Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / 38KG / Infant / Yellow
(Saturday)
2-48
Окончено
Petr Kulish
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Amir Alkov Supernova BJJ Academy Won by points - 00:12
Girls Gi / 36KG / Infant / White
(Saturday)
5-28
Окончено
Anastasiya Rebezova
Zr Team Association
Won by points - 03:00
Jamila Sayfullayeva Zr Team Association
Boys Gi / 30KG / Infant / Grey
(Saturday)
3-38
Окончено
Artur Magomedov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Won by points
Samikhan Assylkhan Strela Alliance
Boys Gi / 34KG / Junior / White
(Saturday)
1-49
Окончено
Arsen Adamov
Team Abubakarova
Won by points - 03:00
Vlabimir Kolokolov Zr Team Association
Boys Gi / 38KG / Infant / White
(Saturday)
4-32
Окончено
Kurmaev Islam
Checkmat International
Vladimir Pavlenko LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Won by points - 03:00
Girls Gi / 63KG / Teen / Grey
(Saturday)
6-39
Окончено
Maria Avdeeva
Zr Team Association
Anastasia Lysakova - Lion academy - Won by Submission - 00:40
Boys Gi / 55KG / Junior / Grey
(Saturday)
7-33
Окончено
Иван Мищенко
Ribeiro Jiu Jitsu
Miroslav Tupolev Team Abubakarova Won by points - 03:00
Girls Gi / 36KG / Junior / Yellow
(Saturday)
6-35
Окончено
Yana Dyutina
Ribeiro Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:37
Polina Konareva LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / 30KG / Infant / Yellow
(Saturday)
3-41
Окончено
Dalgat Arslanbekov
Checkmat International
Won by points - 03:00
Yuriy Akhatov Zr Team Association
Boys Gi / 46KG / Teen / Orange/Green
(Saturday)
1-52
Окончено
Matvey Gorodishenin
- Lion academy -
Akhmad Amaev BERKUT Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:59
Boys Gi / 30KG / Kids 3 / White
(Saturday)
5-25
Окончено
Leonid Lizogubov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Alexander Antonov Zr Team Association Won by Decision - 02:00
Boys Gi / 50KG / Junior / Yellow - Orange/Green
(Saturday)
Окончено
Airat Faizullin
Jungle BJJ
Won by Walkover
Egor Sizenkov Supernova BJJ Academy
Boys Gi / 41KG / Junior / Grey
(Saturday)
6-37
Окончено
Nikita Kalmykov
Supernova BJJ Academy
Won by Decision - 03:00
Michael Khruslov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / 41KG / Junior / Yellow
(Saturday)
7-37
Окончено
Mark Neverov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Won by Submission - 00:22
Roman Kuklenko Zr Team Association
Boys Gi / 38KG / Infant / White
(Saturday)
4-33
Окончено
Saadulla Saipulaev
Checkmat International
Altn Zulaev Strela Team Won by points - 03:00
Boys Gi / 34KG / Junior / White
(Saturday)
1-50
Окончено
Ivan Kulakov
Ribeiro Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:04
Vlabimir Kolokolov Zr Team Association
Boys Gi / 60KG / Junior / White & Grey
(Saturday)
7-40
Окончено
Muradyan Zhorik
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Won by points
Alexander Menshov Supernova BJJ Academy
Boys Gi / 46KG / Teen / Orange/Green
(Saturday)
1-53
Окончено
Vladimir Akopov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Won by Decision - 03:00
Stepan Semenov Ribeiro Jiu Jitsu
Boys Gi / 41KG / Junior / White
(Saturday)
4-35
Окончено
Magomed Abubakarov
Checkmat International
Won by Submission - 01:20
Arseniy Levchenko LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / 30KG / Infant / Grey
(Saturday)
3-34
Окончено
Denis Verzunov
Ribeiro Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:25
Mikail Magomedov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / 55KG / Junior / Grey
(Saturday)
7-34
Окончено
Mikhail Voronin
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Won by points - 03:00
Miroslav Tupolev Team Abubakarova
Boys Gi / 41KG / Junior / White
(Saturday)
4-36
Окончено
Agharahim Gahramanli
Bbjja
Won by points - 03:00
Dorzhe Menzhurov Zr Team Association
Boys Gi / 34KG / Junior / White
(Saturday)
1-51
Окончено
Timur Gazikov
Bjj Globetrotters
Arsen Adamov Team Abubakarova Won by Submission - 01:34
Boys Gi / 41KG / Junior / Yellow
(Saturday)
7-38
Окончено
Mark Aksenov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Mark Neverov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Won by points - 03:00
Boys Gi / 46KG / Teen / Orange/Green
(Saturday)
1-54
Окончено
Matvey Gorodishenin
- Lion academy -
Won by points - 03:00
Stepan Semenov Ribeiro Jiu Jitsu
Boys Gi / 50KG / Teen / White
(Saturday)
2-54
Окончено
Andrey Zhurikov
Zr Team Association
Dmitry Ivanov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Won by points - 03:00
Boys Gi / 27KG / Infant / White
(Saturday)
5-31
Окончено
Badma Basangov
Strela Team
Won by Submission - 01:33
Ivan Rasskazov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / 55KG / Junior / Yellow
(Saturday)
7-43
Окончено
Ruben Babayan
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Won by points - 03:00
Fedor Motorygin Ribeiro Jiu Jitsu
Boys Gi / 45KG / Junior / White
(Saturday)
4-41
Окончено
Ivan Menshikov
Zr Team Association
Maksim Rusakov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Won by points - 03:00
Boys Gi / 46KG / Teen / Orange/Green
(Saturday)
1-55
Окончено
Akhmad Amaev
BERKUT Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:26
Vladimir Akopov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / 30KG / Infant / Grey
(Saturday)
3-37
Окончено
Denis Verzunov
Ribeiro Jiu Jitsu
Won by points
Mikhail Dimitrov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / 50KG / Junior / Yellow - Orange/Green
(Saturday)
2-51
Окончено
Vigen Pogosyan
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Lavrentii Bukhrov Ribeiro Jiu Jitsu Won by points - 03:00