Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Master 2 / 62KG
(MONDAY )
5-16
Acabado
Petru Toarca
Commando Group
Won by points - 05:00
Zainallah Alkurbi Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Master 2 / 69KG
(MONDAY )
10-19
Acabado
Hamad Alfalasi
Commando Group
Won by points
Zhanat Taibupenov Kazakhstan National Team
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(MONDAY )
2-20
Acabado
Arnaldo Teixeira
Team Gladiators by Primal Gym
Alexander Ordonez Commando Group Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(MONDAY )
11-24
Acabado
Sultan Massanov
Kyrgyzstan Top Team
Won by points - 05:00
Alireza Lafzi IRANJIUJITSU
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(MONDAY )
20
Acabado
Hussein Kahil
The Dojo Academy
Nart Yahya Team Gladiators by Primal Gym Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 120KG
(MONDAY )
8-19
Acabado
Ismael El Rhazoui
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Faizula Agelov KAYLAS TEAM Won by points
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(MONDAY )
7-21
Acabado
Ricky Bellingham
Andy Roberts Bjj
Won by points - 05:00
ADEILDO ARRUDA Gracie Barra
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # BRAZIL QUALIFIER
(MONDAY )
6-21
Acabado
Manoel Neto
PALMS SPORTS - TEAM 777
Renato Cardoso Commando Group Won by Submission - 03:05
Male Gi / Blue / Master 2 / 69KG
(MONDAY )
10-20
Acabado
Omar Shaheen
Team Nogueira Dubai
Aslanbek Amiev Al Wasl Jiu-Jitsu Club Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 120KG
(MONDAY )
8-20
Acabado
Benel Hasid
Teampact
Stefan Vojcak Roger Gracie Academy Austria Won by Submission - 00:44
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(MONDAY )
1-21
Acabado
Rashed Alsheddi
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Shamil Shuaev Team Abubakarova Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(MONDAY )
2-21
Acabado
Hossamaldin Abdelhady
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
William Contreras Commando Group Won by Submission - 04:03
Male Gi / Blue / Master 3 / 77KG
(MONDAY )
9-29
Acabado
Edwin Fernando Veru Velasquez
Commando Group
Magomedkhabib Zainudinov UNIVERSAL FIGHTERS Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 94KG
(MONDAY )
4-13
Acabado
Carlos Cabrera
Commando Group
Won by points - 05:00
Zeeshan Jadoon Elements JJ Bahrain
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(MONDAY )
11-25
Acabado
Mohamed Basel Almaisari
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Won by Submission - 00:44
Jose Perez Commando Group
Male Gi / Blue / Master 1 / 120KG
(MONDAY )
8-21
Acabado
Sanan Zeynalov
Renzo Gracie Academy Azerbaijan
Won by points - 05:00
Ognjen Bozalo UFC GYM Middle East
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(MONDAY )
21
Acabado
Jaime Alexis
Commando Group
Efim Glinkin Brasa (Felipe Costa) Won by Submission - 02:10
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # BRAZIL QUALIFIER
(MONDAY )
6-20
Acabado
Jadson Carneiro
VisionBJJ
Won by points - 05:00
Caio Pires
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(MONDAY )
11-26
Acabado
Daniel Martins
VisionBJJ
Won by points - 05:00
Nasser Maali Brazilian Power Team International
Male Gi / Purple / Master 2 / 62KG
(MONDAY )
5-17
Acabado
Kevin Andres Granados
Commando Group
Awadh Alswidar PALMS SPORTS - TEAM 777 Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(MONDAY )
1-22
Acabado
Nelson Ventura
Commando Group
Umar Turkmenov Team Nogueira Dubai Won by Submission - 02:30
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(MONDAY )
1-23
Acabado
Manucher Zogov
Sharjah Self-defence Sports Club
Won by Submission - 02:22
Milton Sebastian Garcia Commando Group
Male Gi / Blue / Master 1 / 120KG
(MONDAY )
8-22
Acabado
Nadyr Salatgereev
KAYLAS TEAM
Won by points - 05:00
Ruslan Alimgazyev Kazakhstan National Team
Female Gi / Blue / Master 1 / 49KG
(MONDAY )
7-24
Acabado
Anggieane Nauli
Alliance
Veronika Kukuckova Jiu-Jitsu Academy Bratislava Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Master 2 / 120KG
(MONDAY )
4-18
Acabado
Ahmed Omar
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Meruzhan Kakosyan Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(MONDAY )
22
Acabado
Farid Mammadov
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Won by points - 05:00
Maksim Martynenko Kazakhstan National Team
Male Gi / Blue / Master 2 / 69KG
(MONDAY )
10-21
Acabado
Bader Aldoserri
Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Won by points - 05:00
Fabio Nelson Forero
Male Gi / Blue / Master 1 / 62KG
(MONDAY )
5-20
Acabado
Adrian Suarez
Commando Group
Norbert Agpawan UFC GYM Middle East Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(MONDAY )
2-22
Acabado
Dauren Kassymbayev
MASCARENHAS TEAM
Won by points - 05:00
Seyed Davood Tabadkani Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Male Gi / Purple / Master 2 / 120KG
(MONDAY )
4-19
Acabado
Helder Mangueira
Z1 Academy
Jony Rodriguez Commando Group Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(MONDAY )
7-22
Acabado
Jorge Lasso Vasques
Commando Group
ADEILDO ARRUDA Gracie Barra Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 3 / 94KG
(MONDAY )
9-25
Acabado
Seyed Mostafa Ojaghi
Farhad Ibahimov JGBJJ TEAM Won by points - 05:00