Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday 5:th Aug)
2-55
Završeno
Otgonzaya Turtogtokh
Bayangol sum
Pobeda po poenima - 00:03
Nasanjargal Mogoldoi Bayangol sum
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Saturday 5:th Aug)
1-26
Završeno
BIlegt Bayanbileg
Garuda Jiu Jitsu Academy
Elbegbayar Tsetrgbaatat Bayangol sum Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(Saturday 5:th Aug)
2-48
Završeno
Tserentogtokh Dashdorj
Monde Bjj
Unurjargal B Garuda Jiu Jitsu Academy Pobedio Odlukom
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Saturday 5:th Aug)
2-41
Završeno
Dulguundalai Gerelmaa
Mongolian Bjj Academy
Pobedio Završnicom - 00:36
Mungunshagai Jimbuur Monde Bjj
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Saturday 5:th Aug)
Završeno
Mohammed Almatrooshi
Mungunshagai Jimbuur Monde Bjj Pobeda bez borbe
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Saturday 5:th Aug)
2-42
Završeno
Erkhes Erdenebayar
Mongolian Bjj Academy
Dulguundalai Gerelmaa Mongolian Bjj Academy Pobedio Završnicom - 01:04
Female Gi / Purple / Adult / 62KG
(Saturday 5:th Aug)
Završeno
Buyandelger Battsogt
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobeda bez borbe
WO
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday 5:th Aug)
Završeno
Oyunbat Khuasan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobeda bez borbe
Batbayar Batsukh Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Saturday 5:th Aug)
2-21
Završeno
Buyantugs Purev
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Dulguun Tuyatsetse Garuda Jiu Jitsu Academy
Juvenile Gi Male / White / 94KG
(Saturday 5:th Aug)
2-17
Završeno
Altanerdene Bolderdene
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 02:23
Lucas Cousyn Garuda Jiu Jitsu Academy
Juvenile Gi Male / White / 46KG
(Saturday 5:th Aug)
2-18
Završeno
Jamieson Cousyn
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Amartaivan Sukhjargal Monde Bjj
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Saturday 5:th Aug)
2-22
Završeno
Davaajamts Batsuren
Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama
Tsogtjargal Khunbish Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Master 2 / 69KG
(Saturday 5:th Aug)
2-24
Završeno
BAT-IREEDUI MYAGMAR
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Unurjargal Arslanbaatar Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Saturday 5:th Aug)
2-30
Završeno
Timur Rakhimkulov
Strela Team
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:35
Bor Altangerel Genco
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Saturday 5:th Aug)
2-26
Završeno
Munkhmandakh Khasaabaatar
Bayangol sum
Pobedio Završnicom - 03:10
Baljinnyam Batbold Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Saturday 5:th Aug)
2-32
Završeno
Egor Tarasov
Strela Team
Pobedio Završnicom - 04:12
Tuguldur Purevtseren Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama
Male Gi / White / Master 2 / 85KG
(Saturday 5:th Aug)
2-33
Završeno
Alyor Khasanov
Garuda Jiu Jitsu Academy
Erdenebileg BIshbat Garuda Jiu Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 04:55
Male Gi / White / Master 1 / 94KG
(Saturday 5:th Aug)
2-34
Završeno
Batbolor Enkhbold
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 04:28
Myagmarsuren Jantsansambuu Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday 5:th Aug)
2-35
Završeno
Arron Eady
Garuda Jiu Jitsu Academy
Munkh Tumurtogoo Garuda Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday 5:th Aug)
2-36
Završeno
Nemekhbayar Tumur
Monde Bjj
Pobeda po poenima - 05:00
Temuujin Bayasgalan Monde Bjj
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday 5:th Aug)
2-37
Završeno
Khabdaev Aleksandr
Strela Team
Tuguldur Zev Garuda Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday 5:th Aug)
2-38
Završeno
Erdenebaatar Ulziitogtokh
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Uugankhuu Bolormaa Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Saturday 5:th Aug)
2-40
Završeno
Enkhtuvshin Batchuluun
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Munkhbayar Namsraijav Garuda Jiu Jitsu Academy
Female Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday 5:th Aug)
2-44
Završeno
Ardakhan Khuanbai
Genco
Bayarmaa Munkhgerel Garuda Jiu Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 03:52
Female Gi / Blue / Adult / 90KG
(Saturday 5:th Aug)
2-47
Završeno
Adiltsetseg Sukhbaatar
Genco
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:49
Baljinnyam Norovsambuu Monde Bjj
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(Saturday 5:th Aug)
2-49
Završeno
Unurjargal B
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Chingiz Kydrmanov Kazakhstan National Team
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday 5:th Aug)
2-50
Završeno
Gantulkhuur Ariunbileg
Garuda Jiu Jitsu Academy
Davaadorj Munkhtur Garuda Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(Saturday 5:th Aug)
2-57
Završeno
Huri Ge
Gracie China
Batbileg Munkhtur Garuda Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 62KG
(Saturday 5:th Aug)
2-56
Završeno
Munkhbaatar Baatar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobedio Odlukom - 05:00
Sidorov Konstantin Strela Alliance (Russia)
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(Saturday 5:th Aug)
2-58
Završeno
Batbayar Bayarsaikhan
Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama
Erkhbayar Batkhuyag Garuda Jiu Jitsu Academy Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday 5:th Aug)
2-66
Završeno
Oyunbat Khuasan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Innokentii Osipov Strela Team Pobedio Završnicom - 01:58
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(Saturday 5:th Aug)
2-59
Završeno
Erkhbayar Batkhuyag
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Ariuntsog Baasandorj Monde Bjj