Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Saturday 21 Nov)
1-44
Gotowy
Bin Feng Lu
Inglourious Grapplers China
Wygrana na punkty - 05:00
Curtis Jacob Good Absolute MMA Shanghai
Male Gi / Blue / Master 2 / 69KG
(Saturday 21 Nov)
3-47
Gotowy
Ying Wang
Shanghai Bjj
Zhuo Song Artist MMA Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:47
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday 21 Nov)
4-41
Gotowy
Xu Wei Qiu
New Dynasty Combat
Wygrana na punkty - 05:00
Cheng Yi Zhu Animal MMA
Male Gi / Blue / Master 1 / 56KG
(Saturday 21 Nov)
5-54
Gotowy
Ming Li
Scream Jiujitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Long Hao Ma Inglourious Grapplers China
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Saturday 21 Nov)
2-44
Gotowy
Mojun Wu
Artist MMA Academy
Huang Wenbiao Artist MMA Academy Wygrane przez Poddanie (submission)
Male Gi / Blue / Master 3 / 85KG
(Saturday 21 Nov)
3-50
Gotowy
Zhang Sheng Lu
Absolute MMA Shanghai
Tommy Yau Kowloon Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 2 / 69KG
(Saturday 21 Nov)
1-42
Gotowy
Yang Gao
Top Brother China
Wygrana na punkty - 05:00
Jeremy David Mayfield Stevens Baret Submissions China / Tiger King
Male Gi / White / Adult / 120KG
(Saturday 21 Nov)
5-52
Gotowy
Zun Lin Lu
NJ-DRILLS
Ga Zhou Weng Shanghai Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday 21 Nov)
4-43
Gotowy
Yao Ting An
SHANXI SHANGROU BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Cleiton Rodrigues Barata Bjj Spirit Team
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Saturday 21 Nov)
1-45
Gotowy
Xu Li
Artist MMA Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Costandinos Phouphoullides Shanghai Bjj
Female Gi / Purple / Master 1 / 62KG
(Saturday 21 Nov)
3-51
Gotowy
Dong Yin Shen
Artist MMA Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
Yan Wen Zhang Artist MMA Academy
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Saturday 21 Nov)
2-47
Gotowy
Yi Chen
SCSH BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission)
Yaroslav Rybin Checkmat International
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday 21 Nov)
4-46
Gotowy
Jun Qin Wang
Inglourious Grapplers China
Wygrana na punkty - 05:00
Jerome Giammartini Absolute MMA Shanghai
Male Gi / Blue / Master 1 / 56KG
(Saturday 21 Nov)
5-55
Gotowy
Yang Yang Cheng
ALF
Long Hao Ma Inglourious Grapplers China Wygrana na punkty - 00:55
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Saturday 21 Nov)
2-48
Gotowy
Lu Yang
Bolo Martial Arts
Ji Li Inglourious Grapplers China Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 69KG
(Saturday 21 Nov)
3-48
Gotowy
Xue Feng Li
Free
Bi Tao Tan Baret Submissions China / Tiger King Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday 21 Nov)
4-42
Gotowy
Lin Hou
Gracie Barra Shunyi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Xin Zhang Galaxy Jiujitsu
Male Gi / Blue / Adult / 56KG
(Saturday 21 Nov)
5-57
Gotowy
Jin Nan Hou
SHANXI SHANGROU BJJ
Wygrana na punkty
Xu Yang Checkmat International
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Saturday 21 Nov)
1-46
Gotowy
Jun Hao Lü
Passion
Wygrana na punkty - 05:00
Ke Pang Shanghai Bjj
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Saturday 21 Nov)
2-45
Gotowy
Zhong Chen Xia
Shanghai Bjj
Tian Yi Jin Shanghai Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 120KG
(Saturday 21 Nov)
5-53
Gotowy
Jonathan Clarke
AIBJJ
Wygrana na punkty - 03:17
Ji Xiang Wang Absolute MMA Shanghai
Male Gi / Blue / Master 1 / 56KG
(Saturday 21 Nov)
5-56
Gotowy
Ming Li
Scream Jiujitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Long Hao Ma Inglourious Grapplers China
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Saturday 21 Nov)
2-49
Gotowy
Yi Chen
SCSH BJJ
Lei Wang Absolute MMA Shanghai Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday 21 Nov)
4-47
Gotowy
Ruslan Kim
Association Aranha
Wygrana na punkty - 05:00
Jerome Giammartini Absolute MMA Shanghai
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Saturday 21 Nov)
1-47
Gotowy
ALEKSANDR LEBEDEV
Association Aranha
Bin Feng Lu Inglourious Grapplers China Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 62KG
(Saturday 21 Nov)
3-52
Gotowy
Geng Min Chen
Artist MMA Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Nu Er Ai He Mai Ti Tu Er Di Nanjing ZXH BJJ
Male Gi / White / Master 3 / 85KG
(Saturday 21 Nov)
2-52
Gotowy
Bo Wang
Artist MMA Academy
Chao Guo Shanghai Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday 21 Nov)
5-58
Gotowy
Xiao Chen
Goldwing BJJ
Sergey Kudrin Checkmat International Wygrana na punkty - 03:45
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(Saturday 21 Nov)
5-59
Gotowy
Li Sha
Bolo Martial Arts
Ke Yun Li Shanghai Bjj Wygrana na punkty - 01:48
Male Gi / Purple / Adult / 62KG
(Saturday 21 Nov)
3-53
Gotowy
Song Tai Zhao
Zebra Gym
Yu Tong Inglourious Grapplers China Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Saturday 21 Nov)
2-50
Gotowy
Lu Yang
Bolo Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:10
Yi Chen SCSH BJJ
Male Gi / Purple / Master 2 / 69KG
(Saturday 21 Nov)