Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-44
Gotowy
Zhipeng Jiang
Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association
Wygrana na punkty - 05:00
Daniel Fuya Espinar Haubert Team
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Sunday)
5-44
Gotowy
Miquel Martinez Agenjo
PlayJitsu
Javier Castrodeza Lotus Bjj Espana Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
4-42
Gotowy
Cristian Marranzini Gonzalez
Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Alex Martin Cruz Gracie Barra Pamplona
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-46
Gotowy
Antonio Hinojosa Gomez
Esteban Bonaveri BJJ Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Danylo Kozovnyk ATOS
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday)
3-40
Gotowy
Alex Gomez Paris
Association Aranha
Lennon Bilibio Ebel ATOS Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:03
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
4-43
Gotowy
Juan Valls
Calasans Bjj
Eneko Usunaga Team Evangelista Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:29
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-45
Gotowy
Eduin Medina
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Adrian Calles Gracie Barra Barcelona
Men's GI / White / Master 1 / 69KG
(Sunday)
6-44
Gotowy
Gregory Guarnieri
Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association
Wygrana na punkty - 05:00
Sacha Del Grande Mallorca BJJ
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Sunday)
5-46
Gotowy
Robert Macgregor
Mallorca BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Maxime Soulas Haubert Team
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-47
Gotowy
Julian SERRA FERRER
MKTEAM
Pau Yarza Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Sunday)
3-42
Gotowy
Nikolay Simeonov
Team Burning
Wygrana na punkty - 05:00
Vladimir Sorvachev Association Aranha
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
4-44
Gotowy
Alonso Avalos
Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Kilian Ricart Gracie Garraf
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-46
Gotowy
Pablo Horta Casas
BD-Kraken bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Arnau Riera AA jiujitsu
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Sunday)
5-47
Gotowy
Kevin Viscardi
Haubert Team
Alberto Carmona Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-48
Gotowy
Matisse Castello
Prana Family
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:19
Augusto De Faria Neto Association Aranha
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Sunday)
6-46
Gotowy
Pili Legasa
Evolution Force Team
Aylin Kaymak Bjj Team Basel Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
4-45
Gotowy
Manuel De La Huerga Vazquez
Adamas BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:12
Pau Ibanez Gfteam
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-47
Gotowy
Jordi Fernandez Oller
Reus Team
Pablo Sancho Association Aranha Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Sunday)
3-41
Gotowy
Victor Porcar
CFC Team
Florent Navajas Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:03
Men's GI / White / Amateur / 56KG
(Sunday)
5-48
Gotowy
Francisco Canas Mata
Calasans Bjj
Taketo Suzuki HUMBLING JIU JITSU CLUB Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-48
Gotowy
Giorgi Guntsadze
Haubert Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Alex Caner Lavandeira Gfteam
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-49
Gotowy
Sean Fitzgerald
Association Aranha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Arturo Segala Haubert Team
Men's GI / White / Master 1 / 69KG
(Sunday)
6-47
Gotowy
Sacha Del Grande
Mallorca BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Jose Lopez CFC Team
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
4-46
Gotowy
Borja Caballero
Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association
Wygrana na punkty - 05:00
Josep Morales Lopez Gracie Garraf
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday)
3-43
Gotowy
Sergio Fernandez
Gracie Barra
Lennon Bilibio Ebel ATOS Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-50
Gotowy
Antonio Hinojosa Gomez
Esteban Bonaveri BJJ Team
Moises Escribano Reus Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:27
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-49
Gotowy
Miguel Gutierrez
Lotus Bjj Espana
Oriol Bel Grau Gullo Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Master 2 / 69KG
(Sunday)
6-48
Gotowy
Oscar Rafael
Adamas BJJ
Marc Sanchez Perez Esteban Bonaveri BJJ Team Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Sunday)
5-50
Gotowy
Adrian Bermudez Garcia
Gracie Barra Barcelona
Edwin Giovanny Skevee Association Aranha Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
4-47
Gotowy
Cristian Marranzini Gonzalez
Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association
Eneko Usunaga Team Evangelista Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-51
Gotowy
Pau Yarza
Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Matisse Castello Prana Family
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Sunday)
3-44
Gotowy
Isaac Otalora
CFC Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Juan Lopez Villaran Calasans Bjj