Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Sunday)
4-10
Gotowy
Roman Stepanov
A-Force BJJ International
Leonid Zuev KAYLAS TEAM Wygrana na punkty - 02:00
Girls GI / Infant / White - Grey / 36KG
(Sunday)
3-7
Gotowy
Elezaveta Gorina
Gymnasium Team
Wygrana na punkty - 03:00
ULIANA ZUBRITSKAYA Gymnasium Team
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Sunday)
2-9
Gotowy
Gaforov David
Strela Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Mikhail Baranov Gymnasium Team
Boys GI / Kids 2 / Grey / 30KG
(Sunday)
4-6
Gotowy
Daniyal Dzhanakaev
Universal Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 02:00
Gleb Gorin Gymnasium Team
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Sunday)
1-12
Gotowy
Artem Fedorov
Universal Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Mikhail Kurke Bjj Parnas
Boys GI / Infant / Yellow / 30KG
(Sunday)
3-9
Gotowy
Viktor Gaponenko
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Wygrana na punkty - 03:00
Nikita Tolstykh LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys GI / Infant / Grey / 42KG
(Sunday)
2-12
Gotowy
Roman Kombarov
Gymnasium Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Platon Otradnykh Piratas Bjj Academy
Boys GI / Kids 3 / White / 27KG
(Sunday)
4-9
Gotowy
Ratmir Salimjanov
KAYLAS TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Yaroslav Shapovalov Gracie Barra
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Sunday)
2-10
Gotowy
Rodion Morozov
Bjj Parnas
Wygrana na punkty - 02:00
Michael Arutyunov KAYLAS TEAM
Boys GI / Kids 3 / White / 38KG
(Sunday)
4-11
Gotowy
Mihail Grasko
Checkmat International
Arsenii Krivtsov Gymnasium Team Wygrana na punkty - 02:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Sunday)
1-10
Gotowy
Artem Muminov
KAYLAS TEAM
Wygrana na punkty - 02:00
Stepan Karpecenkov Strela Team
Girls GI / Infant / Yellow / 40KG
(Sunday)
3-12
Gotowy
Sofia Tolokonnikova
Piratas Bjj Academy
Evangelina Vaganova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Boys GI / Infant / Grey / 42KG
(Sunday)
2-13
Gotowy
Fedor Chernykh
Gymnasium Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Igor Ruchka Gfteam
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Sunday)
1-13
Gotowy
David Bekoev
Universal Jiu Jitsu
Konstantin Kim A-Force BJJ International Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Girls GI / Infant / White - Grey / 36KG
(Sunday)
3-8
Gotowy
Violetta Osipova
Sapsan Team
Elezaveta Gorina Gymnasium Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Sunday)
4-12
Gotowy
Maksim Kavkin
Checkmat International
Rodion Komissarov A-Force BJJ International Wygrana na punkty - 02:00
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Sunday)
1-16
Gotowy
Viktor Tuaev
Gfteam
Wygrana na punkty - 03:00
Artem Son Strela Team
Boys GI / Infant / Yellow / 34KG
(Sunday)
2-16
Gotowy
Rasul Shamsutdinov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Bogdan Norkin Universal Jiu Jitsu
Girls GI / Teen / White - Grey / 57KG
(Sunday)
4-15
Gotowy
Alexandra Petrova
Gfteam
Maria Leonteva Universal Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Boys GI / Infant / Grey / 42KG
(Sunday)
2-14
Gotowy
Platon Otradnykh
Piratas Bjj Academy
Igor Ruchka Gfteam Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Sunday)
1-14
Gotowy
Mikhail Kurke
Bjj Parnas
Wygrana na punkty - 03:00
David Bekoev Universal Jiu Jitsu
Boys GI / Infant / Yellow / 30KG
(Sunday)
3-10
Gotowy
Kirill Mangutov
Checkmat International
Nikita Tolstykh LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Teen / Orange/Green / 52KG
(Sunday)
3-13
Gotowy
Yana Glazomitskaya
Bjj Parnas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Maria Stepanova Gfteam
Boys GI / Junior / Yellow / 41KG
(Sunday)
2-17
Gotowy
Timofey Kurbanov
BJF TEAM
Filipp Zubritskiy Gymnasium Team Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Sunday)
4-13
Gotowy
Tsaregorodtsev Gleb
Gymnasium Team
Maksim Kavkin Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Girls GI / Teen / White - Grey / 57KG
(Sunday)
4-16
Gotowy
Ekaterina Frolova
Gfteam
Melana Vaganova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Sunday)
3-16
Gotowy
Artem Khvan
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Sergej Bykov Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Sunday)
1-17
Gotowy
Marat Kabukaev
Gymnasium Team
Wygrana na punkty - 03:00
Artem Son Strela Team
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Sunday)
4-14
Gotowy
Rodion Komissarov
A-Force BJJ International
Wygrana na punkty - 02:00
Maksim Kavkin Checkmat International
Boys GI / Infant / Yellow / 30KG
(Sunday)
3-11
Gotowy
Viktor Gaponenko
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Wygrana na punkty - 03:00
Nikita Tolstykh LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Youth Men's GI / White / 66KG
(Sunday)
2-18
Gotowy
Gleb Petrushin
Gfteam
Wygrana na punkty - 04:00
Ila Efremov Universal Jiu Jitsu
Girls GI / Teen / White - Grey / 57KG
(Sunday)
4-17
Gotowy
Alexandra Petrova
Gfteam
Ekaterina Frolova Gfteam Wygrana na punkty - 03:00