Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Teen / Grey - Orange/Green / 52KG
(Sunday)
125
Završeno
Odgerel Nyamgerel
Suld Sport Khoroo
Baasansuren Baatarbold Arkhangai aimag Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Teen / White / 72KG
(Sunday)
155
Završeno
Usukh-Ireedui Battumur
Suld Sport Khoroo
Gantugs Mungun Bayangol sum Pobedio Završnicom - 00:53
Juvenile Gi Male / White - Blue / 66KG
(Sunday)
152
Završeno
Munkhuu Enkhtuvshin
Monde Bjj
Pobeda po poenima - 04:00
Odbayar Saikhan Ikh Shavi dojo
Juvenile Gi Female / White - Blue / 52KG
(Sunday)
123
Završeno
Anujin Zayabayar
Arkhangai aimag
Unknown User Suld Sport Khoroo Pobeda po poenima - 04:00
Girls Gi / Teen / White - Orange/Green / 48KG
(Sunday)
123
Završeno
Enkhzul Oyuntulga
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 00:32
Munkhtuya Ganbat Shine badrakh jiu jitsu
Girls Gi / Teen / Grey - Orange/Green / 52KG
(Sunday)
126
Završeno
Munkhjargal Odonkhuu
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Pobeda po poenima - 03:00
Tsetsegmaa Lkhagvadorj Ikh Shavi dojo
Boys Gi / Teen / White / 72KG
(Sunday)
156
Završeno
Byambadorj Margad-Erdene
Temuujin Dojo
Pobedio Završnicom - 00:35
Enkhtamir Nyamjargal Garuda Jiu Jitsu Academy
Juvenile Gi Female / White - Blue / 52KG
(Sunday)
124
Završeno
Khongorzul Altantsooj
Suld Sport Khoroo
Khaliun Enkhbaatar Ikh Shavi dojo Pobedio Završnicom - 02:10
Juvenile Gi Male / White - Blue / 66KG
(Sunday)
153
Završeno
Maksim Kuzin
Strela Team
Mihail Chursin Baikal Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 04:00
Juvenile Gi Female / White - Blue / 52KG
(Sunday)
125
Završeno
Tsetsegdarimaa Ariungerel
Dornogovi jiu jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Unknown User Suld Sport Khoroo
Girls Gi / Teen / Grey - Orange/Green / 52KG
(Sunday)
127
Završeno
Buyanjargal Byambasuren
Suld Sport Khoroo
Baasansuren Baatarbold Arkhangai aimag Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Teen / White / 72KG
(Sunday)
157
Završeno
Gantugs Mungun
Bayangol sum
Pobeda po poenima - 03:00
Battur Gankhuyag ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Girls Gi / Teen / White - Orange/Green / 48KG
(Sunday)
124
Završeno
Khaliun Ochirkhuyag
Shine badrakh jiu jitsu
Pobedio Završnicom - 00:30
Nomin Chinzorig Nalaikh
Juvenile Gi Female / White - Blue / 63KG
(Sunday)
127
Završeno
Davaajargal Altansukh
Nalaikh
Pobeda po poenima - 04:00
Chandmani-Erdene Bayarbat Ikh Shavi dojo
Girls Gi / Teen / Grey - Orange/Green / 52KG
(Sunday)
128
Završeno
Maralgoo Purevbaatar
Shine badrakh jiu jitsu
Irmuun Munkhdorj Khuch Sport Khoroo Pobedio Završnicom - 00:21
Girls Gi / Teen / Grey - Orange/Green / 52KG
(Sunday)
129
Završeno
Bujinlkham Turbat
Arkhangai aimag
Nandin-Erdene Myagmarsuren Shine badrakh jiu jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Juvenile Gi Male / White - Blue / 81KG
(Sunday)
158
Završeno
Ochirpurev Davaadorj
Garuda Jiu Jitsu Academy
Enerelt Jargalsaikhan Shine badrakh jiu jitsu Pobeda po poenima - 01:53
Juvenile Gi Female / White - Blue / 52KG
(Sunday)
126
Završeno
Khongorzul Altantsooj
Suld Sport Khoroo
Unknown User Suld Sport Khoroo Pobeda po poenima - 04:00
Girls Gi / Teen / Grey - Orange/Green / 52KG
(Sunday)
130
Završeno
Munkhjargal Odonkhuu
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Baasansuren Baatarbold Arkhangai aimag Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Teen / White / 72KG
(Sunday)
159
Završeno
Enkhtamir Nyamjargal
Garuda Jiu Jitsu Academy
Battur Gankhuyag ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA Pobeda po poenima - 03:00
Girls Gi / Teen / Grey - Orange/Green / 52KG
(Sunday)
131
Završeno
Irmuun Munkhdorj
Khuch Sport Khoroo
Nandin-Erdene Myagmarsuren Shine badrakh jiu jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Juvenile Gi Female / White - Blue / 52KG
(Sunday)
128
Završeno
Khaliun Enkhbaatar
Ikh Shavi dojo
Pobedio Završnicom - 03:48
Tsetsegdarimaa Ariungerel Dornogovi jiu jitsu
Boys Gi / Teen / White / 72KG
(Sunday)
160
Završeno
Byambadorj Margad-Erdene
Temuujin Dojo
Pobedio Završnicom - 01:48
Gantugs Mungun Bayangol sum
Juvenile Gi Male / White - Blue / 50KG
(Sunday)
132
Završeno
Naranbaatar G
Dornogovi jiu jitsu
Tumenjargal Tuvshintur Shine badrakh jiu jitsu Pobedio Završnicom - 01:15
Juvenile Gi Female / White - Blue / 63KG
(Sunday)
129
Završeno
Enkhtuvshin Anujin
Shine badrakh jiu jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Battsetseg Bayanjargal Bayankhongor aimag
Juvenile Gi Male / White - Blue / 81KG
(Sunday)
161
Završeno
Ganbold G
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Stepan Agapov Baikal Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:00
Girls Gi / Teen / Grey - Orange/Green / 52KG
(Sunday)
133
Završeno
Munkhjargal Odonkhuu
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Irmuun Munkhdorj Khuch Sport Khoroo Pobeda po poenima - 03:00
Juvenile Gi Male / White - Blue / 81KG
(Sunday)
162
Završeno
Enerelt Jargalsaikhan
Shine badrakh jiu jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Munkh-Od Ganbat Ikh Shavi dojo
Juvenile Gi Female / White - Blue / 63KG
(Sunday)
130
Završeno
Nasanjargal Ganzorig
Sukhbaatar aimag
MUNGUNZAYA BYAMBASUREN Suld Sport Khoroo Pobeda po poenima - 04:00
Juvenile Gi Male / White - Blue / 50KG
(Sunday)
134
Završeno
VADIM ZINKEVIC
Baikal Jiu Jitsu
Nergui Nansal Shine badrakh jiu jitsu Pobedio Završnicom - 00:25
Juvenile Gi Male / White - Blue / 50KG
(Sunday)
135
Završeno
Tumenjargal Tuvshintur
Shine badrakh jiu jitsu
Pobedio Završnicom - 00:17
Khuselbaatar L Arkhangai aimag
Girls Gi / Teen / Grey - Orange/Green / 52KG
(Sunday)
136
Završeno
Baasansuren Baatarbold
Arkhangai aimag
Pobeda po poenima - 03:00
Nandin-Erdene Myagmarsuren Shine badrakh jiu jitsu