Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Kids 1 / White / 21KG
(Day 1)
1-1
Gotowy
Kuralbai Zhanseit
Kazakhstan National Team
Hansultan Erdos Kazakhstan National Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Boys GI / Kids 2 / White / 20KG
(Day 1)
2-1
Gotowy
ABILMANSUR ABUBAKIR
Kazakhstan National Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Alpamys Mukhtar Mario Bros BJJ Kazakhstan
Boys GI / Kids 2 / White / 20KG
(Day 1)
2-2
Gotowy
Sanzar Saparbaj
Kazakhstan National Team
Alikhan Nurgali Satti Lux Stroy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
1-2
Gotowy
Alikhon Alisherov
Kaizen Jiu Jitsu Academy
Abdulaziz Altynsaka Kazakhstan National Team Wygrana na punkty - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White / 20KG
(Day 1)
2-3
Gotowy
Zhangirkhan Nurmakhan
Kazakhstan National Team
ABILMANSUR ABUBAKIR Kazakhstan National Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
1-3
Gotowy
Jandiyar Meiramali
Kazakhstan National Team
Nariman Yunussov Kazakhstan National Team Wygrana na punkty - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
2-4
Gotowy
Alinur Aitzhan
Kazakhstan National Team
Ismail Kurmangaliyev Satti Lux Stroy Wygrana na punkty - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
1-4
Gotowy
Adilet Mukhtar
Kazakhstan National Team
Abdulaziz Altynsaka Kazakhstan National Team Wygrana na punkty - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White / 20KG
(Day 1)
2-5
Gotowy
Zhangirkhan Nurmakhan
Kazakhstan National Team
Wygrana na punkty - 02:00
Sanzar Saparbaj Kazakhstan National Team
Boys GI / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
1-5
Gotowy
Erseit Paizulla
Armjj International Team
Wygrana na punkty - 02:00
Alinur Erdos Kazakhstan National Team
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
2-6
Gotowy
Bakdaulet Chimkentbay
Kazakhstan National Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Ulugbek Kahramonov Kaizen Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
1-6
Gotowy
Jandiyar Meiramali
Kazakhstan National Team
Adilet Mukhtar Kazakhstan National Team Wygrana na punkty - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
2-7
Gotowy
Matvei Krumm
Kazakhstan National Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Alihan Ansaruly Satti Lux Stroy
Boys GI / Kids 2 / White / 20KG
(Day 1)
2-8
Gotowy
ABILMANSUR ABUBAKIR
Kazakhstan National Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Alikhan Nurgali Satti Lux Stroy
Boys GI / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
1-7
Gotowy
Zhamil Zhubanysh
Kazakhstan National Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Alinur Erdos Kazakhstan National Team
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Day 1)
Gotowy
Ramazan Abdubaitov
Kazakhstan National Team
Imangali Meiramali Kazakhstan National Team Wygrana walkowerem - 01:16
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
1-9
Gotowy
Nariman Yunussov
Kazakhstan National Team
Wygrana na punkty - 02:00
Abdulaziz Altynsaka Kazakhstan National Team
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
2-9
Gotowy
Alsami Dauren
Kazakhstan National Team
Aliakhmet Yessenbek Black Belt Qazaqstan Wygrana na punkty - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
2-10
Gotowy
Ismail Kurmangaliyev
Satti Lux Stroy
Bakdaulet Chimkentbay Kazakhstan National Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Boys GI / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
1-10
Gotowy
Erseit Paizulla
Armjj International Team
Zhamil Zhubanysh Kazakhstan National Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
2-11
Gotowy
Matvei Krumm
Kazakhstan National Team
Wygrana na punkty - 02:00
Aliakhmet Yessenbek Black Belt Qazaqstan
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Day 1)
1-11
Gotowy
Amirlan Zhanathan
Kazakhstan National Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Ersultan Nurgali Satti Lux Stroy
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Day 1)
1-12
Gotowy
Abdukarim Hanaliev
Kazakhstan National Team
Alinur Muratbekov Satti Lux Stroy Wygrana na punkty - 02:00
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Day 1)
2-12
Gotowy
Yernur Abduganiyev
Kazakhstan National Team
Wygrana na punkty - 02:00
Kairbek Kazbekoov Black Belt Qazaqstan
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Day 1)
Gotowy
Janis Abdikerim
Kazakhstan National Team
Wygrana walkowerem
Rayan Abdubaitov Kazakhstan National Team
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
2-13
Gotowy
Ismail Kurmangaliyev
Satti Lux Stroy
Aliakhmet Yessenbek Black Belt Qazaqstan Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Day 1)
1-14
Gotowy
Imangali Meiramali
Kazakhstan National Team
Amirlan Zhanathan Kazakhstan National Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Day 1)
2-14
Gotowy
Abdunur Ismak
Armjj International Team
Dinmuhamed Balgabai Satti Lux Stroy Wygrana na punkty - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Day 1)
1-15
Gotowy
Alinur Muratbekov
Satti Lux Stroy
Wygrana na punkty - 02:00
Janis Abdikerim Kazakhstan National Team
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Day 1)
2-15
Gotowy
Alan Perdebay
Kazakhstan National Team
Wygrana na punkty - 02:00
Shohjahon Jakhongirov Kaizen Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Kids 3 / White / 27KG
(Day 1)
1-16
Gotowy
Imran Ersain
Satti Lux Stroy
Wygrana na punkty - 02:00
Nurdaulet Bolat Zr Team Association
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
2-16
Gotowy
Bakdaulet Chimkentbay
Kazakhstan National Team
Matvei Krumm Kazakhstan National Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00