Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
1-39
Završeno
Otgondorj Batbold
Ralph Gracie Mongolia
Bilguunbayr Battulga Magic 13 Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Junior / Orange/Green / 55KG
(Day 1)
3-37
Završeno
Aijuun Anar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Baatartsogt Bayrtsogt Ralph Gracie Mongolia Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
1-40
Završeno
Bayanmunkh Demberel
Magic 13
Pobedio Završnicom - 02:47
Bukhchuluun Ankhbayar Bayankhongor aimag
Boys GI / Junior / Yellow / 55KG
(Day 1)
3-38
Završeno
Mungunbagana Usukhjargal
Garuda Jiu Jitsu Academy
TENGIS Zorigtbaatar Ralph Gracie Mongolia Pobedio Završnicom - 00:47
Girls GI / Teen / Grey / 68KG
(Day 1)
4-46
Završeno
Ulziibat Davgasambuu
Thunder BJJ Academy
Pobeda po poenima - 03:10
Gantigmaa Galsandorj BB Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Junior / Orange/Green / 45KG
(Day 1)
3-39
Završeno
Otgonbyamba Khangarid
Ralph Gracie Mongolia
Pobeda po poenima - 03:00
Puntsagbaljir Natsag Ralph Gracie Mongolia
Boys GI / Junior / Grey / 55KG
(Day 1)
1-41
Završeno
Ygaantsetseg Enkh Orchlon
Ralph Gracie Mongolia
A JI JI YA Glory Academy Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Day 1)
5-39
Završeno
Uuganbayar Altanshagai
Ralph Gracie Mongolia
Tsenguunbayar Purevjav Bayalag club Pobeda po poenima - 03:00
Girls GI / Teen / White / 52KG
(Day 1)
3-40
Završeno
Orkhon Bayrzul
Dornod Marshall Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:50
Enkhtur Enkhtsatsral Dornod Marshall Jiu Jitsu
Boys GI / Teen / Yellow / 84KG
(Day 1)
4-50
Završeno
Nyamtsengel Galsandorj
Garuda Jiu Jitsu Academy
Munkhkhair Munkhnaran Thunder BJJ Academy Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
1-42
Završeno
Otgondorj Batbold
Ralph Gracie Mongolia
Pobeda po poenima - 03:00
Bukhchuluun Ankhbayar Bayankhongor aimag
Boys GI / Teen / Grey / 46KG
(Day 1)
3-41
Završeno
Tsogbadrakh Tsend-Ayush
Unique Jiu Jitsu Club
Tsogtsaihan Enkhmurun Ralph Gracie Mongolia Pobedio Završnicom - 01:55
Boys GI / Junior / Grey / 60KG
(Day 1)
5-40
Završeno
Anar-Od Sumyabaatar
Ralph Gracie Mongolia
Khuslen Natsagdorj Magic 13 Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Teen / Grey / 67KG
(Day 1)
4-47
Završeno
Tuguldur Battumur
Bayalag club
Pobedio Završnicom - 02:26
Lkhagvasuren Anand Dornod Marshall Jiu Jitsu
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
1-43
Završeno
Bilguunbayr Battulga
Magic 13
Bayanmunkh Demberel Magic 13 Pobedio Završnicom - 01:53
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Day 1)
5-41
Završeno
Purevnyam Batmandakh
Magic 13
Uuganbayar Altanshagai Ralph Gracie Mongolia Pobedio Završnicom - 02:36
Girls GI / Teen / Grey / 68KG
(Day 1)
4-48
Završeno
Egshiglen Tamir
Thunder BJJ Academy
Gantigmaa Galsandorj BB Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 1)
1-44
Završeno
Gan Ochir Ganzug
Bayalag club
Munkhchuluun Ganbat Gobi Panthera BJJ Pobedio Završnicom - 02:20
Girls GI / Teen / Grey / 52KG
(Day 1)
3-42
Završeno
Maral Munkhbaatar
Magic 13
Amarjargal Bayaraa Bayankhongor aimag Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Junior / Yellow / 41KG
(Day 1)
5-42
Završeno
Munkhtur Oyuntugs
Magic 13
Pobedio Završnicom - 02:04
Saveliy Ivanov Frota Academy
Boys GI / Teen / Grey / 46KG
(Day 1)
3-43
Završeno
Tugsbayar Ariunaa
Ralph Gracie Mongolia
Pobeda po poenima - 03:00
Tsogbadrakh Tsend-Ayush Unique Jiu Jitsu Club
Girls GI / Teen / Grey / 68KG
(Day 1)
4-49
Završeno
Maraljingoo Tumenjargal
Bayankhongor aimag
Ulziibat Davgasambuu Thunder BJJ Academy Pobedio Završnicom - 01:30
Boys GI / Junior / Yellow / 41KG
(Day 1)
5-43
Završeno
Irmuun Baysgalan
Ralph Gracie Mongolia
Pobeda po poenima - 03:00
Bat Erdene Narmandakh Rebel Grappling Mongolia
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
1-45
Završeno
Nong Te
Reaper Magic
Ganselem Sainzaya Bayalag club Pobedio Završnicom - 02:55
Girls GI / Teen / Grey / 52KG
(Day 1)
3-44
Završeno
Zolzaya Zolbayr
Magic 13
Pobedio Završnicom - 01:23
Maral Munkhbaatar Magic 13
Boys GI / Junior / Grey / 78KG
(Day 1)
4-51
Završeno
Naranbaatar Jargalsaikhan
Thunder BJJ Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Ruijie Sun Panda Sports
Boys GI / Teen / Orange/Green / 46KG
(Day 1)
3-45
Završeno
Esuhei Buyanjargal
Garuda Zaisan Darkhan Tsaaz Academy
Iveelt Davaajargal Ralph Gracie Mongolia Pobedio Završnicom - 01:15
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Day 1)
5-44
Završeno
Ivan Byrgin
Frota Academy
Tsenguunbayar Purevjav Bayalag club Pobedio Završnicom - 02:49
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 1)
1-46
Završeno
Mygmarjaw Todrolkhuu
Dornod Marshall Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:20
Gan Ochir Ganzug Bayalag club
Boys GI / Teen / Yellow / 62KG
(Day 1)
4-52
Završeno
Nandinjargal Sukhbaatar
Magic 13
Pobedio Završnicom - 00:12
Zolboo Munkhbayar Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Teen / Grey / 46KG
(Day 1)
3-46
Završeno
Tsogtsaihan Enkhmurun
Ralph Gracie Mongolia
Pobeda po poenima - 04:00
Tugsbayar Ariunaa Ralph Gracie Mongolia
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
1-47
Završeno
Mark Sapoznikov
Frota Academy
Odbayar Bat-Erdene Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar Pobedio Završnicom - 00:58