Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Junior / White / 34KG
(Day 2)
1-55
Gotowy
Javkhlanbayar Sendendorj
Bayalag club
Otgon Erdene Altanbulag Dornogovi jiu jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Boys GI / Junior / White / 34KG
(Day 2)
1-56
Gotowy
Munkh-itgel Munkhzaya
Magic 13
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Amgalanbaatar Boldbaatar Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Boys GI / Junior / White / 37KG
(Day 2)
2-58
Gotowy
Xasbileg Erdene-ochir
Magic 13
Orgil Enkhtuvshin Bayalag club Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Junior / White / 41KG
(Day 2)
3-68
Gotowy
Bat-Orshikh Naidansuren
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Tugs Erdene Batsumiya Dornogovi jiu jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Junior / White / 34KG
(Day 2)
1-57
Gotowy
Bayarjargal Batjargal
Bayalag club
Margad Erdene Yuruult Dayan shonkhor Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Junior / White / 55KG
(Day 2)
3-71
Gotowy
Davaajargal Tumendemberel
Bayalag club
Altanshagai Gereltuya Dornogovi jiu jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Junior / White / 37KG
(Day 2)
2-59
Gotowy
Bilguunbayr Battulga
Magic 13
Yaruusuld Narkhuu Bayankhongor aimag Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Boys GI / Junior / White / 34KG
(Day 2)
1-58
Gotowy
Zoljargal Enkhtuvshin
Almighty MMA and BJJ
Otgon Erdene Altanbulag Dornogovi jiu jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Junior / White / 34KG
(Day 2)
1-59
Gotowy
Munkh-itgel Munkhzaya
Magic 13
Wygrana na punkty - 03:00
Margad Erdene Yuruult Dayan shonkhor
Boys GI / Junior / White / 37KG
(Day 2)
2-60
Gotowy
Gan Ochir Ganzug
Bayalag club
Wygrana na punkty - 03:00
Dulguun Bulderdene Govisumber Aimag
Boys GI / Junior / White / 55KG
(Day 2)
3-72
Gotowy
Amarbayasgalan Nyamdavaa
Bayalag club
Wygrana na punkty - 03:29
Erkhembayar Munkhbayar Bayangol sum
Girls GI / Junior / White - Grey / 44KG
(Day 2)
1-62
Gotowy
Nyamdulam Minjbadam
Garuda Jiu Jitsu Academy
Anungoo Munkhbat Thunder BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Boys GI / Junior / White / 41KG
(Day 2)
3-69
Gotowy
Delgerkhuu Surenkhuu
Sukhbaatar aimag
Wygrana na punkty - 03:00
Buyantogtokh Batsukh Dayan shonkhor
Boys GI / Junior / White / 37KG
(Day 2)
2-61
Gotowy
Gandorj Davaadorj
Magic 13
Wygrana na punkty - 03:00
Enkhbayar Enkh-Ochir BB Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Junior / White / 55KG
(Day 2)
3-73
Gotowy
Davaajargal Tumendemberel
Bayalag club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Erkhembayar Munkhbayar Bayangol sum
Boys GI / Junior / White / 34KG
(Day 2)
1-60
Gotowy
Zoljargal Enkhtuvshin
Almighty MMA and BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Margad Erdene Yuruult Dayan shonkhor
Girls GI / Junior / White - Grey / 44KG
(Day 2)
1-63
Gotowy
Ankhuchral Otgonchuluun
Gobi Panthera BJJ
Ariunzul Ariunzaya Govisumber Aimag Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Girls GI / Junior / Grey / 32KG
(Day 2)
3-75
Gotowy
Anujin Ankhbayar
Arkhangai aimag
Myagmardari Perenleijamts Genco Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Boys GI / Junior / White / 37KG
(Day 2)
2-62
Gotowy
Orgil Enkhtuvshin
Bayalag club
Wygrana na punkty - 03:00
Yaruusuld Narkhuu Bayankhongor aimag
Boys GI / Junior / White / 37KG
(Day 2)
2-63
Gotowy
Gan Ochir Ganzug
Bayalag club
Gandorj Davaadorj Magic 13 Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Girls GI / Junior / White - Grey / 44KG
(Day 2)
1-64
Gotowy
Enkh Ujin B
BB Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Khongorzul Batbaatar Bayalag club
Boys GI / Junior / White / 34KG
(Day 2)
1-61
Gotowy
Otgon Erdene Altanbulag
Dornogovi jiu jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Munkh-itgel Munkhzaya Magic 13
Girls GI / Junior / Grey / 32KG
(Day 2)
3-76
Gotowy
Enguun Gansukh
Dornogovi jiu jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Tsetsegdelger Munkhbayar Magic 13
Boys GI / Junior / White / 55KG
(Day 2)
3-74
Gotowy
Altanshagai Gereltuya
Dornogovi jiu jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Amarbayasgalan Nyamdavaa Bayalag club
Girls GI / Junior / White / 48KG
(Day 2)
2-66
Gotowy
Unknown User
Magic 13
Altangerel Nomin Erdene Arkhangai aimag Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Junior / Grey / 32KG
(Day 2)
3-77
Gotowy
Anujin Ankhbayar
Arkhangai aimag
Wygrana na punkty - 03:00
Tsetsegdelger Munkhbayar Magic 13
Girls GI / Junior / White - Grey / 44KG
(Day 2)
1-65
Gotowy
Anungoo Munkhbat
Thunder BJJ Academy
Nomin-Erdene Munkhjargal Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Boys GI / Junior / White / 37KG
(Day 2)
2-64
Gotowy
Yaruusuld Narkhuu
Bayankhongor aimag
Wygrana na punkty - 03:00
Gan Ochir Ganzug Bayalag club
Boys GI / Junior / Grey / 34KG
(Day 2)
3-79
Gotowy
Anar Erdene Nyam
Bayalag club
Wygrana na punkty - 03:00
Batbaatar Davaadalai Thunder BJJ Academy
Girls GI / Junior / White / 48KG
(Day 2)
2-67
Gotowy
Bolor-Erdene Nyam-Erdene
Dayan shonkhor
Altangerel Nomin Erdene Arkhangai aimag Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Junior / White - Grey / 44KG
(Day 2)
1-66
Gotowy
Ariunzul Ariunzaya
Govisumber Aimag
Enkh Ujin B BB Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Junior / Grey / 34KG
(Day 2)
3-80
Gotowy
Irmuun Baysgalan
Ralph Gracie Mongolia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Ganzorig Munkhorgil Arkhangai aimag