Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-39
Završeno
Victor Bruno
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Pobeda po poenima - 05:00
Alberto Ruiz Andreu Lotus Bjj Espana
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
4-39
Završeno
Claudio Di Lorenzo
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 03:17
Jesus Lopez Octo Team Málaga
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Sunday)
1-38
Završeno
Raul Yela Sanchez
Mathias Ribeiro Team
Juan Daniel Sanchez Clemente Lotus Bjj Espana Pobedio Završnicom - 00:28
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
6-38
Završeno
Arnau Floristan
CFC Team
Pobedio Odlukom - 06:00
Ahitamy Gorrin ATRIXION ELITE COMBAT SPORTS ACADEMY
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
4-40
Završeno
Cristian Mozota Monge
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:00
Fernando Gonzalez Valle Lotus Bjj Espana
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Sunday)
3-37
Završeno
Andrea Pozo Gudiel
Team Gil Catarino
Veronica Lopez Marcos Brasa Cta Pobedio Završnicom - 04:49
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
6-39
Završeno
Adrian Cumbreno Bermudez
Checkmat International
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:54
Oscar Corral CFC Team
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Sunday)
5-37
Završeno
Manu Corpas
Mathias Ribeiro Team
Pobedio Završnicom - 04:06
Luis Miguel Castillo Llinares Gracie Barra
Men's GI / White / Master 1 / 120KG
(Sunday)
2-41
Završeno
Daniel Pancorbo
Lotus Bjj Espana
Yonay Leon Naranjo Team Gil Catarino Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Sunday)
1-40
Završeno
Sergio Jimenez Tapia
Sutemi Fight Academy
Gustavo Eguren Gutierrez Checkmat International Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
4-41
Završeno
Javier Ayala Ortin
Octo Team Málaga
Johan Leandro Pineda Marin Daniel Ladero Academy Pobedio Završnicom - 01:57
Men's GI / White / Master 1 / 69KG
(Sunday)
6-42
Završeno
Sam Kramar
Focus Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:32
Daniel Hortelano Checkmat International
Women's GI / White / Master 1 / 55KG
(Sunday)
2-44
Završeno
Lucia Ivars
Crazy Team
Jenny Salas Cataldo Mathias Ribeiro Team Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-40
Završeno
Julio Hernandez
Checkmat International
Antonio Jesus Torres Montilla Octo Team Málaga Pobedio Završnicom - 02:52
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
6-40
Završeno
Ahitamy Gorrin
ATRIXION ELITE COMBAT SPORTS ACADEMY
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Oscar Corral CFC Team
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
4-42
Završeno
Alejandro Garcia Sanchez
Lotus Bjj Espana
Marcelo Lazaro Z Fight Academy Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Sunday)
1-39
Završeno
Hugo Afonso
Lotus Bjj Espana
Pobeda po poenima - 05:00
Pedro Sanchez CFC Team
Men's GI / White / Master 1 / 69KG
(Sunday)
6-43
Završeno
Alvaro Galeote
Checkmat International
Nicolas Cherubino Círculo de Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 03:31
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Sunday)
5-36
Završeno
Adrian Espejo Egea
Octo Team Málaga
Alberto Parga Fuentes CFC Team Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-41
Završeno
Raul Gomez Garcia
Focus Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Fran Santana Ascension Daniel Ladero Academy
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-39
Završeno
Borja Gomez Padron
7 Islands Jiu Jitsu Team
Alejandro Pizarro Lopez Checkmat International Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Sunday)
1-41
Završeno
Juan Daniel Sanchez Clemente
Lotus Bjj Espana
Pobedio Završnicom - 00:32
Jacob Gordillo Suarez Team Gil Catarino
Men's GI / White / Master 1 / 69KG
(Sunday)
6-44
Završeno
Sam Kramar
Focus Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:12
Vicente Moreno Association Aranha
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Sunday)
5-40
Završeno
Cesar Losa
Checkmat International
Ivan Ferreyra Pslpb Cicero Costha Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Sunday)
1-42
Završeno
Andres Conde
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Jorge Castano Círculo de Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-42
Završeno
Miguel Angel Llanos Ruiz
Checkmat International
Ismael Ramirez Lotus Bjj Espana Pobedio Završnicom - 02:45
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
4-43
Završeno
Antonio Martin Barba
Octo Team Málaga
Pobeda po poenima - 05:00
Hugo Pardo Pslpb Cicero Costha
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Sunday)
6-41
Završeno
Arnau Floristan
CFC Team
Pobedio Završnicom - 01:20
Adrian Cumbreno Bermudez Checkmat International
Men's GI / White / Master 1 / 120KG
(Sunday)
2-42
Završeno
Fernando Benito Vergara
CFC Team
Daniel Pancorbo Lotus Bjj Espana Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-43
Završeno
Lucas Lutes
Gracie barra Campolide
Pobedio Završnicom - 00:21
Reinaldo Andres Morales Suarez Lotus Bjj Espana
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
4-44
Završeno
Diego Naupari
Lotus Bjj Espana
Pobedio Završnicom - 02:52
Marlon Torres Checkmat International
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
3-44
Završeno
Eggiver Dominguez
Mathias Ribeiro Team
Pobedio Završnicom - 03:32
Victor Bruno Icon Jiu-Jitsu Team - International