Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Infant / White / 42KG
(Saturday)
1-13
Gotowy
Kristijan Biocic
Rio Grappling Club Croatia
Wygrana na punkty - 03:00
Mario Vlasic Rio Grappling Club Croatia
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Saturday)
4-14
Gotowy
Fran Vorkapic
JJK LOTUS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Petar Godic JJK Fortress
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Saturday)
3-15
Gotowy
Leo Razem
JJK LOTUS
Noah Galetovic JJK Fortress Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Saturday)
2-15
Gotowy
Leon Dolic
Rio Grappling Club Croatia
Wygrana na punkty - 03:00
Mike Kosovic JJK LOTUS
Boys GI / Infant / Yellow / 38KG
(Saturday)
4-15
Gotowy
Domagoj Matasic
Mladost BD
Andrej Lokmic Rio Grappling Club Croatia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Boys GI / Infant / Grey / 42KG
(Saturday)
5-11
Gotowy
Vili Jazbec
Martin Krpan Litija
Wygrana na punkty - 03:00
Stribor Sedic Mladost BD
Boys GI / Junior / Grey / 55KG
(Saturday)
1-14
Gotowy
Mark Peric
Martin Krpan Litija
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Fran Rebic JJK Fortress
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Saturday)
3-16
Gotowy
Jakov Konta
Mladost BD
Maro Niksic Checkmat International Wygrana na punkty - 03:10
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Saturday)
1-15
Gotowy
Luka Moskatelo
Infinity BJJ Split
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Luis Novakovic Sadzak JJK LOTUS
Boys GI / Junior / White / 41KG
(Saturday)
2-16
Gotowy
Grgo Jurinovic
Mladost BD
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Imran Mujcic Frota Academy
Girls GI / Infant / White / 44KG
(Saturday)
4-16
Gotowy
Ela Bosner
Mladost BD
Wygrana na punkty - 03:00
Nora Valentic Rio Grappling Club Croatia
Boys GI / Kids 3 / Grey / 42KG
(Saturday)
5-10
Gotowy
Borna Rakitic
Rio Grappling Club Croatia
Wygrana na punkty - 02:00
Leon Dursic JJK Fortress
Boys GI / Junior / White / 55KG
(Saturday)
3-17
Gotowy
Lukman Mujcic
Frota Academy
Loren Ivicak JJK LOTUS Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Boys GI / Infant / White / 42KG
(Saturday)
1-16
Gotowy
Gabrijel Cesar
Mladost BD
Luka Cucek Mladost BD Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Saturday)
2-17
Gotowy
Oskar Koplan
Gracie Barra Domžale
Franjo Francem Rio Grappling Club Croatia Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Saturday)
3-18
Gotowy
Vito Kuscar
Rio Grappling Club Croatia
Mirko Pataki Rio Grappling Club Croatia Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Junior / Orange/Green / 52KG
(Saturday)
2-18
Gotowy
Nika Vrbanic
Rio Grappling Club Croatia
Nika Salina Checkmat International Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 42KG
(Saturday)
5-12
Gotowy
Leon Kontrec
MS Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Luka Plecas Mladost BD
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Saturday)
4-17
Gotowy
Luka Lokin
Mladost BD
Mateo Matanovic JJK LOTUS Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Junior / Yellow / 40KG
(Saturday)
1-17
Gotowy
Katja Francem
Rio Grappling Club Croatia
Wygrana na punkty - 03:00
Tia Vidic Checkmat International
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Saturday)
3-19
Gotowy
Lovre Vranesevic
Mladost BD
Jakov Konta Mladost BD Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Boys GI / Junior / White / 41KG
(Saturday)
2-19
Gotowy
Lukas Dabic
JJK LOTUS
Wygrana na punkty - 03:00
Mak Krajacec JJK Arrow
Girls GI / Junior / Yellow / 40KG
(Saturday)
1-18
Gotowy
Iva Kotarac
Rio Grappling Club Croatia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Gita Varjacic Checkmat International
Girls GI / Infant / Yellow / 36KG
(Saturday)
4-18
Gotowy
Lota Varjacic
Checkmat International
Nika Bilokapic Rio Grappling Club Croatia Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Infant / Yellow / 42KG
(Saturday)
5-13
Gotowy
Jurica Kosutic
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Andrija Sekol Mladost BD
Boys GI / Junior / White / 55KG
(Saturday)
3-20
Gotowy
Moreno Malinic
Jiu Jitsu Kvarner
Wygrana na punkty - 03:00
Lukman Mujcic Frota Academy
Boys GI / Teen / Grey / 56KG
(Saturday)
2-20
Gotowy
Martin Lukanc
Gracie Barra Ljubljana
Rua Kvapil Martin Krpan Litija Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Girls GI / Junior / Grey / 52KG
(Saturday)
1-19
Gotowy
Kaja Rode
Gracie Barra Domžale
Iza Vilar Gracie Barra Domžale Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Infant / White - Grey / 50KG
(Saturday)
4-19
Gotowy
Anton Kalcic
JJK LOTUS
Jan Krizanic Bijelic Carlstadt Lions-Mirkovic bjj Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Infant / Yellow / 44KG
(Saturday)
5-14
Gotowy
Ella Jagic
Mladost BD
Wygrana na punkty - 03:00
Gaia Milakovic Carlstadt Lions-Mirkovic bjj
Girls GI / Teen / White / 63KG
(Saturday)
2-21
Gotowy
Naja Ljujic
Martin Krpan Litija
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Una Bogdanovic JJK Arrow
Boys GI / Junior / Grey / 50KG
(Saturday)
3-21
Gotowy
Nicolas Ravarotto
JJK LOTUS
Wygrana na punkty - 03:00
Ziga Banic Gracie Barra Ljubljana