Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Junior / Yellow / 41KG
(Day 1)
1-42
Gotowy
Munkhtur Oyuntugs
Magic 13
Gerelmaa Batsuuri Sukhbaatar aimag Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Junior / White / 52KG
(Day 1)
3-43
Gotowy
Bayarbayasgalan Ganbaatar
Govisumber Aimag
Jamsran Serchmaa Sukhbaatar aimag Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Day 1)
2-43
Gotowy
Turtuvshin Khangai
Monde Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Suld Batmurun Thunder BJJ Academy
Girls GI / Junior / Yellow / 48KG
(Day 1)
1-43
Gotowy
Enkh-Ujin Bayarmagnai
BB Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Maraljingoo Lkhagvajav Ralph Gracie Mongolia
Boys GI / Junior / White / 60KG
(Day 1)
2-44
Gotowy
Munkhbat Tamir
Elf Sport Academy
Sanchir Altanjargal Terguun Khuchten Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Infant / Grey / 32KG
(Day 1)
3-44
Gotowy
Tsenguun Altansukh
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Wygrana na punkty - 03:00
Maralsetsen Tuvshintur Ralph Gracie Mongolia
Boys GI / Junior / Yellow / 41KG
(Day 1)
1-44
Gotowy
Ganbaatar Hatanbaatar
Magic 13
Munkhtur Oyuntugs Magic 13 Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Junior / White / 41KG
(Day 1)
2-45
Gotowy
Orgil Batsanaa
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Anand Sainzul Unique Jiu Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Infant / Grey / 40KG
(Day 1)
3-45
Gotowy
Nominzul Odbaatar
Unique Jiu Jitsu Club
Azjargal Namjilmaa Unique Jiu Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Junior / Yellow / 41KG
(Day 1)
1-45
Gotowy
Irmuun Baysgalan
Ralph Gracie Mongolia
Wygrana na punkty - 03:00
Gerelmaa Batsuuri Sukhbaatar aimag
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Day 1)
2-46
Gotowy
Temuulen Erdene-tsagaan
Magic 13
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Turtuvshin Khangai Monde Bjj
Girls GI / Infant / Grey / 32KG
(Day 1)
3-46
Gotowy
Tselmeg Purevkhuu
Thunder BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Maralsetsen Tuvshintur Ralph Gracie Mongolia
Boys GI / Junior / White / 60KG
(Day 1)
2-47
Gotowy
Amin-Erdene Ragchaasuren
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Munkhbat Tamir Elf Sport Academy
Boys GI / Junior / Yellow / 55KG
(Day 1)
1-46
Gotowy
Tserengombo Bayarbat
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Chinzorig Chinbat Magic 13 Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Girls GI / Infant / Grey / 32KG
(Day 1)
3-47
Gotowy
Anu-Ujin Tserentogtokh
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Tsenguun Altansukh Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Boys GI / Junior / White - Yellow / 78KG
(Day 1)
1-47
Gotowy
Urnuunbileg Bayrtuya
Bayalag club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Erkhembayar Shine-ider Dornogovi jiu jitsu
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Day 1)
2-49
Gotowy
Erdenebaatar Ulziitogtokh
Ralph Gracie Mongolia
HIRYU NIWA Art of Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Boys GI / Junior / Grey / 41KG
(Day 1)
3-48
Gotowy
Ganbold Batzorig
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Wygrana na punkty - 03:00
Unu Orchlon Badamjav BB Jiu Jitsu Academy
Youth Women's GI / White / 70KG
(Day 1)
1-48
Gotowy
Bolor-erdene Shandas
Magic 13
Sarnai Odkhuu Temuujin Dojo Wygrana na punkty - 04:00
Boys GI / Junior / White / 60KG
(Day 1)
2-48
Gotowy
Sanchir Altanjargal
Terguun Khuchten
Amin-Erdene Ragchaasuren Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Junior / Grey / 52KG
(Day 1)
3-49
Gotowy
Munkh-Uchral Oyuntsetseg
Erkhes jiu jitsu club
Anu Erdenebaatar Terguun Khuchten Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Junior / Grey / 50KG
(Day 1)
2-50
Gotowy
Khuslen Munkh Ulzii
Ralph Gracie Mongolia
Orgil Enkhtuvshin Bayalag club Wygrana na punkty - 03:00
Youth Women's GI / White / 70KG
(Day 1)
1-49
Gotowy
Enkhee Khongorzul
Dornod Marshall Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Khulan Battumur Sukhbaatar aimag
Boys GI / Junior / Grey / 60KG
(Day 1)
3-50
Gotowy
Ankhbayar Uchral
Terguun Khuchten
Wygrana na punkty - 03:00
Tenuun Purevsuren Gobi Panthera BJJ
Youth Women's GI / White / 63KG
(Day 1)
1-50
Gotowy
Mungunchimeg Batbold
Sukhbaatar aimag
Wygrana na punkty - 04:00
Avidmaa Erdenebileg BB Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Junior / Grey / 50KG
(Day 1)
2-51
Gotowy
Otgondorj Batbold
Ralph Gracie Mongolia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Arman Armangul Magic 13
Girls GI / Junior / Grey / 52KG
(Day 1)
3-51
Gotowy
Egujin Sarantsetseg
Govisumber Aimag
Munkh-Uchral Oyuntsetseg Erkhes jiu jitsu club Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Junior / Yellow / 34KG
(Day 1)
2-52
Gotowy
Khadbaatar Tengis
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Tuwshintur Tergel Ralph Gracie Mongolia
Youth Women's GI / White / 70KG
(Day 1)
1-51
Gotowy
Bolor-erdene Shandas
Magic 13
Khulan Battumur Sukhbaatar aimag Wygrana na punkty - 04:00
Boys GI / Junior / Grey / 60KG
(Day 1)
3-52
Gotowy
Khuslen Natsagdorj
Magic 13
Wygrana na punkty - 03:00
Tenuun Purevsuren Gobi Panthera BJJ
Boys GI / Junior / Grey / 50KG
(Day 1)
2-53
Gotowy
Khuslen Munkh Ulzii
Ralph Gracie Mongolia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Arman Armangul Magic 13
Boys GI / Junior / Grey / 50KG
(Day 1)
2-54
Gotowy
Orgil Enkhtuvshin
Bayalag club
Wygrana na punkty - 03:00
Otgondorj Batbold Ralph Gracie Mongolia