Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Kids 1 / White / 21KG
(Saturday)
5-1
Završeno
Nikola Jukic
Mladost BD
Raonar Roni Gracie Barra Graz Pobedio Završnicom - 01:13
Girls GI / Kids 2 / White / 22KG
(Saturday)
2-1
Završeno
Jasna Fosic
Škola borilačkih vještina Shaolin
Pobedio Odlukom - 02:00
Anita Zunic Mladost BD
Girls GI / Kids 3 / Grey / 36KG
(Saturday)
3-1
Završeno
Glorija Bakic
Rio Grappling Club Croatia
Ella Jagic Mladost BD Pobeda po poenima - 02:00
Girls GI / Kids 2 / White / 25KG
(Saturday)
4-1
Završeno
Julijana Kesler
Mladost BD
Tara Lazicki Checkmat International Pobedio Odlukom - 03:00
Boys GI / Kids 2 / White - Grey / 23KG
(Saturday)
1-1
Završeno
Karlo Sebalj Kolenc
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 01:36
Lovro Hlasc Mladost BD
Boys GI / Kids 2 / White - Grey / 23KG
(Saturday)
1-2
Završeno
Leon Ackar
Mladost BD
Jakov Salina Checkmat International Pobeda po poenima - 02:00
Girls GI / Kids 3 / Yellow / 32KG
(Saturday)
3-2
Završeno
Lota Varjacic
Checkmat International
Nika Vrbanic Rio Grappling Club Croatia Pobeda po poenima - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White / 30KG
(Saturday)
2-4
Završeno
Emil Doreski
Škola borilačkih vještina Shaolin
Leon Kontrec MS Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 02:00
Boys GI / Kids 1 / White / 21KG
(Saturday)
5-3
Završeno
Matej Mikulandra
Škola borilačkih vještina Shaolin
Franko Jelusic Mladost BD Pobedio Završnicom - 01:40
Girls GI / Kids 3 / White / 36KG
(Saturday)
4-4
Završeno
Karolina Matosevic
Škola borilačkih vještina Shaolin
Pobedio Završnicom - 00:18
Andreana Gasparovic Checkmat International
Boys GI / Kids 1 / White / 21KG
(Saturday)
5-2
Završeno
Raonar Roni
Gracie Barra Graz
Pobedio Završnicom - 00:14
Patrik Vukovic Mladost BD
Boys GI / Kids 3 / Yellow / 34KG
(Saturday)
3-3
Završeno
Stjepan Baricevic
Rio Grappling Club Croatia
Vito Fabina Mirkovic Bjj / UNION Europe Pobedio Završnicom - 00:59
Boys GI / Kids 2 / White - Grey / 23KG
(Saturday)
1-3
Završeno
Karlo Sebalj Kolenc
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 01:21
Jakov Donat Vidic Checkmat International
Girls GI / Kids 2 / White / 22KG
(Saturday)
2-2
Završeno
Lucija Kelemen
Checkmat International
Pobeda po poenima - 01:23
Anita Zunic Mladost BD
Girls GI / Kids 2 / White / 25KG
(Saturday)
4-2
Završeno
Roza Brkic
Mladost BD
Pobedio Odlukom - 03:00
Julijana Kesler Mladost BD
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Saturday)
5-6
Završeno
Jakov Mikulandra
Škola borilačkih vještina Shaolin
Pobeda po poenima - 02:00
Jan Orlic Škola borilačkih vještina Shaolin
Boys GI / Kids 2 / White / 30KG
(Saturday)
2-5
Završeno
Luka Radakovic
Rio Grappling Club Croatia
Emil Doreski Škola borilačkih vještina Shaolin Pobeda po poenima - 02:00
Girls GI / Kids 3 / White / 36KG
(Saturday)
4-5
Završeno
Isabella Deri Krolo
Checkmat International
Andreana Gasparovic Checkmat International Pobeda po poenima - 02:00
Boys GI / Kids 1 / White / 21KG
(Saturday)
5-4
Završeno
Patrik Vukovic
Mladost BD
Matej Mikulandra Škola borilačkih vještina Shaolin Pobedio Završnicom - 00:40
Boys GI / Kids 2 / White - Grey / 23KG
(Saturday)
1-4
Završeno
Jakov Salina
Checkmat International
Pobeda po poenima - 02:00
Mak Nakic Mladost BD
Boys GI / Kids 3 / Yellow / 50KG
(Saturday)
3-6
Završeno
Unknown User Filipovic
Škola borilačkih vještina Shaolin
Pobeda po poenima - 02:00
Vid Seropian Zabrdac Rio Grappling Club Croatia
Girls GI / Kids 3 / White / 25KG
(Saturday)
2-7
Završeno
Petra Petrinjak
Mladost BD
Pobedio Završnicom - 00:44
Lucija Miljak Checkmat International
Girls GI / Kids 3 / Grey / 28KG
(Saturday)
4-7
Završeno
Franka Vranjic
Mladost BD
Nika Bilokapic Rio Grappling Club Croatia Pobedio Završnicom - 00:09
Boys GI / Kids 3 / White / 27KG
(Saturday)
1-7
Završeno
Anton Cagalj
Rio Grappling Club Croatia
Nik Reljic Škola borilačkih vještina Shaolin Pobedio Završnicom - 00:40
Boys GI / Kids 3 / Yellow / 34KG
(Saturday)
3-4
Završeno
Unknown User Fosic
Škola borilačkih vještina Shaolin
Stjepan Baricevic Rio Grappling Club Croatia Pobeda po poenima - 02:00
Girls GI / Kids 2 / White / 29KG
(Saturday)
5-7
Završeno
Anastazija Vidovic
Mladost BD
Pobedio Završnicom - 01:20
Linda Mikulic Mladost BD
Girls GI / Kids 2 / White / 22KG
(Saturday)
2-3
Završeno
Jasna Fosic
Škola borilačkih vještina Shaolin
Pobedio Završnicom - 00:53
Lucija Kelemen Checkmat International
Girls GI / Kids 2 / White / 25KG
(Saturday)
4-3
Završeno
Tara Lazicki
Checkmat International
Pobedio Odlukom - 03:00
Roza Brkic Mladost BD
Boys GI / Infant / Yellow / 30KG
(Saturday)
3-7
Završeno
Dominik Korosic
Rio Grappling Club Croatia
Leonard Trogrlic Rio Grappling Club Croatia Pobedio Završnicom - 02:17
Boys GI / Kids 2 / White - Grey / 23KG
(Saturday)
1-5
Završeno
Jakov Donat Vidic
Checkmat International
Pobeda po poenima - 02:00
Mak Nakic Mladost BD
Boys GI / Kids 2 / White / 30KG
(Saturday)
2-6
Završeno
Leon Kontrec
MS Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 02:00
Emil Doreski Škola borilačkih vještina Shaolin
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Saturday)
5-8
Završeno
Filip Hlasc
Mladost BD
Leo Razem Lotus Club Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 01:04