
(Day 1)
2-61
Gotowy
Syaheenaz Halim
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Hayley Morgan Dominance Will-Machado Wygrana na punkty - 05:00