Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Day 1)
3-54
Gotowy
Vitor Cembrani
Aurum
Hiago Lima Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
2-55
Gotowy
Alejandro Burgos
Pslpb Cicero Costha
Wygrana na punkty - 05:00
Alvaro Junior NS Brotherhood
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
6-45
Gotowy
Joao Gabriel Da Silva
ATOS
Wygrana na punkty - 05:00
Luiz Felipe Duarte Fight Sports
Women's GI / Purple / Professional / 95KG
(Day 1)
1-56
Gotowy
Isabely Lemos
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Cleidiane Ferreira Alliance
Women's GI / Purple / Professional / 55KG
(Day 1)
5-36
Gotowy
Ayram Bonhenxultes
Ja Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Jinana Sais J2 Martial Arts
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 1)
4-51
Gotowy
Lucas Rautte
ATOS
Wygrana na punkty - 05:00
Pedro Rojas Gfteam
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Day 1)
3-51
Gotowy
Danilo Crecencio
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Leandro Nascimento CECONI/KMKZ
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Day 1)
5-40
Gotowy
Vagner Junior
Rilion Gracie
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Bruno Freitas Koi
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 1)
2-51
Gotowy
Renan Barcelos
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Eduardo Manna NS Brotherhood
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 1)
4-52
Gotowy
Wilson Barbosa
Garage Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Thiago Freitas NS Brotherhood
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
5-39
Gotowy
Iury Lima Dias
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Helison Santos ATOS
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
1-58
Gotowy
Tenner Valle
Brothers Of Mat
Thiago Rodrigues Guetho Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Day 1)
6-48
Gotowy
Amarante Medeiros
Sparta Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Gabriel Souza Brothers Of Mat
Women's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
4-55
Gotowy
Maria Silva
Thork Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Ketlyn Juliany Soares ATOS
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Day 1)
3-57
Gotowy
Samuel Nascimento
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:59
Dener Pinto Hope Bjj
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
2-56
Gotowy
Renan Xavier
Ataque Duplo
Wygrana na punkty - 05:00
Raul Moreau Kron Gracie Porto Alegre
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Day 1)
5-43
Gotowy
Clebson Silva
Ataque Duplo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Robson Souza Mato Grosso
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
1-52
Gotowy
Antonio Lima Da Silva
Gfteam
Lucas Menezes ATOS Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Purple / Professional / 95KG
(Day 1)
Gotowy
Catherine Foizer
Wygrana walkowerem
Cleidiane Ferreira Alliance
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
6-46
Gotowy
Bruno Caglioni
The Match Champ
Wygrana na punkty - 05:00
Luiz Felipe Duarte Fight Sports
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Day 1)
3-58
Gotowy
Rodrigo Neves
Ocsjj
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 05:00
Gunner Rusche Brothers Of Mat
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 1)
2-52
Gotowy
Nikita Shahoiko
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Josafa Costa TC BJJ
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Day 1)
5-41
Gotowy
Manolo Medeiros
Brothers Of Mat
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
Bruno Freitas Koi
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
6-47
Gotowy
Erick Lobo
Black House Jiu-jitsu
Joao Gabriel Da Silva ATOS Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
2-57
Gotowy
Higor Quintino
Ataque Duplo
Alejandro Burgos Pslpb Cicero Costha Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
1-53
Gotowy
Igor Silva
Checkmat International
Valter Lima Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Women's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
4-56
Gotowy
Vania Rodriguez
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Barbara Santana Soul Fighters Asja Sc Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 1)
4-53
Gotowy
Pedro Rojas
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Thiago Freitas NS Brotherhood
Women's GI / Purple / Professional / 95KG
(Day 1)
1-57
Gotowy
Ornella Ledezma Acosta
Kioto Brazilian Jiu-Jitsu
Isabely Lemos Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Women's GI / Blue / Amateur / 95KG
(Day 1)
2-61
Gotowy
Rafaela Correa
Rilion Gracie
Bruna Franco Vision Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Day 1)
6-50
Gotowy
Adriano Reinert
Rilion Gracie
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Amarante Medeiros Sparta Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
1-59
Gotowy
Mathyson Lima
Eduardo Milioli
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Roberto Chotti Checkmat International