Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Kids 3 / White / 34KG
(Saturday)
5-12
Završeno
Jiacheng Liang
Any Martial Arts Fight Club
Pobeda po poenima - 02:00
Zhuohan Li Impacto China
Boys GI / Infant / Grey / 27KG
(Saturday)
4-14
Završeno
Siye Li
Irmandade Jiu Jitsu Carlos Lima
Pobedio Završnicom - 02:10
Yimo Wang Zen BJJ
Girls GI / Junior / Grey / 44KG
(Saturday)
3-19
Završeno
Linyu Cheng
1% Club
Pobeda po poenima - 02:59
Ziye Li Aranha China
Boys GI / Kids 3 / White / 38KG
(Saturday)
6-9
Završeno
Guanze Fu
Any Martial Arts Fight Club
Pobeda po poenima - 02:00
Mingyu Zhang Any Martial Arts Fight Club
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Saturday)
1-19
Završeno
Shihao Liu
Irmandade Jiu Jitsu Carlos Lima
Pobeda po poenima - 03:00
Zihan Wei Irmandade Jiu Jitsu Carlos Lima
Girls GI / Infant / White - Grey / 28KG
(Saturday)
5-16
Završeno
Zhuran Qi
SHANXI SHANGROU BJJ
Qianxun Li FIGHT GEEK CHINA Pobedio Završnicom - 00:35
Girls GI / Kids 3 / Grey / 32KG
(Saturday)
4-12
Završeno
JinYao Shi
Gracie Jiu-Jitsu Qingdao
Pobedio Završnicom - 00:48
Xinmiao Luo ATOS
Girls GI / Junior / Grey / 36KG
(Saturday)
2-15
Završeno
Xuehan Sun
FIGHT GEEK CHINA
Zhijun Zheng Zen BJJ Pobedio Odlukom
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Saturday)
3-22
Završeno
Zekun Ding
CHQ MMA
Pobedio Odlukom - 02:00
Yuankai Xiong Chengdu BJJ(CDBJJ)
Girls GI / Kids 3 / Grey / 32KG
(Saturday)
4-13
Završeno
Shimai Hu
ATOS
Qianyu Wu HeFei Armageddon BJJ Academy Pobeda po poenima - 02:00
Girls GI / Kids 3 / White - Grey / 48KG
(Saturday)
6-11
Završeno
Songchuxin Zhang
FIGHT GEEK CHINA
Yuling Zhang Aranha China Pobeda po poenima - 02:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 38KG
(Saturday)
5-15
Završeno
Ansar Ozat
Checkmat International
Pobeda po poenima - 02:36
Haoyuan Li Over Limit CHN
Girls GI / Infant / White - Grey / 28KG
(Saturday)
5-17
Završeno
Qianyu Li
FIGHT GEEK CHINA
Pobedio Završnicom - 01:18
Zhuran Qi SHANXI SHANGROU BJJ
Men's GI / Purple / Master 2 / 69KG
(Saturday)
7-18
Završeno
Chris Zhu
SHBJJ
Xuefeng Li Nova Uniao BEIJING Pobeda po poenima - 05:00
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Saturday)
1-20
Završeno
Langxuan Gao
Aranha China
Pobedio Završnicom - 02:24
Jinyu Fu Impacto China
Girls GI / Infant / Grey / 40KG
(Saturday)
2-18
Završeno
Xiaolinxi Zhao
EFA BJJ
Yichen Dong Chengdu BJJ(CDBJJ) Pobeda po poenima - 03:00
Girls GI / Junior / Grey / 44KG
(Saturday)
3-20
Završeno
Kexin Ren
Any Martial Arts Fight Club
Pobeda po poenima - 03:00
Ziye Li Aranha China
Girls GI / Infant / Grey / 48KG
(Saturday)
5-19
Završeno
YIWEI JI
Mighty Heart
Pobeda po poenima - 02:00
Ruixi Luo Zen BJJ
Boys GI / Infant / White - Grey / 42KG
(Saturday)
6-13
Završeno
Xibo Fu
Zen BJJ
Pobedio Završnicom - 00:41
Hongyi Li HaoLong MMA
Boys GI / Junior / White / 55KG
(Saturday)
1-21
Završeno
Si Han Yu
Zen BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Xikairui Lei Zen BJJ
Girls GI / Teen / Grey / 63KG
(Saturday)
3-23
Završeno
Mingtong Lv
ShangWuYi MMA
Shulan Yang CHQ MMA Pobedio Završnicom - 03:00
Girls GI / Junior / White - Grey / 32KG
(Saturday)
2-20
Završeno
Lingqing Li
PGBJJ
Changlu Yu Zen BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Infant / Orange / 38KG
(Saturday)
4-17
Završeno
Junhao Shao
Zen BJJ
Hongyuan Zhou Zen BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Infant / White - Grey / 62KG
(Saturday)
7-17
Završeno
Chen Hu
Aranha China
Yizhou Lin ATOS Pobeda po poenima - 03:00
Girls GI / Kids 3 / White - Grey / 48KG
(Saturday)
6-12
Završeno
Jiayu Luo
EFA BJJ
Pobedio Završnicom - 01:18
Yuling Zhang Aranha China
Boys GI / Junior / White - Grey / 60KG
(Saturday)
5-20
Završeno
Ruiyang Qin
Gfteam
LEYUN HUANG KowloonBJJ Pobeda po poenima - 03:00
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
3-24
Završeno
Ye Ma
Gracie Barra
Pobeda po poenima - 05:00
Mingzhi Lu Galaxy Jiujitsu
Girls GI / Junior / Grey / 36KG
(Saturday)
2-16
Završeno
YunXi Zhang
Energy MMA China
Xiyu Zhang Impacto China Pobeda po poenima
Men's GI / Purple / Master 2 / 69KG
(Saturday)
7-19
Završeno
LEOMER JAY GARGAR MALUBAY
HaoLong MMA
Pobedio Završnicom - 01:36
Wenqi HAN Disciples Brazilian Jiu-Jitsu Club
Men's GI / Purple / Master 2 / 85KG
(Saturday)
1-23
Završeno
Zhen Yan
Chengdu BJJ(CDBJJ)
Pobeda po poenima - 05:00
Pengfei Zhao Energy MMA China
Boys GI / Junior / Yellow / 41KG
(Saturday)
4-18
Završeno
Jiayi Sun
Gracie Jiu-Jitsu Qingdao
Haocheng Liao Zen BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Infant / White - Grey / 42KG
(Saturday)