Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
2-31
Gotowy
Lovro Kutija
Martin Krpan Litija
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Nikola Golubovic Stance
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Saturday)
3-33
Gotowy
Marco Ferretti
TEAM ITALIA
David Rovcanin House of Grappling Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
4-30
Gotowy
MARCO ZUNIC
Lotus Club Jiu Jitsu
Elias Erber Rio Grappling Club Austria Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-39
Gotowy
Martin Miric
MS Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
Nikola Krajnovic Gracie Barra Ljubljana
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Saturday)
3-31
Gotowy
Ivan Fehir
Grindhouse BJJ
Jan Broulik DSC Gym Ceska Trebova Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
Gotowy
Jakov Ivic
Mladost BD
Wygrana walkowerem
Nikola Golubovic Stance
Men's GI / Blue / Master 1 / 120KG
(Saturday)
5-30
Gotowy
Alan Bonomi
Lotus Club Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Jiri Dvorak DSC Gym Ceska Trebova
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
4-33
Gotowy
Lukas Silla
Six Blades Jiu-Jitsu
Marco Facchin CFC Team Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-34
Gotowy
Josip Ilijas
MS Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Nemanja Lazarevic Gracie Barra Ljubljana
Men's GI / Purple / Master 2 / 94KG
(Saturday)
5-33
Gotowy
Sasa Hrnjak
Mladost BD
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Marco Segulin Batatinha Team Italia
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
2-32
Gotowy
Nikolas Kral
Six Blades Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Lovro Kutija Martin Krpan Litija
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Saturday)
1-37
Gotowy
Nevena Puric
Gracie Barra Belgrade
Marusa Smigoc Red Eagle Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Women's NO-GI / White / Amateur / 70KG
(Saturday)
2-33
Gotowy
Barbora Macenauerova
DSC Gym Ceska Trebova
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:08
Bojana Torlak Gracie Barra Belgrade
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-35
Gotowy
Armin Dropic
10Th Planet San Mateo
Luka Domic JJK Arrow Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-36
Gotowy
Darko Tasevski
House of Grappling Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Andraz Andric Gracie Barra Ljubljana
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
Gotowy
Luka Prlic
Mladost BD
Rok Taferner 10Th Planet San Mateo Wygrana walkowerem
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-36
Gotowy
Edi Pirnat
10Th Planet San Mateo
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:21
Erik Velan Batatinha Team Italia
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-40
Gotowy
Martin Miric
MS Jiu-Jitsu
Vitomir Maksic Mladost BD Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Women's NO-GI / Blue / Amateur / 55KG
(Saturday)
4-36
Gotowy
Marusa Smigoc
Red Eagle
Valerie Poulova DSC Gym Ceska Trebova Wygrana na punkty - 05:00
Women's NO-GI / White / Amateur / 70KG
(Saturday)
2-34
Gotowy
Sophie Julianne Gysin
Batatinha Team Italia
Bojana Torlak Gracie Barra Belgrade Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
5-28
Gotowy
Unknown User
Gracie Barra Ljubljana
Jona Gal Sterle Gracie Barra Ljubljana Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:38
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-41
Gotowy
Rok Taferner
10Th Planet San Mateo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Blaz Mozina Gracie Barra Ljubljana
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
4-34
Gotowy
Nerkis Kadrija
Jiu-Jitsu Team Kastav
Lukas Silla Six Blades Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-37
Gotowy
Josip Ilijas
MS Jiu-Jitsu
Luka Domic JJK Arrow Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:29
Men's GI / Blue / Master 1 / 120KG
(Saturday)
5-31
Gotowy
Joao De Araujo
Gracie Barra Ljubljana
Jiri Dvorak DSC Gym Ceska Trebova Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-38
Gotowy
Edi Pirnat
10Th Planet San Mateo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:55
Vid Juraj Ivkovic Mladost BD
Men's NO-GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-44
Gotowy
Nicola Spagnut
Team Burning
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Denis Stojko 10Th Planet San Mateo
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-37
Gotowy
Armin Colan
Gracie Barra Graz
Gasper Lovse Gracie Barra Ljubljana Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
4-35
Gotowy
Niksa Makitan
Grindhouse BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Marco Facchin CFC Team
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-38
Gotowy
Darko Tasevski
House of Grappling Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Alex Eppacher Stance
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-41
Gotowy
Luka Perincic
JJK Arrow
Wygrana na punkty - 05:00
Maximilian Stork Pound For Pound Team
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-42
Gotowy
Martin Miric
MS Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Blaz Mozina Gracie Barra Ljubljana