Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Teen / Orange/Green / 50KG
(Sunday)
2-17
Gotowy
Daniel Pacheco
Road BJJ Brazilian Jiu JItsu
Andrei Rosa Road BJJ Brazilian Jiu JItsu Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Junior / Yellow / 55KG
(Sunday)
4-28
Gotowy
Ryan Petry
Bassam Jiu-jitsu Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Enzo Loss Checkmat International
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Sunday)
6-19
Gotowy
Pedro Valenca Neto
Pslpb Cicero Costha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Gabriel Rissi Alicerce Jiujitsu
Men's GI / Black / Master 1 / 94KG
(Sunday)
7-21
Gotowy
Luis Castro
Checkmat International
Angelo Reis Road BJJ Brazilian Jiu JItsu Wygrana na punkty - 05:00
Girls GI / Junior / Yellow / 48KG
(Sunday)
5-28
Gotowy
Larissa Alvez
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Rhiani Raveduthi Cerqueira Jiu Jitsu
Girls GI / Junior / White / 57KG
(Sunday)
1-34
Gotowy
Anna Vitoria Bonifacio
NS Brotherhood
Sara Lima NS Brotherhood Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Infant / Yellow / 40KG
(Sunday)
3-38
Gotowy
Maiza De Andrade
Road BJJ Brazilian Jiu JItsu
Maria Monteiro Checkmat International Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Teen / Orange/Green / 52KG
(Sunday)
4-16
Gotowy
Gabrielly Arassem
Road BJJ Brazilian Jiu JItsu
Agatha Silva Checkmat International Wygrana na punkty - 03:00
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Sunday)
8-22
Gotowy
Carlos Eduardo Rodrigues Do Nascimento
Gracie Barra Curitiba
Leonardo Vilela VisionBJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Girls GI / Junior / Yellow / 48KG
(Sunday)
5-27
Gotowy
Yasmim Siqueira
Cerqueira Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Izabella Oliveira Cerqueira Jiu Jitsu
Boys GI / Junior / Orange/Green / 66KG
(Sunday)
3-37
Gotowy
Luis Costa
Checkmat International
Anthony Albano Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Boys GI / Junior / Yellow / 60KG
(Sunday)
2-25
Gotowy
Gustavo Prestes
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Luis Reis Anibal Jiu Jitsu
Girls GI / Infant / White / 44KG
(Sunday)
4-23
Gotowy
Izabelly Victoria Santos De Lima
Checkmat International
Ketllyn Moraes Road BJJ Brazilian Jiu JItsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Boys GI / Infant / Grey / 42KG
(Sunday)
2-27
Gotowy
Henrique Guimaraes
Road BJJ Brazilian Jiu JItsu
Nicolas Rocha Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Sunday)
7-18
Gotowy
Ricardo Mechereffe
Checkmat International
Luan Alves Nova União International Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Sunday)
4-21
Gotowy
Fabricio Krainski
Checkmat International
Caue Pietro Filus Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Girls GI / Junior / Yellow / 57KG
(Sunday)
2-36
Gotowy
Valentina Oliveira
Ifc Lifebrothersbjj
Paloma Oliveira Gracie Barra Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Girls GI / Teen / Grey / 57KG
(Sunday)
5-32
Gotowy
Rayane Lima
TFA JIU-JITSU Curitiba
Wygrana na punkty - 03:00
Kamilla Santana Cerqueira Jiu Jitsu
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Sunday)
6-18
Gotowy
Josimar Sirino
Brusque
Wygrana na punkty - 05:00
Bruno Althoff GRACIE ELITE
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Sunday)
7-25
Gotowy
Luis Menezes
Pantanal Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Matheus Cardoso Checkmat International
Boys GI / Teen / Orange/Green / 50KG
(Sunday)
2-18
Gotowy
Victor Monteiro
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Andrei Rosa Road BJJ Brazilian Jiu JItsu
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Sunday)
3-40
Gotowy
Alice Nogueira
Checkmat International
Lohenna Oliveira Anibal Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Boys GI / Teen / Orange/Green / 84KG
(Sunday)
1-29
Gotowy
Yuri Fernandes Pacheco De Moraes
Checkmat International
Kauai Campos TFA JIU-JITSU Curitiba Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Infant / Yellow / 40KG
(Sunday)
Gotowy
Emanueli Schrank
Espindola Bjj
Wygrana walkowerem - 00:01
Maiza De Andrade Road BJJ Brazilian Jiu JItsu
Girls GI / Junior / Yellow / 48KG
(Sunday)
5-30
Gotowy
Yasmim Siqueira
Cerqueira Jiu Jitsu
Larissa Alvez Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Sunday)
8-19
Gotowy
Joao Ferraz
Checkmat International
Danilo Crecencio Checkmat International Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Boys GI / Junior / Yellow / 55KG
(Sunday)
4-27
Gotowy
Bryan Franca
Start Doing
Kaue Henrique Fernandes Maré Top Team Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 42KG
(Sunday)
2-28
Gotowy
Eduardo Alves
Cerqueira Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Henrique Guimaraes Road BJJ Brazilian Jiu JItsu
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Sunday)
3-41
Gotowy
Ana Silva
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 04:00
Tueine Burlamarqui Equipe 1
Boys GI / Teen / Orange/Green / 72KG
(Sunday)
1-36
Gotowy
Marlon Pereira
Bassam Jiu-jitsu Team
Unknown User NS Brotherhood Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Teen / Orange/Green / 52KG
(Sunday)
4-17
Gotowy
Isabella Scheidt
Road BJJ Brazilian Jiu JItsu
Wygrana na punkty - 03:00
Gabrielly Arassem Road BJJ Brazilian Jiu JItsu
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Sunday)
8-25
Gotowy
Victor Futrik
Hattori jiu-jitsu
Marcelo Siqueira Team Monge Wygrana na punkty - 05:00