Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Kids 2 / White / Grey / 30KG
(Day 1)
1-1
Završeno
Henrique Leal
Alliance
Gael Souza Gracie Barra Pobedio Završnicom - 00:36
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
2-1
Završeno
Robson Cardoso
Gracie Barra
Pobeda po poenima - 01:01
Valdivino Neto Gfteam
Girls GI / Junior / Grey / 44KG
(Day 1)
3-1
Završeno
Yasmin Veloso
Gfteam
Clara Veloso Gfteam Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
1-4
Završeno
Daniel Filho
Gracie Barra, Barra do Garças MT
Enzo Araujo Fire Team Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 02:00
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
2-2
Završeno
Enzo Polastrini
Gracie Barra
Pobeda po poenima - 03:00
Davi Cristhian Soares Freitas Fire Team Brazilian Jiu Jitsu
Boys GI / Junior / Orange/Green / 50KG
(Day 1)
3-3
Završeno
Kaua Leal
Gracie Barra
Pobeda po poenima - 03:00
Miguel Nogueira Sparta Almeida Team
Boys GI / Infant / White / 38KG
(Day 1)
2-3
Završeno
Davi Kalsing
Gfteam
Felipe Carneiro Alliance Pobeda po poenima - 00:25
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
1-5
Završeno
Tomas Rabelo
Alliance
Rafael Alves Fernandes Fire Team Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 02:00
Boys GI / Junior / Grey / 66KG
(Day 1)
3-2
Završeno
Andre Castro
Gracie Barra
Pobeda po poenima - 03:00
Matheus Melo Juquinha
Boys GI / Junior / Orange/Green / 55KG
(Day 1)
3-6
Završeno
Vitor Nobres
RAIZ JIU JITSU
Pobeda po poenima - 03:00
Vinicius Ferreira Ejox
Boys GI / Infant / White / Grey / 46KG
(Day 1)
2-4
Završeno
Lucas Santos
Brazilian Brothers Jiu Jitsu
Pobedio Odlukom - 04:00
Victor Santos Gracie Barra
Boys GI / Junior / Orange/Green / 50KG
(Day 1)
3-4
Završeno
YURI ALVES PIRES
Gracie Barra Jardim América
Pobeda po poenima - 01:34
Miguel Nogueira Sparta Almeida Team
Girls GI / Kids 3 / Grey / 36KG
(Day 1)
1-6
Završeno
Julia Mendes
Samuray Team
Jasmim Nascimento Projeto Fenix Gyn Pobedio Završnicom - 00:10
Boys GI / Kids 3 / Grey / 38KG
(Day 1)
1-7
Završeno
Samuel Batista
Projeto Fenix Gyn
Pobedio Završnicom - 02:00
Kaue Souza Projeto Fenix Gyn
Girls GI / Infant / Yellow / 32KG
(Day 1)
1-8
Završeno
Esther Rodrigues
Gracie Barra
Pobedio Završnicom - 00:16
Rafaela Alves Equipe Rafah Jiu Jitsu Team
Boys GI / Junior / Orange/Green / 41KG
(Day 1)
3-7
Završeno
Joao Nunes
Gracie Barra
Pobeda po poenima - 03:00
Thalysson Neto RAIZ JIU JITSU
Boys GI / Junior / Orange/Green / 45KG
(Day 1)
3-8
Završeno
Icaro Nascimento
Gfteam
Miguel Silva Gfteam Pobedio Završnicom - 01:10
Boys GI / Junior / Orange/Green / 50KG
(Day 1)
3-5
Završeno
Kaua Leal
Gracie Barra
YURI ALVES PIRES Gracie Barra Jardim América Pobedio Završnicom - 00:45
Girls GI / Teen / Orange/Green / 57KG
(Day 1)
1-9
Završeno
Giovanna Rocha
Five Rounds
Pobeda po poenima - 03:00
Mariana Ferreira Alliance
Boys GI / Teen / Orange/Green / 56KG
(Day 1)
2-7
Završeno
Leandro Filho
Ejox
Pobeda po poenima - 03:00
Angelo Filho Ct Esparta
Boys GI / Junior / Orange/Green / 60KG
(Day 1)
3-9
Završeno
Enzo Soares
Projeto Social Atleta Do Futuro
Pobeda po poenima - 03:00
Natan Almeida Gfteam
Girls GI / Teen / Orange/Green / 57KG
(Day 1)
1-10
Završeno
Paolla Salazar
Gracie Barra
Pobedio Završnicom - 01:46
Laiane Andrade FLG-BRASIL
Boys GI / Kids 3 / Yellow / 27KG
(Day 1)
1-3
Završeno
Adrian Amaral
Gracie Barra
Pobedio Završnicom - 00:27
MIGUEL CARDOSO Gfteam
Boys GI / Teen / White / 84KG
(Day 1)
2-9
Završeno
Pedro Chaves
FLG-BRASIL
Lucas Araujo Gfteam Pobeda po poenima - 03:00
Girls GI / Junior / Orange/Green / 44KG
(Day 1)
3-10
Završeno
Lais Ozuna
Gfteam
Kamilly Santos Bgj Dione Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
1-13
Završeno
Felipe Ribeiro
Projeto Fenix Gyn
Pobedio Završnicom - 01:38
Luis MIRANDA DA CRUZ Gfteam
Girls GI / Junior / Orange/Green / 63KG
(Day 1)
3-11
Završeno
Ana Muniz
Projeto Social Atleta Do Futuro
Pobedio Završnicom - 01:25
CHRISSIE ALMEIDA FLG-BRASIL
Girls GI / Teen / Orange/Green / 63KG
(Day 1)
1-16
Završeno
Maria Eduarda Oliveira Araujo
Fire Team Brazilian Jiu Jitsu
Maria Paes Carlson Gracie Team Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
2-5
Završeno
Marcos Tavares
Projeto Fenix Gyn
Gustavo Carvalho Projeto Fenix Gyn Pobedio Završnicom - 00:59
Boys GI / Junior / Orange/Green / 67KG
(Day 1)
3-12
Završeno
Kauan Fernandes
Fire Team Brazilian Jiu Jitsu
Kalebe Da Silva Brandão Team BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Teen / White / 84KG
(Day 1)
2-10
Završeno
Henrique Viera
Gfteam
Alejandro Assis Pslpb Cicero Costha Pobedio Završnicom - 00:51
Girls GI / Teen / Orange/Green / 57KG
(Day 1)
1-11
Završeno
Mariana Ferreira
Alliance
Laiane Andrade FLG-BRASIL Pobeda po poenima - 03:00