Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's NO-GI / Purple / Professional / 69KG
(Saturday)
2-63
Gotowy
Najmaddin Gulu-zada
Senna Fight Academy
Magsudkhan Gulu Zada Senna Fight Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
6-66
Gotowy
Gembi Juniku
Tirana MMA Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Hadi Jafari Iran Jiu-Jitsu Academy
Men's NO-GI / Brown / Professional / 85KG
(Saturday)
3-66
Gotowy
Ali Akbarpour
ANTAEUS BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Christian Ozbek Londonshootfighters
Women's NO-GI / White / Amateur / 55KG
(Saturday)
7-70
Gotowy
Sevde Ozturk
Roger Gracie Academy Turkey
Morvarid Movaghar Arte Suave Academy / GFTeam Iran Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Men's NO-GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
8-64
Gotowy
Talha Umar
Pslpb Cicero Costha
Hamid Amraei Iran Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Brown / Professional / 77KG
(Saturday)
2-66
Gotowy
Ozgur Hanay
Pslpb Cicero Costha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Davaadorj Munkhtur Garuda Jiu Jitsu Academy
Men's NO-GI / White / Master 1 / 94KG
(Saturday)
4-68
Gotowy
Mostafa Ghasemi
021 Jiu-Jitsu Club
Zafer Cici Mellivora BJJ Academy Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-68
Gotowy
Yahya Ahmedoglu
Roger Gracie Academy Turkey
Mehriyar Farajzade Kasini Arte Suave Academy / GFTeam Iran Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-69
Gotowy
Emre Eroz
Pslpb Cicero Costha
Cem Gorucuoglu NEST MMA Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Brown / Professional / 85KG
(Saturday)
3-67
Gotowy
Devran Umut Tuzla
Mellivora BJJ Academy
Christian Ozbek Londonshootfighters Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Men's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
7-73
Gotowy
Mustafa Kavacik
NEST MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Bugra Kok Checkmat International
Men's NO-GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Saturday)
4-64
Gotowy
Emir Eraslan
Balaban Jiujitsu
Omid KokabiDelavar Gracie Barra Malekabad Mashhad Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 2 / 69KG
(Saturday)
8-69
Gotowy
Bahman Honardar
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Wygrana na punkty - 05:00
Murat Azbergenov Kazakhstan National Team
Men's NO-GI / Black / Professional / 120KG
(Saturday)
5-65
Gotowy
Unknown User
Davi Ramos JJ Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Zaid Sami Knights Martial Arts
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
6-67
Gotowy
Ali Sharafi
ANZU TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Talha Karacan NEST MMA
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
5-61
Gotowy
Murad Ismiyev
JGBJJ TEAM
Evangelos Vrachnis Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-70
Gotowy
Nehir Yigit Sutcu
Corvos Combat
Cenk Eren Ekin Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
6-68
Gotowy
Kerem Yumlu
Pslpb Cicero Costha
Furkan Yurtbak Pslpb Cicero Costha Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-69
Gotowy
Ahmed Saradar
Iraq National Team
Abdullah Avci NEST MMA Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Black / Professional / 94KG
(Saturday)
3-69
Gotowy
AHMAD ALQADMANI
Jiu Jitsu X
Wygrana na punkty - 05:00
Ahmet Yesevi Fedai Checkmat International
Men's NO-GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
8-65
Gotowy
Pezhvak Zarinmah
021 Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Yusuf Celebioglu Corvos Combat
Men's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
7-74
Gotowy
Ali Mohammadali
Iran Jiu-Jitsu Academy
Cemalettin Gorduk Corvos Combat Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-70
Gotowy
Akhmed Kadyrov
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Mahdi Sobhani Gracie Barra Malekabad Mashhad
Men's NO-GI / White / Master 1 / 94KG
(Saturday)
4-69
Gotowy
Cafer Aydin
Roger Gracie Academy Turkey
Mostafa Ghasemi 021 Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
6-69
Gotowy
Mahmoud Shalaby
Corvos Combat
Niyaz Rasul Roger Gracie Academy Turkey Wygrana na punkty
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
8-70
Gotowy
Can Duman
Gokcehan Kirbac Team
Abdellatif Alhusaini Knights Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Women's NO-GI / White / Amateur / 55KG
(Saturday)
7-71
Gotowy
Christina Salvatore
Legion Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Nazila Kianpour Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-71
Gotowy
Aliakbar Tajik
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Kaan Sarman Checkmat International Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:00
Men's NO-GI / Brown / Master 2 / 77KG
(Saturday)
5-64
Gotowy
Ali Al Rikabi
Checkmat International
Onur Mustafa Tecimer Kimura BJJ Turkey Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Purple / Professional / 120KG
(Saturday)
3-65
Gotowy
Mohammad Tajqah
Knights Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Mahir Zuka Pound For Pound Team
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-71
Gotowy
Sandro Meshveliani
Legion Brazilian Jiu Jitsu
Nazaret Iskakov Roger Gracie Academy Turkey Wygrana na punkty - 05:00
Women's NO-GI / White / Amateur / 49KG
(Saturday)
5-66
Gotowy
Sahar Alipour
ANZU TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Saina Taghikhani Arte Suave Academy / GFTeam Iran