Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Black / Adult / 56KG
(Saturday)
4-9
Završeno
Joao Carlos Kuraoka
Axis Jiu-Jitsu Academy
Jose Lima Gfteam Pobeda po poenima - 06:00
Male / Brown / Adult / 69KG
(Saturday)
6-3
Završeno
Mohamed El Fadili
Ten Chi Budokan
Tuomas Kokkonen Hilti Finland Pobeda po poenima - 06:00
Male / Brown / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-3
Završeno
Marek Polnik
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:00
Amir Andoussi Nine Nine Brasil
Male / Brown / Master 1 / 110KG
(Saturday)
3-2
Završeno
James Halfhide
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:00
ClaudioJunio Costa Da Silva Centro Esportivo Irmãos Felix De Jiu-Jitsu
Male / Brown / Adult / 77KG
(Saturday)
5-3
Završeno
Guilherme Rocha
Zr Team Association
Pobedio Završnicom - 02:17
Aleksander Marczewski Zenith Bjj
Male / Brown / Adult / 77KG
(Saturday)
5-5
Završeno
Sam Crook
Checkmat International
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Ciku Alan Pslpb Cicero Costha
Male / Brown / Adult / 77KG
(Saturday)
5-4
Završeno
Rafael Da Silva Barro
Roger Gracie Academy
Oliver Taza Renzo Gracie Academy Ottawa Pobeda po poenima - 06:00
Male / Brown / Master 1 / 85KG
(Saturday)
3-7
Završeno
Dennis Brötzmann
Hilti Bjj Berlin
Pobedio Završnicom - 02:49
Daniel Quinones Bjj Globetrotters
Male / Brown / Adult / 69KG
(Saturday)
6-5
Završeno
Samuel Khan
Gracie Barra Birmingham
Elvis Flores Chavez Ps Phoenix Bjj Team Pobeda po poenima - 06:00
Male / Brown / Adult / 77KG
(Saturday)
5-7
Završeno
Eric De La Sabliere
Gfteam
Unknown User Gracie Barra Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Male / Brown / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-4
Završeno
Sam Grundy
Lucio Sergio Bjj Life Style
Pedro Godinho Z1 Academy Pobeda po poenima - 05:00
Male / Brown / Adult / 62KG
(Saturday)
1-3
Završeno
Lucas Gonçalves
Gracie Barra Paris
Pobeda po poenima - 06:00
Silvio Cavalcante Pslpb Cicero Costha
Male / Brown / Adult / 85KG
(Saturday)
7-7
Završeno
Shane Fishman
East Coast Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 06:00
Oscar Gugala Roger Gracie Academy
Male / Brown / Adult / 62KG
(Saturday)
1-5
Završeno
Wellington Alex Da Silva
Alliance
Pobedio Završnicom - 04:56
Marko Oikarainen Brasa Cta
Male / Brown / Master 1 / 110KG
(Saturday)
3-4
Završeno
Eduardo Da Silveira
Rilion Gracie
Pobeda po poenima - 05:00
James Bland Origin Bjj Team
Male / Brown / Adult / 77KG
(Saturday)
5-6
Završeno
Diogo Borges
Roger Gracie Academy
ADRIAN KOZICZ Gold Team Polska Pobedio Završnicom - 02:27
Male / Brown / Adult / 77KG
(Saturday)
5-8
Završeno
Jeremy Janny
Gfteam
Natan Chueng Pobeda po poenima - 06:00
Male / Brown / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-5
Završeno
Marek Polnik
Checkmat International
Adriano De Oliveira Stimamilio Brasa Cta Pobedio Završnicom - 00:48
Male / Brown / Adult / 69KG
(Saturday)
6-6
Završeno
Marcus Phelan
East Coast Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 06:00
Eurico Teixeira Marcao Art Suave Jiu Jitsu
Male / Black / Adult / 56KG
(Saturday)
4-10
Završeno
Joao Carlos Kuraoka
Axis Jiu-Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 04:06
Andrea Verdemare Flow
Male / Brown / Adult / 85KG
(Saturday)
7-1
Završeno
Wilson Martins
Brazilian Power Team International
Rhenan Silva AMA JIU-JITSU TEAM - Alexandre Machado Association Pobeda po poenima - 06:00
Male / Brown / Master 2 / 85KG
(Saturday)
3-11
Završeno
Robert Panton
Origin Bjj Team
Paulo Soares Brazilian Power Team International Pobeda po poenima - 05:00
Male / Brown / Adult / 62KG
(Saturday)
1-6
Završeno
Lucas Gonçalves
Gracie Barra Paris
Carlos Alberto Da Silva Gfteam Pobeda po poenima - 06:00
Male / Brown / Adult / 85KG
(Saturday)
7-4
Završeno
Jakub Zajkowski
Gracie Barra Birmingham
Pobeda po poenima - 06:00
Jahmel Henry Roger Gracie Academy
Male / Brown / Adult / 77KG
(Saturday)
5-10
Završeno
Oliver Taza
Renzo Gracie Academy Ottawa
Sam Crook Checkmat International Pobeda po poenima - 06:00
Male / Brown / Adult / 69KG
(Saturday)
6-7
Završeno
Larman Leon
Brasa Cta
Pobeda po poenima - 06:00
Luiz Felipe Zeferino Barbosa Jiu-Jitsu
Male / Brown / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-6
Završeno
Jamel Ouchen
Ten Chi Budokan
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Pawel Wolowiec Copacabana Fight Club
Male / Brown / Adult / 77KG
(Saturday)
5-11
Završeno
ADRIAN KOZICZ
Gold Team Polska
Unknown User Gracie Barra Pobeda po poenima - 06:00
Male / Brown / Master 2 / 85KG
(Saturday)
3-9
Završeno
Richard Kerrigan
Roger Gracie Academy
Terrence Yu Lucio Sergio Bjj Life Style Pobedio Završnicom - 03:42
Male / Brown / Master 3 / 69KG
(Saturday)
2-11
Završeno
Leigh Remedios
Cfs Bjj
Pobeda po poenima - 05:00
Sebastien Leger Académie Pythagore
Male / Brown / Master 1 / 110KG
(Saturday)
3-6
Završeno
Eduardo Da Silveira
Rilion Gracie
Pobedio Završnicom - 03:16
ClaudioJunio Costa Da Silva Centro Esportivo Irmãos Felix De Jiu-Jitsu
Male / Brown / Adult / 85KG
(Saturday)
7-5
Završeno
Marcos Martins
Barbosa Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:04
João Paulo Da Silva Checkmat International