Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-1
Gotowy
Nathan Thorne
Gracie Jiu Jitsu Cape Town
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Sean Campbell Renzo Gracie Academy Cape Town
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
2-1
Gotowy
Emrick Hermann
D.S.K Schools
Mauro Simao Tupi Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-2
Gotowy
Denis Jesus Mashinini
Gracie Jiu Jitsu Cape Town
Kgotla Mmusi Gracie Barra Vancouver Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
3-1
Gotowy
Luca Volker
Lions Den
Konnor Sheahan Benthien Renzo Gracie Academy Cape Town Wygrane przez Poddanie (submission)
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-3
Gotowy
Christian Deare
Tupi Jiu-Jitsu
Abdel Ghani Muhra QuanWessels Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
2-2
Gotowy
Edson Machavane
Bjj Globetrotters
Armandt Van Den Berg QuanWessels Academy Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 94KG
(Day 1)
3-4
Gotowy
Jacques Ewald
1610 BJJ Brotherhood
Adei Volker Lions Den Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-4
Gotowy
Nathan Thorne
Gracie Jiu Jitsu Cape Town
Ridhaa Darries Pesfa Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
3-2
Gotowy
Jason Du Randt
Pesfa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
Luca Volker Lions Den
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
2-3
Gotowy
Kade Sequeira
Gracie Barra Kempton Park
Jason Lume Gracie Jiu Jitsu Cape Town Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-5
Gotowy
Kgotla Mmusi
Gracie Barra Vancouver
Abdel Ghani Muhra QuanWessels Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:06
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
2-4
Gotowy
Joel Preller
Pesfa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
Lere Dingalo Gracie Barra Vancouver
Women's NO-GI / Blue / Amateur / 95KG
(Day 1)
1-8
Gotowy
Linara Costa
Gfteam
Uschi Junge Marcello Monteiro Association South Africa Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:03
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 94KG
(Day 1)
3-5
Gotowy
Karl Fritzenkotter
QuanWessels Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
Jacques Ewald 1610 BJJ Brotherhood
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
2-5
Gotowy
Mauro Simao
Tupi Jiu-Jitsu
Armandt Van Den Berg QuanWessels Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-6
Gotowy
Nathan Thorne
Gracie Jiu Jitsu Cape Town
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:14
Kgotla Mmusi Gracie Barra Vancouver
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Day 1)
3-7
Gotowy
Quintin White
Gracie Barra Kempton Park
Christopher Lawrence Tupi Jiu-Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:29
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
2-6
Gotowy
Jason Lume
Gracie Jiu Jitsu Cape Town
Joel Preller Pesfa Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
3-3
Gotowy
Konnor Sheahan Benthien
Renzo Gracie Academy Cape Town
Wygrana na punkty - 05:00
Jason Du Randt Pesfa
Women's NO-GI / Blue / Amateur / 95KG
(Day 1)
1-9
Gotowy
Amber Smith
Marcello Monteiro Association South Africa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Linara Costa Gfteam
Women's NO-GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
2-9
Gotowy
Michaela Van Staden
Gracie Barra Alberton
Cara Du Plessis Renzo Gracie Academy Cape Town Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
2-7
Gotowy
Mauro Simao
Tupi Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Jason Lume Gracie Jiu Jitsu Cape Town
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 94KG
(Day 1)
3-6
Gotowy
Adei Volker
Lions Den
Karl Fritzenkotter QuanWessels Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Day 1)
1-11
Gotowy
Shayan Parbhoo
Pesfa
Quade Allen Marcello Monteiro Association South Africa Wygrana na punkty - 05:00
Women's NO-GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
2-10
Gotowy
Michaela Van Staden
Gracie Barra Alberton
Cara Du Plessis Renzo Gracie Academy Cape Town Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-7
Gotowy
Ridhaa Darries
Pesfa
Abdel Ghani Muhra QuanWessels Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Day 1)
3-8
Gotowy
Quintin White
Gracie Barra Kempton Park
Christopher Lawrence Tupi Jiu-Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Women's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Day 1)
3-9
Gotowy
Terry De Kock
WSG (Wiekus Swart Grappling)
Brinlee Bontekoning Apex Sports Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Women's NO-GI / Blue / Amateur / 95KG
(Day 1)
1-10
Gotowy
Uschi Junge
Marcello Monteiro Association South Africa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:58
Amber Smith Marcello Monteiro Association South Africa
Women's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Day 1)
3-11
Gotowy
Antonia Wetzel
Renzo Gracie Academy Cape Town
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Kira Rahme Pesfa
Women's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Day 1)
3-10
Gotowy
Kayla Efstratoudakis
Renzo Gracie Academy Cape Town
Brinlee Bontekoning Apex Sports Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
2-8
Gotowy
Armandt Van Den Berg
QuanWessels Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Joel Preller Pesfa