Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Master 1 / Black / 62KG
(Sunday)
Završeno
CAIO RODRIGUES
Gfteam
Gabriel Ramos CAIO GREGORIO TEAM Pobeda bez borbe
Male / Master 1 / Black / 110KG
(Sunday)
Završeno
Ricardo Evangelista
Francisco Santoro Five Rounds Pobeda bez borbe
Male / Master 1 / Black / 110KG
(Sunday)
Završeno
Roni Rafael
Nova União International
Pobeda bez borbe
Ricardo Evangelista
Male / Adult / Purple / 56KG
(Sunday)
Završeno
Diego Oliveira
Gracie Barra
Leonardo Barboza Gfteam Pobeda bez borbe
Girls Gi / Junior / White / 52KG
(Saturday)
Girls Gi / Infant / White / 32KG
(Saturday)
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 38KG
(Saturday)
Male / Master 1 / White / 69KG
(Saturday)
3-4
Završeno
Marco Pereira
GA Fight
Pobedio Završnicom - 01:49
Guilherme Caldas Nova União International
Boys Gi / Junior / Yellow / 41KG
(Saturday)
1-9
Završeno
Luiz Silva
Vinicius Prudêncio JJ
Eduardo Kutianski Gfteam Pobedio Završnicom - 01:12
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 25KG
(Saturday)
2-1
Završeno
Otavio Lourenco
Team Balloutta
Pobedio Završnicom - 00:13
Artur Silva Gfteam
Male / Master 1 / White / 94KG
(Saturday)
3-1
Završeno
Fledis Goncalves
Agnaldo Goes
Pobedio Završnicom - 04:40
Ramiro Cardoso Team Balloutta
Male / Adult / White / 94KG
(Saturday)
4-4
Završeno
Lucas Paiva
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Matheus Rodrigues Gracie Barra
Boys Gi / Kids 3 / White / 38KG
(Saturday)
2-2
Završeno
Afonso Binda
Agnaldo Goes
Pobeda po poenima - 02:00
Nicolas Silva STRIKER JIU JITSU
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 27kg
(Saturday)
1-2
Završeno
Enzo Simoes
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Pobedio Završnicom - 00:15
David Bicalho STRIKER JIU JITSU
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Saturday)
1-3
Završeno
Ryan Binda
Agnaldo Goes
Pobedio Završnicom - 00:55
Icaro Fischer Balby Team Ludus
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 26kg
(Saturday)
2-5
Završeno
Marvel Maillet
Gracie Humaita
Pobeda po poenima - 02:00
Jose Arnoni Gracie Barra
Male / Master 1 / White / 110KG
(Saturday)
3-7
Završeno
Bruno Silva
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 03:21
Fabio Rebuli
Male / Adult / White / 62KG
(Saturday)
4-1
Završeno
Victor Dias
Carlson Gracie Team
Pobeda po poenima - 05:00
Prisco Garcia Nova União International
Male / Adult / White / 77KG
(Saturday)
5-1
Završeno
Mike Nunes
Gracie Barra
Pobedio Završnicom - 04:27
Emanuel Silva STRIKER JIU JITSU
Boys Gi / Infant / White / 46KG
(Saturday)
1-4
Završeno
Gustavo Klippel
Balby Team Ludus
Pobedio Završnicom - 02:57
Jose Xavier Team Balloutta
Male / Master 1 / White / 69KG
(Saturday)
3-5
Završeno
Moyses Santos
Team Balloutta
Pobedio Završnicom - 00:37
Guilherme Caldas Nova União International
Boys Gi / Kids 3 / White / 38KG
(Saturday)
2-3
Završeno
Arthur Santos
Gfteam
Nicolas Silva STRIKER JIU JITSU Pobeda po poenima - 02:00
Male / Adult / White / 94KG
(Saturday)
4-6
Završeno
Emerson Campos
beto e cia
Pobeda po poenima - 05:00
Micael Silva Gracie Barra
Male / Master 1 / White / 94KG
(Saturday)
3-2
Završeno
Jose Barbosa
Jiu Jikan Team
Pobedio Završnicom - 00:28
Ramiro Cardoso Team Balloutta
Male / Master 1 / White / 85KG
(Saturday)
3-8
Završeno
Evandro Santos
Vinicius Prudêncio JJ
Dione Brzesky Balby Team Ludus Pobeda po poenima - 05:00
Male / Adult / White / 77KG
(Saturday)
5-5
Završeno
Airton Lemos
CAIO GREGORIO TEAM
Ryan Teixeira Team Balloutta Pobeda po poenima - 05:00
Boys Gi / Junior / Yellow / 50KG
(Saturday)
1-8
Završeno
Joao Louzada
marcelo moreira
Pobeda po poenima - 03:00
Antonio Cayres TFT
Male / Adult / White / 69KG
(Saturday)
4-9
Završeno
Gabriel Mello
Gracie Barra
Anderson Fernandes CASSAO TEAM Pobeda po poenima - 05:00
Boys Gi / Junior / Yellow / 34KG
(Saturday)
1-10
Završeno
Felipe Amorim
Team Balloutta
Pedro Covre ATOS Pobeda po poenima - 03:00
Male / Adult / White / 77KG
(Saturday)
5-4
Završeno
Alexandre Ferrari
Gracie Barra
Pobedio Završnicom - 04:52
Alexsander Andrade STRIKER JIU JITSU
Male / Master 1 / White / 69KG
(Saturday)
3-6
Završeno
Marco Pereira
GA Fight
Moyses Santos Team Balloutta Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 02:05
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 34KG
(Saturday)
2-6
Završeno
Arthur Nunes
Gfteam
Pobeda po poenima - 02:00
Breno Barcellos Gracie Barra