Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Teen / Yellow / 56KG
(Day 1)
2-26
Gotowy
Thallyson Icaro
Squadron
Wygrana na punkty - 03:00
Nonato Filho Squadron
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 1)
3-30
Gotowy
Nicolas Santos
Toca Do Samurai
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Sandro Filho Centro De Treinamento Sandro Soares
Girls GI / Teen / Orange/Green / 48KG
(Day 1)
1-22
Gotowy
Itayara Silva
Soul Fighters
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Hevellin Pavão Guigo Jiu Jitsu
Girls GI / Teen / White / 63KG
(Day 1)
5-21
Gotowy
Sarah Silva
Guigo Jiu Jitsu
Yasmin Sá F5 JIU JITSU Wygrana na punkty - 03:00
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 1)
6-28
Gotowy
Mateus Augusto
Guigo Jiu Jitsu
Luan Samuel Squadron Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Youth Men's GI / Blue / 50KG
(Day 1)
1-28
Gotowy
Gleidson Torres
Nine Nine
Eduardo Sobrinho Squadron Wygrana na punkty - 04:00
Youth Women's GI / White / 57KG
(Day 1)
4-27
Gotowy
Maria Costa
F5 JIU JITSU
Wygrana na punkty - 04:00
Alanna Costa Guigo Jiu Jitsu
Girls GI / Teen / Orange/Green / 80KG
(Day 1)
5-22
Gotowy
Sarah Pereira
Guigo Jiu Jitsu
Gabrielle Araujo F5 JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Youth Men's GI / White / 60KG
(Day 1)
2-32
Gotowy
Paulo Moura
Guigo Jiu Jitsu
Ismael Silva F5 JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Youth Women's GI / White / 63KG
(Day 1)
3-29
Gotowy
Rafaelly Conceição
F5 JIU JITSU
Sammia Thayse Berg Jj Wygrana na punkty - 04:00
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 1)
6-29
Gotowy
Erick Hudson
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 04:00
Ryan Borges Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Youth Men's GI / White / 60KG
(Day 1)
2-33
Gotowy
Lucas Gabriel
DELARIVA
José Edivanilson Soul Fighters Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Day 1)
6-37
Gotowy
Mateus Bezerra
Octo Team
José Egito Guigo Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Youth Men's GI / Blue / 81KG
(Day 1)
4-30
Gotowy
Kligen Santos
Checkmat International
Wygrana na punkty - 04:00
Derick Lobato Guigo Jiu Jitsu
Boys GI / Teen / Orange/Green / 67KG
(Day 1)
3-26
Gotowy
Luiz Olavo
Toca Do Samurai
Luciano Filho Berg Jj Wygrana na punkty - 03:00
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Day 1)
6-35
Gotowy
Kassio Fernando
Qg Da Luta
Wygrana na punkty - 01:49
Marcos Diniz BRASA JJ
Boys GI / Teen / Yellow / Orange/Green / 62KG
(Day 1)
5-23
Gotowy
ANTONIO DINIZ
Guigo Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Renato Souza F5 JIU JITSU
Boys GI / Teen / Orange/Green / 42KG
(Day 1)
2-29
Gotowy
Gabriel Luso
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 03:00
Rykelme Moraes F5 JIU JITSU
Women's GI / Purple / Professional / 55KG
(Day 1)
6-38
Gotowy
Sandila Santos
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 05:00
Edlen Santana Zr Team Association
Youth Men's GI / Blue / 81KG
(Day 1)
4-31
Gotowy
Eliel Reis
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 04:00
Anderson Moraes Gracie Barra
Boys GI / Teen / Orange/Green / 67KG
(Day 1)
3-27
Gotowy
Julio Lacerda
Squadron
João Costa Toca Do Samurai Wygrana na punkty - 03:00
Youth Women's GI / Blue / 57KG
(Day 1)
2-36
Gotowy
Maria Silva
Gracie Barra Pk
Ketlyn Prado F5 JIU JITSU Wygrana na punkty - 04:00
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 1)
3-31
Gotowy
Ryan Cunha
Team Bastos
Devid Lyan Chagas Checkmat International Wygrana na punkty - 04:00
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Day 1)
6-32
Gotowy
Erick Alves
Gameness Fight Club
Cesar Fernandes Cesar Fernandes Brazilian Jiu-Jitsu/Game Figth Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Men's GI / Purple / Professional / 56KG
(Day 1)
4-36
Gotowy
Richard Gomes
Castro Team
Wygrana na punkty - 05:00
Adalberto Carvalho Guigo Jiu Jitsu
Boys GI / Teen / Yellow / Orange/Green / 62KG
(Day 1)
5-24
Gotowy
Samuel Garcez
Guigo Jiu Jitsu
Flaviano Santos Nine Nine Wygrana na punkty - 03:00
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Day 1)
1-31
Gotowy
Lucas Silva
Pslpb Cicero Costha
Erick Chaves Squadron Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:54
Boys GI / Teen / Yellow / Orange/Green / 62KG
(Day 1)
5-25
Gotowy
Robert Correa
Guigo Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Nycolas Lima F5 JIU JITSU
Boys GI / Teen / Yellow / 56KG
(Day 1)
2-27
Gotowy
Hawann Santos
Cgt
Wygrana na punkty - 03:00
Thallyson Icaro Squadron
Women's GI / Purple / Professional / 55KG
(Day 1)
6-39
Gotowy
Jamilly Sousa
Squadron
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28
Isabelly Ribeiro Coelho Team
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 1)
1-35
Gotowy
Guilherme Santos
Squadron
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
Jamison Morreira Checkmat International
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Day 1)
6-36
Gotowy
Thiago Santos
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Kassio Fernando Qg Da Luta