Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-21
Gotowy
Hans Eirich
TeamXtreme Karlsruhe
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Leon Wust Gfteam
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
1-16
Gotowy
Israel Montenejo
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Jens Lehner STONEWOOD Martial Arts
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-19
Gotowy
Estefan Born
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Jonathan Vallentin Akxe Bjj Germany
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Saturday)
4-23
Gotowy
Johann Han
Bjj Akademie Berlin
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Bogdan Ungureanu Absoluto Bjj ( Romania )
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-22
Gotowy
Christian Mauthe
Pslpb Cicero Costha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Daniel Braun Gracie Southbay Jiu-Jitsu
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Saturday)
1-19
Gotowy
Asser Djambo
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Igor Pyshchenko Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
4-19
Gotowy
Salim Agic
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Tair Assangali Kazakhstan National Team
Men's GI / Blue / Master 4 / 85KG
(Saturday)
1-21
Gotowy
Wolfgang Kaumanns
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Joerg Mueller Six Blades Jiu-Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-20
Gotowy
Anas Boufaied
ATOS
Benjamin Hansen Ataque Duplo Hannover Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
5-20
Gotowy
Lukas Silla
Six Blades Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:02
Stefan Deveseleanu Absoluto Bjj ( Romania )
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-23
Gotowy
Moritz Neidhart
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Nick Schatz Checkmat International
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-23
Gotowy
Zine El Abidine El Alaoui
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Henry Grever Gracie Barra Hamburg
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-21
Gotowy
Paul Weinfurtner
Sampa BJJ
Lesly Jougwa Ntoue Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:31
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Saturday)
4-24
Gotowy
Martin Horsch
Gracie Southbay Jiu-Jitsu
Thanh Vu Bjj Globetrotters Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-24
Gotowy
Hans Eirich
TeamXtreme Karlsruhe
Christian Mauthe Pslpb Cicero Costha Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
5-21
Gotowy
Garcia Chambe
What’s Up BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Hafeni Nafuka Gracie Humaita San Diego
Women's GI / Purple / Professional / 55KG
(Saturday)
3-27
Gotowy
Sonia Ariz
Hilti Bjj Berlin
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Nina Overath NS Brotherhood
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-24
Gotowy
David Raxhon
Karkará GB BJJ Germany
Wygrana na punkty - 05:00
Martin Ratzkowski Alliance
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-22
Gotowy
Estefan Born
Gfteam
Benjamin Hansen Ataque Duplo Hannover Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-25
Gotowy
Nick Schatz
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:33
Hans Eirich TeamXtreme Karlsruhe
Men's GI / Blue / Master 4 / 85KG
(Saturday)
1-22
Gotowy
Tobias Stieber
Gfteam
Wolfgang Kaumanns Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:02
Men's GI / Blue / Master 4 / 120KG
(Saturday)
5-18
Gotowy
Niclas Langer
Pslpb Cicero Costha
Alex Crivat Polar Jiu-Jitsu Germany Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Saturday)
3-28
Gotowy
Miloje Markovic
Gfteam
Taoufik Mokhtari Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
2-25
Gotowy
Aras Dinkhah
Pyranha Mma Academy
Tomas Votava Bjjslovakia Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:06
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-25
Gotowy
Henry Grever
Gracie Barra Hamburg
Martin Ratzkowski Alliance Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:56
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Saturday)
4-27
Gotowy
Hamza Othman
Gfteam
Stephan Heyne Honey Badger JJ team Leipzig Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Purple / Professional / 95KG
(Saturday)
3-29
Gotowy
Romy Wust
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
Janina Ruehle Checkmat International
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-23
Gotowy
Paul Weinfurtner
Sampa BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:01
Estefan Born Gfteam
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
5-22
Gotowy
ALexander Stammler
Gfteam
Giacomo Martinenghi KYOUDAIDO Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 85KG
(Saturday)
1-27
Gotowy
Michael Bastert
ATOS
Wygrana na punkty - 05:00
Joao De Camargo Carlson Gracie Luxembourg
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Saturday)
4-25
Gotowy
Bogdan Ungureanu
Absoluto Bjj ( Romania )
Martin Horsch Gracie Southbay Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
2-26
Gotowy
Nikolas Kral
Six Blades Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:28
Tomas Votava Bjjslovakia