Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 56KG
(Saturday)
2-51
Završeno
Ashutosh Sharma
Gracie Jiu-Jitsu Singapore Team Pedro Sauer
Pobedio Završnicom - 02:14
Ashley Noronha WESTBAY BJJ
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-52
Završeno
Tabrez Ali
Crosstrain Fight Club
Pobeda po poenima - 05:00
Akshansh Sharma Knots & Collar
Men's NO-GI / White / Amateur / 56KG
(Saturday)
1-46
Završeno
Enbok Mawnai
Crosstrain Fight Club
Pobedio Završnicom - 00:28
Ravinder Chand Crosstrain Fight Club
Women's NO-GI / White / Amateur / 55KG
(Saturday)
1-47
Završeno
Shalu Sharma
Crosstrain Fight Club
Pobedio Završnicom - 04:58
Yachika Sharma WESTBAY BJJ
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-53
Završeno
Nobojit Dey
Crosstrain Fight Club
Pobeda bez borbe
Karyom Angu Crosstrain Fight Club
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 56KG
(Saturday)
2-54
Završeno
Umarul Farooq
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Ashley Noronha WESTBAY BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-48
Završeno
Ashish Rawat
Crosstrain Fight Club
Pobedio Završnicom - 00:52
Saksham Gaur Warriors cove mixed martial arts
Men's NO-GI / White / Amateur / 56KG
(Saturday)
1-49
Završeno
Santosh Bag
WESTBAY BJJ
Pobedio Završnicom - 04:02
Gajraj Chauhan Crosstrain Fight Club
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
2-55
Završeno
Krish Gupta
Crosstrain Fight Club
Pobeda po poenima - 05:00
Dron Chandwani Crosstrain Fight Club
Women's NO-GI / White / Amateur / 55KG
(Saturday)
1-50
Završeno
Yusra Akef
Delariva Abu Dhabi
Pobedio Završnicom - 04:22
Yachika Sharma WESTBAY BJJ
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-56
Završeno
Dinesh Singh
Gracie Jiu-Jitsu Singapore Team Pedro Sauer
Pobeda po poenima - 05:00
Jatin Rana ATRIXION COMBAT SPORTS
Men's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-51
Završeno
Raiwat Sagdeo
Crosstrain Fight Club
Rahul Raj Enjoy the Process Brazilian Jiu-jitsu Pobedio Završnicom - 01:44
Men's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-52
Završeno
Aashir Sidana
Crosstrain Fight Club
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 04:02
Nidhan Junaiz Delariva Abu Dhabi
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 56KG
(Saturday)
2-57
Završeno
Ashutosh Sharma
Gracie Jiu-Jitsu Singapore Team Pedro Sauer
Pobedio Završnicom - 02:32
Ashley Noronha WESTBAY BJJ
Women's NO-GI / White / Amateur / 55KG
(Saturday)
1-53
Završeno
Shalu Sharma
Crosstrain Fight Club
Pobeda po poenima - 05:00
Yusra Akef Delariva Abu Dhabi
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Saturday)
2-58
Završeno
Sarath Nath
WESTBAY BJJ
Aaron Arul Born to Roll Phuket Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-54
Završeno
Jigmet Singay Oddan
Crosstrain Fight Club
Aachman Sharma Warriors cove mixed martial arts Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-59
Završeno
Manish Seharawat
Aniket Singh Warriors cove mixed martial arts Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-55
Završeno
Abhinav Choudhary
Crosstrain Fight Club
Akshay Sharma ATRIXION COMBAT SPORTS Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:15
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-60
Završeno
Anshiv Bhargava
WESTBAY BJJ
Vansh Dubey Warriors cove mixed martial arts Pobedio Završnicom - 01:11
Men's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-56
Završeno
Arnav Sharma
Crosstrain Fight Club
Ashish Rawat Crosstrain Fight Club Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-61
Završeno
Rudraksh Negi
ATRIXION COMBAT SPORTS
Pobeda po poenima - 05:00
Aniket Singh Warriors cove mixed martial arts
Men's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-57
Završeno
Rahul Raj
Enjoy the Process Brazilian Jiu-jitsu
Pobedio Završnicom - 02:20
Aashir Sidana Crosstrain Fight Club
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-62
Završeno
Sandeep Srinivasa
Knots & Collar
Jatin Narang Crosstrain Fight Club Pobedio Završnicom - 01:34
Men's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-58
Završeno
Mohin Basu
Crosstrain Fight Club
Pobedio Završnicom - 01:32
Aachman Sharma Warriors cove mixed martial arts
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-63
Završeno
Shashank Bhatnagar
Crosstrain Fight Club
Arman Kumar ATRIXION COMBAT SPORTS Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-59
Završeno
Akshay Sharma
ATRIXION COMBAT SPORTS
Pobeda po poenima - 05:00
Pradhyum Naik Crosstrain Fight Club
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-64
Završeno
Apurav Kapil
Crosstrain Fight Club
Pobedio Završnicom - 01:56
Viraj Vasta Crosstrain Fight Club
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-65
Završeno
Vikas Sehrawat
Crosstrain Fight Club
Surjeet Singh ATRIXION COMBAT SPORTS Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 03:23
Men's NO-GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-60
Završeno
Ashish Rawat
Crosstrain Fight Club
Pobeda po poenima - 05:00
Rahul Raj Enjoy the Process Brazilian Jiu-jitsu
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-66
Završeno
Ritesh Bhandari
Warriors cove mixed martial arts
Pobedio Završnicom - 03:41
Chirag Kumar De La Riva France
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-62
Završeno
Raj Vardhan Singh
Crosstrain Fight Club
Pobedio Završnicom - 01:58
Kapil Asnani Warriors cove mixed martial arts