Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Junior / White - Yellow / 50KG
(Saturday)
3-10
Završeno
Cuautli Diaz
Gracie Barra Playa del Carmen
Pobeda po poenima - 03:00
Jesus Ojeda Cruz Brasa (Felipe Costa)
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-11
Završeno
Mario Zapata
Brasa (Felipe Costa)
Jorge Torres Roberto Zapata Team Pobedio Završnicom - 00:49
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
2-13
Završeno
Manuel Peniche Barrios
Math of Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:20
Miguel Ordaz Brasa (Felipe Costa)
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
3-14
Završeno
Enmanuel Dzul Buenfil
Gracie Allegiance
Gael Magana Chan Gracie Allegiance Pobeda po poenima - 04:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-12
Završeno
Erick May Cel
Gracie Barra Playa del Carmen
Miguel Avila Gracie Allegiance Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
2-14
Završeno
Jaime Medina
Bujutsu
Pobedio Završnicom - 04:25
Unknown User Gracie Allegiance
Boys GI / Junior / White - Yellow / 50KG
(Saturday)
3-12
Završeno
Jesus Ojeda Cruz
Brasa (Felipe Costa)
Pobeda po poenima - 03:00
Griffin Moore Gracie Barra Playa del Carmen
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-13
Završeno
Agustin GarciaChiappino
Gracie Barra Playa del Carmen
Pobedio Završnicom - 03:28
Jorge Torres Roberto Zapata Team
Boys GI / Junior / White - Yellow / 50KG
(Saturday)
3-13
Završeno
Cuautli Diaz
Gracie Barra Playa del Carmen
Jose Uribe Solis Brasa (Felipe Costa) Pobedio Završnicom - 02:39
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-14
Završeno
Miguel Avila
Gracie Allegiance
Fabian Castillo Bujutsu Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / Purple / Professional / 95KG
(Saturday)
2-17
Završeno
Hizumi Mariola Perez Tellez
Gracie Allegiance
Hirayda Zavala Brasa (Felipe Costa) Pobedio Završnicom - 04:45
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-15
Završeno
Max Cetina
Gracie Allegiance
Pobeda po poenima - 05:00
Jesus Tamayo Brasa (Felipe Costa)
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
2-15
Završeno
Miguel Ordaz
Brasa (Felipe Costa)
Pobedio Završnicom - 02:15
Unknown User Gracie Allegiance
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Saturday)
1-17
Završeno
Javier Meza Orrante
Brasa (Felipe Costa)
Pobedio Završnicom - 03:39
Daniel Medina Brasa Cancun
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-15
Završeno
Jorge Torres
Roberto Zapata Team
Miguel Avila Gracie Allegiance Pobedio Završnicom - 02:01
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
2-16
Završeno
Manuel Peniche Barrios
Math of Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 04:59
Jaime Medina Bujutsu
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Saturday)
1-18
Završeno
Francisco Perera
Gracie Allegiance
Miguel Cabrera Brasa (Felipe Costa) Pobedio Završnicom - 04:56
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-16
Završeno
Luis Franceschy
Gracie Allegiance
Erick Medina Bujutsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-18
Završeno
Luis Fernando Anzueto Rosales
MR BJJ México
Pobeda po poenima - 05:00
Jesus Amador Gomez Najera Gfteam
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Saturday)
1-20
Završeno
Esteffany Yareth Ucan Buenfil
Gracie Allegiance
Ayari Chan Brasa (Felipe Costa) Pobedio Završnicom - 00:20
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-19
Završeno
Mario Segura
Gracie Allegiance
Diego Chi Canul Brasa (Felipe Costa) Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-16
Završeno
Agustin GarciaChiappino
Gracie Barra Playa del Carmen
Pobeda po poenima - 05:00
Fabian Castillo Bujutsu
Men's GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Saturday)
2-19
Završeno
Sergio Bote Gutierrez
Brasa (Felipe Costa)
KEVIN RUIZ Gracie Barra Playa del Carmen Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Saturday)
1-19
Završeno
Conrado Sanchez
Daniri Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:37
Francisco Perera Gracie Allegiance
Men's GI / Purple / Master 1 / 120KG
(Saturday)
2-20
Završeno
Victor Briceno Vela
Gracie Allegiance
Edgar Guardado Bujutsu Pobedio Završnicom - 02:48
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-17
Završeno
Jesus Tamayo
Brasa (Felipe Costa)
Pobeda po poenima - 05:00
Luis Franceschy Gracie Allegiance
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Saturday)
1-21
Završeno
Susana Gongora
Brasa (Felipe Costa)
Tania Gonzalez Daniri Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 01:34
Men's GI / Purple / Master 3 / 85KG
(Saturday)
2-21
Završeno
Gerardo Rangel
Roberto Zapata Team
Cesar Corona Torres Daniri Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-24
Završeno
Jonathan Garcia
Brasa (Felipe Costa)
Pobeda po poenima - 05:00
Arturo Escalante Lara Gracie Barra Playa del Carmen
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
3-20
Završeno
Manuel Sanchez Perez
Gracie Barra Playa del Carmen
Habib Cuevas Brasa (Felipe Costa) Pobedio Završnicom - 01:13
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
2-23
Završeno
Valentina Balam
Daniri Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Maria Robles Zuniga Brasa (Felipe Costa)
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Saturday)
Završeno
Miguel Cabrera
Brasa (Felipe Costa)
Pobeda bez borbe
Conrado Sanchez Daniri Jiu-Jitsu