Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Teen / Yellow / 62KG
(Saturday)
1-26
Završeno
Vasja Kocjancic
Gracie Barra Koper
Pobedio Završnicom - 01:52
Filip Stranjik Checkmat International
Boys GI / Teen / Orange/Green / 56KG
(Saturday)
5-19
Završeno
Josip Turk
Rio Grappling Club Croatia
Pobeda po poenima - 03:00
Nikola Balog Rio Grappling Club Croatia
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Saturday)
3-29
Završeno
Nikola Perovic
Mata Leao A-Force BJJ Montenegro
Matteo Parolin Stance Pobedio Završnicom - 01:54
Boys GI / Teen / Yellow / 62KG
(Saturday)
1-27
Završeno
Dario Schumacher
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 00:02
Marko Simic Rio Grappling Club Croatia
Boys GI / Junior / Grey / 41KG
(Saturday)
4-26
Završeno
Toni Vorkapic
JJK LOTUS
Emin Kasalo BJJ Brotherhood - Ferrari Team Bosnia Pobedio Završnicom - 00:31
Boys GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 84KG
(Saturday)
1-28
Završeno
Noa Reljanovic
Rio Grappling Club Croatia
Pobeda po poenima - 03:00
Vice Razov Checkmat International
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
2-29
Završeno
Jakob Jurjevec
Martin Krpan Litija
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:55
Nikolas Rot Gracie Barra Ljubljana
Boys GI / Teen / Orange/Green / 56KG
(Saturday)
5-20
Završeno
Petar Matosin
Rio Grappling Club Croatia
Pobedio Odlukom - 03:00
Andrej Rukavina Checkmat International
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Saturday)
3-30
Završeno
Paulo Brasil Da Silva
Gracie Barra
Pobeda po poenima - 05:00
Asa Nadarevic Mladost BD
Boys GI / Junior / Orange/Green / 34KG
(Saturday)
4-27
Završeno
Dominik Korosic
Rio Grappling Club Croatia
Rino Bulic Checkmat International Pobeda po poenima - 03:00
Youth Men's GI / Blue / 94KG
(Saturday)
2-30
Završeno
Tevz Kristan
Martin Krpan Litija
Pobeda po poenima - 04:00
Domagoj Begonja Rio Grappling Club Croatia
Boys GI / Teen / White / 72KG
(Saturday)
1-29
Završeno
Luka Krizmancic
Gracie Barra Koper
Pobedio Završnicom - 00:51
Mario Malinic Jiu Jitsu Kvarner
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Saturday)
5-21
Završeno
Jan Katic
Carlstadt Lions-Mirkovic bjj
Roko Leon Zivaljic Infinity BJJ Split Pobedio Završnicom - 01:05
Girls GI / Junior / Yellow / 52KG
(Saturday)
4-28
Završeno
Petra Ocevcic
Rio Grappling Club Croatia
Pobeda po poenima - 03:00
Erin Lazicki Checkmat International
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Saturday)
3-31
Završeno
Matteo Parolin
Stance
Pobeda po poenima - 05:00
Ilia Peev Easton Training Center
Boys GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 84KG
(Saturday)
1-30
Završeno
Mihael Halas
Rio Grappling Club Croatia
Vice Razov Checkmat International Pobedio Završnicom - 01:56
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
2-31
Završeno
Benedikt Zeisler
Coelhao Jiu-Jitsu Germany
Pobedio Završnicom - 00:51
Nikolas Rot Gracie Barra Ljubljana
Boys GI / Teen / Orange/Green / 56KG
(Saturday)
5-22
Završeno
Nikola Balog
Rio Grappling Club Croatia
Pobeda po poenima - 03:00
Andrej Rukavina Checkmat International
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-31
Završeno
Goran Sliskovic
LGJJ
Ante Vukoja KMR BJJ Kimura Norway Pobedio Završnicom - 00:57
Boys GI / Junior / Orange/Green / 55KG
(Saturday)
4-29
Završeno
Karlo Valentic
Rio Grappling Club Croatia
Pobeda po poenima - 03:00
Luka Janjanin Mladost BD
Boys GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 84KG
(Saturday)
1-32
Završeno
Maks Vrhovec
Martin Krpan Litija
Noa Reljanovic Rio Grappling Club Croatia Pobeda po poenima - 03:00
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Saturday)
3-32
Završeno
Adam Zielinski
Flow House Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Stefano Bui Élite Jiu-Jitsu ⚡️
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Saturday)
5-23
Završeno
Martin Vuri
MS Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:34
Mateo Manestar Jiu Jitsu Kvarner
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
Završeno
Jona Gal Sterle
Gracie Barra Ljubljana
Mateo Matteoni JJK LOTUS Pobeda bez borbe
Boys GI / Teen / Grey / 62KG
(Saturday)
4-30
Završeno
Noel Konecni
Rio Grappling Club Croatia
Luka Stancic Martin Krpan Litija Pobeda po poenima - 03:00
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-33
Završeno
Domagoj Cukovic
Jiu Jitsu Kvarner
Tomislav Bizic Rio Grappling Club Croatia Pobedio Završnicom - 01:13
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
5-24
Završeno
Filip Golubic
MS Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:17
Matija Strelec Rio Grappling Club Croatia
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-33
Završeno
Malik Bektas
BJJ Brotherhood - Ferrari Team Bosnia
Pobedio Završnicom - 02:20
Jan Bajec Martin Krpan Litija
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
2-34
Završeno
Viktor Scepanovic
Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro
Jakob Jurjevec Martin Krpan Litija Pobeda po poenima - 04:00
Boys GI / Teen / Orange/Green / 56KG
(Saturday)
5-25
Završeno
Josip Turk
Rio Grappling Club Croatia
Pobedio Završnicom - 00:19
Petar Matosin Rio Grappling Club Croatia
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Saturday)
4-31
Završeno
Borna Bionda
Rio Grappling Club Croatia
Pobedio Završnicom - 00:56
Marin Hrgic Rio Grappling Club Croatia
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Saturday)
5-26
Završeno
Jan Katic
Carlstadt Lions-Mirkovic bjj
Mateo Manestar Jiu Jitsu Kvarner Pobedio Završnicom - 00:50