Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
2-24
Gotowy
Jaakko Lempiainen
Hilti Finland
Ariel Cohen Hilti Finland Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Boys GI / Teen / White - Grey / 67KG
(Saturday)
1-26
Gotowy
Daniel Dorogin
LION ACADEMY
Rasmus Katlasep Brazilian Top Team Estonia Wygrana na punkty - 03:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
3-23
Gotowy
Ville Salminen
Loop Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Thiago Fernandes De Sousa Delariva Finland
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
4-28
Gotowy
Anton Saari
Loop Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Leevi Lauttanen Helsingin Paini-Miehet
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Saturday)
2-27
Gotowy
Omar Alfadhli
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Abdullah Taran Icon Jiu-Jitsu Team - International
Girls GI / Teen / Yellow / 52KG
(Saturday)
1-27
Gotowy
Elizaveta Kuzovkova
Achilles Sport Club
Unknown User Achilles Sport Club Wygrana na punkty - 03:00
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Saturday)
2-28
Gotowy
Fady Saad
Gracie Barra Angola
Wygrana na punkty - 05:00
Matheus Rangel Checkmat International
Youth Men's GI / White / 81KG
(Saturday)
4-23
Gotowy
Eemeli Eronen
Helsingin Itsepuolustuskoulu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:36
Kasper Oksanen Helsingin Itsepuolustuskoulu
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-28
Gotowy
Fabian Schmidt
Brazilian Top Team Estonia
Wygrana na punkty - 05:00
Jonathan Kahonen Encourage JiuJitsu
Men's GI / Blue / Master 2 / 69KG
(Saturday)
3-24
Gotowy
Marko Mitt
Brazilian Top Team Estonia
Teemu Backman Brasa Cta Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
2-25
Gotowy
Lukas Silla
Six Blades Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Ariel Cohen Hilti Finland
Men's GI / White / Master 2 / 94KG
(Saturday)
4-26
Gotowy
Toni Leistola
Hilti Finland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:37
Ivan Suslov Sambo Espoo
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
1-31
Gotowy
Otso Aksela
Bahia Jiu-jitsu Academy
Robin Sulg Brazilian Top Team Estonia Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Saturday)
3-25
Gotowy
Aleksei Pomelov
Achilles Sport Club
Mikael Perttula Hilti Finland Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:03
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Saturday)
2-29
Gotowy
Abdullah Taran
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Matheus Rangel Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
4-29
Gotowy
Aleksandr Tikkanen
Sisu Gym
Wygrana na punkty - 05:00
Leevi Lauttanen Helsingin Paini-Miehet
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Saturday)
2-30
Gotowy
Omar Alfadhli
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:08
Fady Saad Gracie Barra Angola
Men's GI / Blue / Master 2 / 94KG
(Saturday)
3-26
Gotowy
Harri Pikkarainen
Encourage JiuJitsu
Aku Lindstrom Encourage JiuJitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-29
Gotowy
Ainars Zemturis
Achilles Sport Club
Jonathan Kahonen Encourage JiuJitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Brown / Master 1 / 85KG
(Saturday)
3-27
Gotowy
Tomi Tonteri
Hilti Finland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Joni Suojarvi Delariva Finland
Men's GI / White / Master 2 / 69KG
(Saturday)
1-32
Gotowy
Alexander Anokhin
Achilles Sport Club
Andrei Palmits LION ACADEMY Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Master 2 / 94KG
(Saturday)
4-27
Gotowy
Argo Katlasep
Brazilian Top Team Estonia
Sami Savolainen Brasa Cta Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
4-30
Gotowy
Anton Saari
Loop Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Aleksandr Tikkanen Sisu Gym
Men's GI / Black / Master 2 / 120KG
(Saturday)
3-28
Gotowy
Fabio Hora
Brazilian Top Team Estonia
Janne Toivanen Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-30
Gotowy
Fabian Schmidt
Brazilian Top Team Estonia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Jonathan Kahonen Encourage JiuJitsu
Girls NO-GI / Teen / Grey - Yellow / 52KG
(Saturday)
2-31
Gotowy
Unknown User
Achilles Sport Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Elizaveta Kuzovkova Achilles Sport Club
Boys NO-GI / Infant / Grey / 38KG
(Saturday)
3-29
Gotowy
Sebastian Shupjatskij
Achilles Sport Club
Aleksandr Kapanen Achilles Sport Club Wygrana na punkty - 03:00
Girls NO-GI / Infant / Grey / 36KG
(Saturday)
1-33
Gotowy
Miranda Sorainen
Helsingin Itsepuolustuskoulu
Arina Chernykh Achilles Sport Club Wygrana na punkty - 03:00
Boys NO-GI / Infant / Yellow / 34KG
(Saturday)
2-32
Gotowy
Andrei Arkatov
Achilles Sport Club
Ignat Prihhodko Sambo Espoo Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Girls NO-GI / Infant / White - Grey / 40KG
(Saturday)
4-31
Gotowy
Nadezhda Vallander
Achilles Sport Club
Stella Merivirta Helsingin Itsepuolustuskoulu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Boys NO-GI / Infant / Yellow / 34KG
(Saturday)
2-33
Gotowy
Vladimir Simonov
Achilles Sport Club
Aatos Hynninen Helsingin Itsepuolustuskoulu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Boys NO-GI / Infant / Grey / 34KG
(Saturday)
4-32
Gotowy
Marko Mandri
Achilles Sport Club
Artjom Balaban Sambo Espoo Wygrana na punkty - 03:00