Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls GI / Junior / Grey / 44KG
(Day 2)
10-22
Gotowy
Dana Khalfan Almehairbi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Mouza Mohammed Darwish Saeed Almemari Aaf 10- Al Khair School
Girls GI / Infant / Grey / 36KG
(Day 2)
2-21
Gotowy
Asmin Isatova
Kazakhstan National Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Hasti Kalantarkhas Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Girls GI / Junior / Yellow / 48KG
(Day 2)
6-26
Gotowy
Marion Barbosa
Geração Upp
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Ghalia Alsudain Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Junior / Grey / 32KG
(Day 2)
8-17
Gotowy
Ghaiaheb Alrashdi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Anel Madiyeva Kazakhstan National Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Youth Women's GI / Blue / 57KG
(Day 2)
5-16
Gotowy
Khuslen Mandakhnaran
Mongolian National Team
Alexa Herse ATOS Wygrana na punkty - 04:00
Girls GI / Infant / Grey / 36KG
(Day 2)
2-26
Gotowy
Stephanie Marquez Balista
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Sophia Marinho Al Ain Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Infant / Grey / 40KG
(Day 2)
4-25
Gotowy
Mahra Adel Jaber
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Katharina Rodriguez Damasceno PALMS SPORTS - TEAM 777 Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Infant / Grey / 28KG
(Day 2)
10-17
Gotowy
Aqsa Abbas
UAEJJ ARENA
Rhyane Alves De Oliveira Maré Top Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Girls GI / Infant / Grey / 32KG
(Day 2)
3-18
Gotowy
Zhasmin Muratkhan
ROLLER
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Elezaveta Gorina Gymnasium Team
Girls GI / Teen / Grey / 68KG
(Day 2)
10-25
Gotowy
Hana Moustafa Eldoumany
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Malak Ahmed Nada Helal Baniyas Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Girls GI / Junior / Grey / 75KG
(Day 2)
7-22
Gotowy
Maryam Abdel Monem
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Mana Weshahy Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 04:00
Girls GI / Junior / Grey / 52KG
(Day 2)
8-21
Gotowy
Nasayem Mansour Hasan Ahmed Al Braiki
Aaf 10- Al Khair School
ROUDH MOHAMMED Aaf 15-Al Foaa School Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Junior / Grey / 63KG
(Day 2)
3-23
Gotowy
Mezna Faisal Alkhoori
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Natali Gorbunova Kazakhstan National Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Girls GI / Teen / Yellow / 63KG
(Day 2)
5-22
Gotowy
Valentina Pensavalle
Gracie Barra Bradford
Matilda Reid Gracie Barra Oceania Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Girls GI / Junior / Grey / 75KG
(Day 2)
7-23
Gotowy
Alyazyeh Mohamed Aljneib
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Noor Tomoum Antara Jiu Jitsu Academy
Girls GI / Junior / Yellow / 48KG
(Day 2)
6-27
Gotowy
Melina Seidl
Checkmat International
Wygrana na punkty - 03:00
Ella Dorkin Paraestra UK
Girls GI / Infant / Grey / 36KG
(Day 2)
2-25
Gotowy
Asmin Isatova
Kazakhstan National Team
Unknown User ROLLER Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Junior / Yellow / 44KG
(Day 2)
4-28
Gotowy
Denya ZAITER
Pslpb Cicero Costha
Douae El Hachadi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Junior / Grey / 44KG
(Day 2)
10-23
Gotowy
Medina Kambar
M.O.D UAE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Mouza Mohammed Darwish Saeed Almemari Aaf 10- Al Khair School
Girls GI / Junior / Yellow / 75KG
(Day 2)
3-25
Gotowy
Ilona Pardede
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Shamma Abdulla Alshamsi Aaf 04- Hessa Bint Mohamed
Girls GI / Teen / Yellow / 63KG
(Day 2)
5-23
Gotowy
Zhansaya Akhmetova
Armjj International Team
Karina Garifullina Kazakhstan National Team Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Infant / Yellow / 32KG
(Day 2)
7-21
Gotowy
Milana Kovalchuk
Satti Lux Stroy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Meera Alblooshi Sharjah Self-defence Sports Club
Girls GI / Junior / Grey / 52KG
(Day 2)
8-23
Gotowy
Salma Haddad
The Dojo Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Uelun Munkh Erdene Mongolian National Team
Girls GI / Junior / Orange/Green / 36KG
(Day 2)
6-31
Gotowy
Giullya Garcia
Gracie Barra Dubai
Mila Ben David Joburg Grappling Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Girls GI / Teen / Grey / 68KG
(Day 2)
10-26
Gotowy
Alanood Alhameli
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Aileen Hahn Art of Flow Austria Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Teen / Grey / 48KG
(Day 2)
7-27
Gotowy
Nomuun Ganbaatar
Mongolian National Team
Lina Yang Team-NSO Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Girls GI / Junior / Yellow / 44KG
(Day 2)
4-29
Gotowy
Alima Zhumadeldinova
Armjj International Team
Wygrana na punkty - 03:00
Misheel Batzaya Mongolian National Team
Girls GI / Infant / Grey / 44KG
(Day 2)
5-26
Gotowy
Aalyah Almazrouei
Team Nogueira Dubai
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Isa Marques Melo Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Junior / Grey / 52KG
(Day 2)
8-24
Gotowy
Salama Sultan Al Risi
Aaf 22 - Al Sariya School
Farea Mubarak Binamro Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Girls GI / Infant / Grey / 36KG
(Day 2)
2-27
Gotowy
Zere Nurmagambetova
Kazakhstan National Team
Unknown User ROLLER Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Infant / Grey / 40KG
(Day 2)
4-27
Gotowy
Daniela Moreno Almeida
Team Gil Catarino
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Katharina Rodriguez Damasceno PALMS SPORTS - TEAM 777
Girls GI / Junior / Yellow / 44KG
(Day 2)
4-30
Gotowy
Nazira Inkabekova
Satti Lux Stroy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Kamila Amenova Qazaq Batyry