Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male NoGi / White / Adult / 62KG
(Day 1)
3-7
Gotowy
Andrei Onea
TWO ON ONE ACADEMY
Wygrana na punkty - 05:00
Alexandru Anghel Icon Romania
Male NoGi / White / Adult / 69KG
(Day 1)
1-9
Gotowy
Vlad Isare
TWO ON ONE ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Mario Sora Absoluto Bjj ( Romania )
Male NoGi / Blue / Adult / 62KG
(Day 1)
12
Gotowy
Mihai Marius Bodoasca
Icon Romania
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Alexandru Tiganas Absoluto Bjj ( Romania )
Male NoGi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
2-8
Gotowy
Marius Badescu
Icon Romania
Denis Cretu Absoluto Bjj ( Romania ) Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
1-10
Gotowy
Grosu Vasile
TWO ON ONE ACADEMY
Sebastian Curelaru Icon Romania Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Blue / Adult / 62KG
(Day 1)
13
Gotowy
Pavel Ivanov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Alex Cristian Mustatea Icon Romania
Male NoGi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
3-8
Gotowy
Ioan Pop
Absoluto Bjj ( Romania )
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Andrei Radu Cojocaru Absoluto Bjj ( Romania )
Male NoGi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
2-9
Gotowy
Vlad Acatrinei
TWO ON ONE ACADEMY
Victor Martin TWO ON ONE ACADEMY Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
3-9
Gotowy
Catalin Nedelcu
Roots System Brasov
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Sabin Spaloiu Rio Grappling Club
Male NoGi / White / Adult / 69KG
(Day 1)
1-11
Gotowy
Valea Alexandru Mihai
Equipe Tca
Mario Sora Absoluto Bjj ( Romania ) Wygrana walkowerem
Male NoGi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
1-12
Gotowy
Unknown User
Absoluto Bjj ( Romania )
Bragagiu Mircea Zr Team Association Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Purple / Adult / 77KG
(Day 1)
3-10
Gotowy
Robert Stinga
Roots System Brasov
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Adrian Chirita Icon Romania
Male NoGi / Blue / Master 1 / 120KG
(Day 1)
2-10
Gotowy
Alexandru Ghinea
Evolution Werdum Romania
Wygrana walkowerem
Florin Gerea Icon Romania
Male NoGi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
2-11
Gotowy
Marius Badescu
Icon Romania
Wygrana na punkty - 05:00
Vlad Acatrinei TWO ON ONE ACADEMY
Male NoGi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
3-11
Gotowy
Robert Dorin
TWO ON ONE ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Unknown User Icon Romania
Male NoGi / Blue / Adult / 120KG
(Day 1)
1-13
Gotowy
Krystian Lewandowski
Icon Romania
Andrei Micu Icon Romania Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
3-12
Gotowy
Sergiu Popescu
Absoluto Bjj ( Romania )
Sabin Spaloiu Rio Grappling Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:18
Male NoGi / Purple / Adult / 120KG
(Day 1)
2-12
Gotowy
Alin Alexandru Stan
Icon Romania
Claudiu Daniel Lita Icon Romania Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Male NoGi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
2-13
Gotowy
Denis Cretu
Absoluto Bjj ( Romania )
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:12
Victor Martin TWO ON ONE ACADEMY
Male NoGi / White / Adult / 69KG
(Day 1)
1-14
Gotowy
Adel Khasawneh
TWO ON ONE ACADEMY
Vlad Isare TWO ON ONE ACADEMY Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
3-13
Gotowy
Antonio Zhelev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Wygrana na punkty - 05:00
Catalin Nedelcu Roots System Brasov