Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Adult / Brown / 77KG
(Sunday)
2-17
Završeno
Daniel Moura
Ataque Duplo
Pobedio Završnicom - 04:08
Lucas Hatanaka Nova Força Team
Boys Gi / Junior / Yellow / 50KG
(Sunday)
1-28
Završeno
Daniel Costa
Vouts Brazilian Jiu-Jitsu
Vinicius Sborchia Checkmat International Pobedio Završnicom - 01:32
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday)
5-31
Završeno
Jose Dias
Equipe 1
Andrio Mathias Gracie Barra Pobeda po poenima - 05:00
Male / Adult / Brown / 85KG
(Sunday)
2-21
Završeno
Aldo Junior
PIAZZA DELLARIVA
Felipe Santos Gracie Barra Pobedio Završnicom - 05:34
Male / Adult / Black / 62KG
(Sunday)
3-28
Završeno
Leonardo Lara
BARBOSA JJ
Pobeda po poenima - 06:00
Cassio Arruda Gracie Barra
Girls Gi / Teen / Orange Green / 63KG
(Sunday)
1-36
Završeno
Lauriane Afonso
Gracie Barra
Julia Leopoldo Saikoo Pobedio Završnicom - 00:48
Male / Adult / Purple / 94KG
(Sunday)
4-25
Završeno
Ozires Gava
ATOS
Pobedio Završnicom - 03:44
Osvaldo Morinigo Gracie Barra Asuncion Paraguay
Male / Adult / Purple / 77KG
(Sunday)
Završeno
Matheus Correia
Gracie Barra
Marco Oliveira Saikoo Pobeda bez borbe
Boys Gi / Teen / Yellow / 62KG
(Sunday)
1-35
Završeno
Breno Kovalski
Gracie Barra
Kauan Oliveira Aurum Pobedio Završnicom - 01:54
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday)
5-24
Završeno
Matheus Lima
Gfteam
Gabriel Rosa Checkmat International Pobeda po poenima
Male / Adult / Purple / 94KG
(Sunday)
4-26
Završeno
Luiz Henrique Betta Da Silva
Clube Feijao
Pobeda po poenima - 06:00
Cristian MacHado Ataque Duplo
Girls Gi / Teen / Orange Green / 57KG
(Sunday)
1-39
Završeno
Bianca Lima
Gracie Barra
Aymee Xavier Ocsjj Pobeda po poenima - 03:00
Male / Adult / Black / 69KG
(Sunday)
3-31
Završeno
Andrey Adam
Combat Time
Pobeda po poenima - 06:00
Humberto Bernardes BARBOSA JJ
Juvenile male / Juvenile / White / 60KG
(Sunday)
1-43
Završeno
Cloves Alencar
Fvt
Pobeda po poenima - 04:00
Waltermario Junior Combat Time
Male / Adult / Brown / 77KG
(Sunday)
2-18
Završeno
Lucas Brito
Gracie Barra
Luiz Medeiros Alliance Pobeda po poenima - 06:00
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday)
5-25
Završeno
Uriel Barbieri
Clube Feijao
Pobeda po poenima
Bogdan Ungureanu Absoluto Bjj ( Romania )
Male / Adult / Black / 69KG
(Sunday)
3-33
Završeno
Jonathan Goncalves
Pslpb Cicero Costha
William Campos Galetobrothers Bjj Pobedio Odlukom - 06:00
Male / Adult / Purple / 85KG
(Sunday)
4-29
Završeno
Gabriel Sluminski
ATOS
Pobeda po poenima - 06:00
Carlos Pinheiro GB FELIPE PREGUIÇA
Juvenile male / Juvenile / White / 60KG
(Sunday)
1-42
Završeno
Pedro Santos
Checkmat International
Rubens Neto Gracie Barra Pobeda po poenima - 04:00
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday)
5-32
Završeno
Jhonatan Oliveira
Gfteam
Pedro Vinicius Checkmat International Pobedio Završnicom - 03:44
Male / Adult / Brown / 85KG
(Sunday)
2-22
Završeno
Tiago Braga
UFPR Integração Jiu Jitsu
Luiz Filho SAPO GRAPPLING TEAM Pobeda po poenima - 06:00
Juvenile male / Juvenile / Blue / 60KG
(Sunday)
1-47
Završeno
Gabriel Giroldin
Vouts Brazilian Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:44
Guilherme Agostinho Gracie Barra
Male / Adult / Black / 77KG
(Sunday)
3-35
Završeno
Luiz Jr
Gfteam
Edson Junior THAI BRASIL Pobeda po poenima - 06:00
Male / Adult / Purple / 85KG
(Sunday)
4-30
Završeno
Ronildo Pinto
Castro Team
Pobeda po poenima - 06:00
Vinicius Guimaraes Cb Jiu Jitsu
Juvenile male / Juvenile / Blue / 60KG
(Sunday)
1-46
Završeno
Maycon Siqueira
Game Fight
Pobedio Završnicom - 02:43
Luis Maia SAPO GRAPPLING TEAM
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday)
5-33
Završeno
Leon Mendonca
Clube Feijao
Pobedio Završnicom - 02:23
Jhonathan MacHado Equipe 1
Juvenile male / Juvenile / Blue / 66KG
(Sunday)
1-50
Završeno
Roger Dechandt
Gracie Barra
Bruno Caglioni The Match Champ Pobedio Završnicom - 01:28
Male / Adult / Brown / 120KG
(Sunday)
2-26
Završeno
Armando Crissi
Checkmat International
Lucas Domingues SAPO GRAPPLING TEAM Pobedio Završnicom - 03:50
Juvenile male / Juvenile / Blue / 73KG
(Sunday)
1-57
Završeno
Dioegenes Aquino
Gracie Barra
Guilherme Guatura Crispim Team Pobeda po poenima - 04:00
Male / Adult / Purple / 94KG
(Sunday)
4-27
Završeno
Osvaldo Morinigo
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Cristian MacHado Ataque Duplo Pobedio Odlukom - 06:00
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday)
5-34
Završeno
Victor Vidotto
THAI BRASIL
Weslley Bernardes Gracie Barra Pobedio Završnicom - 03:14
Male / Adult / Black / 62KG
(Sunday)
3-30
Završeno
Cassio Arruda
Gracie Barra
Frederico Guimaraes Usk Pobeda po poenima - 06:00