Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Adult / Blue / 77KG
(Domingo)
3-17
Završeno
ADRIAN LIMA
Ct Alisson Nunes
Pobeda po poenima - 05:00
Luiz Silva Zr Team Association
Male / Adult / Purple / 62KG
(Domingo)
1-12
Završeno
Lucas Martins
Zr Team Association
Pobedio Završnicom - 01:41
Victor Araujo SANDRO MELO JIU JITSU
Male / Adult / Purple / 69KG
(Domingo)
1-18
Završeno
EMANUEL SANTOS
Nova União International
Pobeda po poenima - 06:00
Elder Filho NORDESTE FIGHT
Male / Adult / Blue / 77KG
(Domingo)
3-12
Završeno
Alex Sander
Zr Team Association
Pobedio Završnicom - 00:27
Geraldo Silva FIT COMBAT
Male / Adult / Purple / 69KG
(Domingo)
1-20
Završeno
Felipe Vaz
Fight Club Jiu Jitsu
Lucas Souza Kimura Pobeda po poenima - 06:00
Male / Adult / Black / 94KG
(Domingo)
2-18
Završeno
Hilton Santos
MATHEUS FELIX Gfteam Pobedio Završnicom - 00:34
Male / Adult / Blue / 69KG
(Domingo)
3-22
Završeno
Breno Fontes
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 01:57
Rodrigo Santos Ct Keizoku/macaco Team
Male / Adult / Black / 69KG
(Domingo)
2-21
Završeno
Deyvid Matos
FIT COMBAT
MARCELO ARCIERI Gfteam Pobedio Završnicom - 03:08
Male / Adult / Blue / 69KG
(Domingo)
3-20
Završeno
Claudio Pina
FIT COMBAT
Pobeda po poenima - 05:00
Allan Abreu Gfteam
Male / Adult / Purple / 62KG
(Domingo)
1-14
Završeno
Victor Araujo
SANDRO MELO JIU JITSU
Pobeda po poenima - 06:00
Ruan Felipe Wilson Camara Filho
Male / Adult / Blue / 69KG
(Domingo)
3-21
Završeno
Douglas Moura
FIT COMBAT
EMANOEL JUNIOR Gfteam Pobeda po poenima - 05:00
Male / Master 1 / Black / 110KG
(Domingo)
2-14
Završeno
Matheus Cabral
Gfteam
Eloi Lima Gracie Barra Pobeda po poenima - 05:00
Male / Adult / Purple / 62KG
(Domingo)
1-15
Završeno
Lucas Martins
Zr Team Association
Pobedio Završnicom - 01:04
LUCAS PINHEIRO Gfteam
Male / Adult / Black / 85KG
(Domingo)
2-16
Završeno
Thiago Silva
FIT COMBAT
ALISSON SANTOS Ct Alisson Nunes Pobedio Završnicom - 03:43
Male / Adult / Blue / 77KG
(Domingo)
3-16
Završeno
Alex Sander
Zr Team Association
Adrianderson Pessoa Halavanca Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Male / Adult / Purple / 77KG
(Domingo)
1-26
Završeno
Steffano Cavalcante Santos
Halavanca Brazilian Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 06:00
CARLOS SANTOS Checkmat International
Male / Adult / Black / 62KG
(Domingo)
2-23
Završeno
Augusto Nascimento
Toca Do Guerreiro
LEVY FERREIRA Checkmat International Pobedio Završnicom - 03:30
Male / Adult / Black / 94KG
(Domingo)
2-19
Završeno
Emerson Lima
Zenith Bjj
Pobedio Završnicom - 00:39
Hilton Santos
Male / Adult / Purple / 77KG
(Domingo)
1-28
Završeno
ALVARO ANDRADE
Gfteam
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:40
Gustavo Silva Zr Team Association
Male / Adult / Purple / 77KG
(Domingo)
1-25
Završeno
Mateus Hiroshi
Zr Team Association
Luis Henrique Gfteam Pobeda po poenima - 06:00
Male / Adult / Blue / 69KG
(Domingo)
3-25
Završeno
Priestilley Silva
Zenith Bjj
Edivaldo Jhon Gfteam Pobedio Završnicom - 01:59
Male / Adult / Black / 69KG
(Domingo)
2-22
Završeno
MARCELO ARCIERI
Gfteam
Pobedio Završnicom - 02:21
HENRIQUE GOMES Zr Team Association
Male / Adult / Blue / 77KG
(Domingo)
Završeno
Alex Sander
Zr Team Association
Pobeda bez borbe
Luiz Silva Zr Team Association
Male / Adult / Blue / 69KG
(Domingo)
3-23
Završeno
Claudio Pina
FIT COMBAT
Igor Oliveira Gfteam Pobedio Završnicom - 02:36
Male / Adult / Black / 77KG
(Domingo)
2-27
Završeno
Rodrigo Barbosa
Zr Team Association
Romario Teodoro Zr Team Association Pobedio Završnicom - 00:47
Male / Adult / Purple / 69KG
(Domingo)
1-21
Završeno
EMANUEL SANTOS
Nova União International
Pobeda po poenima - 06:00
Walter Santos Gfteam
Male / Adult / Black / 85KG
(Domingo)
2-17
Završeno
Robson Junior
Pslpb Cicero Costha
ALISSON SANTOS Ct Alisson Nunes Pobeda po poenima - 06:00
Male / Adult / Blue / 69KG
(Domingo)
3-24
Završeno
EMANOEL JUNIOR
Gfteam
Diego Santos Gfteam Pobedio Završnicom - 02:03
Male / Adult / Blue / 77KG
(Domingo)
3-18
Završeno
Adrianderson Pessoa
Halavanca Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:05
ADRIAN LIMA Ct Alisson Nunes
Male / Adult / Purple / 69KG
(Domingo)
1-22
Završeno
Sergio Silva
Zr Team Association
Lucas Souza Kimura Pobeda po poenima - 06:00
Male / Adult / Black / 62KG
(Domingo)
2-24
Završeno
LEVY FERREIRA
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 04:48
THARCISIO SILVA Alliance
Male / Adult / Blue / 69KG
(Domingo)
3-26
Završeno
Breno Fontes
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:00
Igor Oliveira Gfteam