Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 62KG
(Saturday)
3-6
Završeno
Nicolas Lobo
lobo jiu jitsu
Raphael Abreu Gordo Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Junior / Yellow / 45KG
(Saturday)
2-7
Završeno
Arthur Barbiero
Equipe A
Pobeda po poenima - 03:00
Arthur Santos Game Fight
Girls Gi / Junior / Yellow / 52KG
(Saturday)
5-8
Završeno
Maria Neves
RIO BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Mariana Costa Oak Jiu-jitsu
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 56KG
(Saturday)
4-12
Završeno
Felipe Santos
Gfteam
Marcio Vares JFC Almeida JJ Pobedio Završnicom - 02:12
Boys Gi / Teen / Yellow / 56KG
(Saturday)
3-3
Završeno
Victor Silva
Infight Brazil
Carlos Martins Babilon Team Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 02:55
Girls Gi / Teen / White / 48KG
(Saturday)
6-7
Završeno
Laura Marangoni
Babilon Team Jiu-Jitsu
Marjory Alves Bvh Jj Pobedio Završnicom - 00:18
Girls Gi / Infant / Grey / 48KG
(Saturday)
1-3
Završeno
Lorenna Oliveira
Familia Xp
Cintia Santos Alliance Mario Reis Pobedio Završnicom - 00:50
Boys Gi / Junior / Yellow / 50KG
(Saturday)
2-4
Završeno
Gabriel Franca
Gfteam
Gabriel Henrique Aguiar Guigo Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 01:57
Juvenile Gi Male / Blue / 55KG
(Saturday)
7-6
Završeno
Ricardo Junior
Elo Brazilian Jiu Jitsu
Felipe Carvalho Vila Olimpica Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Infant / Grey / 34KG
(Saturday)
1-5
Završeno
Lucas Barbosa
ATOS
Hyan Martins Familia Xp Pobeda po poenima - 03:00
Girls Gi / Junior / White / 44KG
(Saturday)
6-8
Završeno
Livia Vieira
Vila Olimpica
Pobedio Završnicom - 02:08
Maria Mangabeira Game Fight
Girls Gi / Junior / Orange/Green / 48KG
(Saturday)
5-12
Završeno
Jamylle Amancio
ATOS
Maria Abreu Gordo Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 62KG
(Saturday)
3-7
Završeno
Danilo Teixeira
ATOS
Julio Martins Keisei Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 56KG
(Saturday)
4-13
Završeno
Carlos Vieira
Mega Dojo
Pobeda po poenima - 03:00
Phelippe Lopes Núcleo Jj
Boys Gi / Junior / Yellow / 55KG
(Saturday)
2-10
Završeno
Arthur Paixao
Alliance
Antony Moreno Gfteam Pobedio Završnicom - 02:34
Boys Gi / Junior / Grey / 45KG
(Saturday)
1-9
Završeno
Renzo Oliveira
Fraternity Bjj
Lucas Oliveira Team Manchinha Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Junior / Orange/Green / 50KG
(Saturday)
6-9
Završeno
Rafael Junior
Game Fight
Unknown User Guigo Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 00:48
Girls Gi / Teen / Orange/Green / 57KG
(Saturday)
5-4
Završeno
Larissa Lamata
Alliance
Alanis Santos Alliance Mario Reis Pobeda po poenima - 03:00
Juvenile Gi Female / White / 63KG
(Saturday)
7-3
Završeno
Suellen Alves
Icon Jiu Jitsu
Juliana Lima NETO FIGHT TEAM Pobeda po poenima - 04:00
Girls Gi / Teen / Orange/Green / 63KG
(Saturday)
6-6
Završeno
Ana Beatriz SantAnna
Infight Brazil
Pobeda po poenima - 03:00
Laura Santos BARBOSA JJ
Boys Gi / Junior / Yellow / 45KG
(Saturday)
2-8
Završeno
Breno Lino
ATOS
Arthur Santos Game Fight Pobedio Završnicom - 02:59
Boys Gi / Teen / Yellow / 56KG
(Saturday)
3-4
Završeno
Joao Costa
Gfteam
Luiz Santos Infight Brazil Pobeda po poenima - 03:00
Girls Gi / Teen / Orange/Green / 52KG
(Saturday)
4-6
Završeno
Gabrielly Oliveira
Rilion Gracie
Pobeda po poenima - 03:00
Andressa Mattos EDDY NORTH FIGHT
Girls Gi / Junior / Orange/Green / 63KG
(Saturday)
5-3
Završeno
Eduarda Soares
Yuu World
Maria Ayres Oll Fight Pobedio Završnicom - 02:29
Boys Gi / Infant / Orange / 62KG
(Saturday)
1-12
Završeno
Nicolas Silva
New School Loyal Brothers Bjj
Pobeda po poenima - 03:00
Enzo Souza Rhino Jiu Jitsu Academy
Juvenile Gi Male / Blue / 81KG
(Saturday)
2-11
Završeno
Arthur Nanya
Yuu World
Inoa Oliveira The Match Champ Pobeda po poenima - 04:00
Juvenile Gi Male / Blue / 66KG
(Saturday)
6-13
Završeno
Luan Perote Veras
Mg Team
Pobedio Završnicom - 00:22
Vinicius Augusto Alliance
Girls Gi / Teen / Yellow / 68KG
(Saturday)
7-1
Završeno
Gabriela Salles
Gracie Barra
Adriane Viana Bvh Jj Pobedio Završnicom - 00:36
Girls Gi / Junior / Yellow / 52KG
(Saturday)
5-9
Završeno
Ayla Souza
CANTAGALO TEAM
Pobedio Završnicom - 01:47
Mariana Costa Oak Jiu-jitsu
Boys Gi / Junior / Orange/Green / 41KG
(Saturday)
4-9
Završeno
Matheus Faria
AKXE BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Oscar Marques Cavalcante Bisneto Gracie Barra Goiânia
Juvenile Gi Male / Blue / 66KG
(Saturday)
6-12
Završeno
Jonathan Gomes
Gracie Barra
Pobeda po poenima - 04:00
Murilo Santos Mega Dojo
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Saturday)
7-12
Završeno
Lucas Leite
Game Fight
Guilherme Nascimento Gfteam Pobeda po poenima - 04:00