Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Gi Male / Blue / 60KG
(Friday 4th of June)
5-15
Gotowy
Wacil Yao
Sharjah Sports Club
Rashed Mohammed Alshehhi Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Friday 4th of June)
3-13
Gotowy
Faraj Alawlaqi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Mansour Hamad Ali Alkaabi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Friday 4th of June)
1-14
Gotowy
Azat Aldabergenov
Sharjah Self-defence Sports Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:29
Andrew Harb Sharjah Self-defence Sports Club
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Friday 4th of June)
4-15
Gotowy
Walaa Ragab
Sharjah Self-defence Sports Club
Wygrana na punkty - 05:00
Elshaimaa Karam Alla Mahmoud Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Juvenile Gi Male / White / 73KG
(Friday 4th of June)
2-6
Gotowy
Yousif Sattar
Sharjah Self-defence Sports Club
Wygrana na punkty - 04:00
Salem Alkhaaldi FMAC
Juvenile Gi Male / Blue / 81KG
(Friday 4th of June)
3-17
Gotowy
Omer Deniz
Walidbros Team
OMAR IBRAHEEM ALMARZOOQI PALMS SPORTS - TEAM 777 Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Gi Female / Blue / 63KG
(Friday 4th of June)
5-10
Gotowy
Unknown User
ATOS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Shamma Ghanem Almansoori PALMS SPORTS - TEAM 777
Juvenile Gi Female / Blue / 63KG
(Friday 4th of June)
Gotowy
Salama Almheiri
Sharjah Self-defence Sports Club
Wygrana walkowerem
Maitha Alhammadi Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Friday 4th of June)
4-17
Gotowy
Cynthia Siez
UFC GYM Middle East
Wygrana na punkty - 05:00
Roya Zadeh Sharjah Self-defence Sports Club
Juvenile Gi Male / White / 81KG
(Friday 4th of June)
5-4
Gotowy
Sultan AL-HUSSEINI
Team Gladiators by Primal Gym
Ahmad Eljak FMAC Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Gi Male / White / 73KG
(Friday 4th of June)
2-7
Gotowy
Fahad Alhammadi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Bassil Sleit Team Gladiators by Primal Gym
Juvenile Gi Male / Blue / 81KG
(Friday 4th of June)
3-16
Gotowy
Sultan Mohammed Jassem Hassan Kazem
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 04:00
Mohamed Yousef Alhammadi Sharjah Self-defence Sports Club
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Friday 4th of June)
2-11
Gotowy
Kumarbek Kaliev
Sharjah Self-defence Sports Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Unknown User Fight TLV
Juvenile Gi Female / Blue / 52KG
(Friday 4th of June)
Gotowy
Alreem Hamad Alahbabi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Abeir Almesmari Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrana walkowerem
Juvenile Gi Female / Blue / 52KG
(Friday 4th of June)
4-14
Gotowy
Mariam Saeed Aldhaheri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission)
SALAMA KAMIS Al Ain Jiu-Jitsu Club
Juvenile Gi Male / Blue / 60KG
(Friday 4th of June)
5-18
Gotowy
Rashed Mohammed Alshehhi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Gabriel Da Rosa Commando Group Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Female Gi / White / Adult / 55KG
(Friday 4th of June)
4-16
Gotowy
Walaa Ragab
Sharjah Self-defence Sports Club
Waree Buathong Commando Group Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile Gi Female / Blue / 63KG
(Friday 4th of June)
Gotowy
Maitha Alhammadi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Shamma Ghanem Almansoori PALMS SPORTS - TEAM 777 Wygrana walkowerem
Juvenile Gi Male / Blue / 60KG
(Friday 4th of June)
5-17
Gotowy
Hamdan Al Assri Almansoori
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 04:00
Ahmed Ali Al Muqabali Al Ain Jiu-Jitsu Club
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Friday 4th of June)
3-14
Gotowy
Magomedkhabib Umakhanov
Al Nasr Jiu-Jitsu Club
Faraj Alawlaqi Baniyas Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Friday 4th of June)
1-13
Gotowy
Andrii Poliakov
Team Gladiators by Primal Gym
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Abdulla Alsayed Alhashemi UAEJJ ARENA
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Friday 4th of June)
4-20
Gotowy
Giulia Larsen
Wygrana na punkty - 05:00
Shahd Mohamed Omar Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Juvenile Gi Female / Blue / 63KG
(Friday 4th of June)
5-11
Gotowy
Salama Almheiri
Sharjah Self-defence Sports Club
Unknown User ATOS Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Friday 4th of June)
2-13
Gotowy
Munther Alherani
Team Nogueira Dubai
Magomed Nurmagomedov Al Wasl Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 00:35
Female Gi / White / Adult / 95KG
(Friday 4th of June)
Gotowy
Alevtina Korosteleva
Gymnasium Team
Noora Alzaabi PALMS SPORTS - TEAM 777 Wygrana walkowerem
Female Gi / White / Adult / 95KG
(Friday 4th of June)
Gotowy
Sabine Dina
UFC GYM Middle East
Hana Radi Team Gladiators by Primal Gym Wygrana walkowerem
Male Gi / White / Adult / 56KG
(Friday 4th of June)
Gotowy
Abdulla Al Hemeiri
UAEJJ ARENA
Naji Ahmed AlSayed PALMS SPORTS - TEAM 777 Wygrana walkowerem
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Friday 4th of June)
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Friday 4th of June)
1-19
Gotowy
Ali Alkhalifa
Gfteam
Baheyeldeen Hamouda Sharjah Self-defence Sports Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:47
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Friday 4th of June)
4-21
Gotowy
Kalya Mouquet
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 05:00
Maryam Henyami
Juvenile Gi Male / Blue / 94KG
(Friday 4th of June)
3-20
Gotowy
Ahmad Abdelmaguid
FMAC
Saif Almansoori Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Friday 4th of June)
2-14
Gotowy
Kazbek Khunkaev
Team Nogueira Dubai
Wygrana na punkty - 05:00
Ahmad Jumaa Al Hamadi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club