Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Infant / 25KG / White
(6th of January)
3-1
Završeno
Munkhjargal Gan-erdene
School of 74
Pobeda po poenima
Dulguun Ariunbold Khaan khuns devjee
Boys Gi / Infant / 24KG / White
(6th of January)
2-2
Završeno
Dulguun Bayarsaikhan
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Pobeda po poenima
Anarbileg Odkhuu nmit
Boys Gi / Infant / 24KG / White
(6th of January)
2-1
Završeno
Mandakhnar Ayush
Bayangol sum
Baterdene Narangerel Garuda Jiu Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 01:23
Boys Gi / Infant / 27KG / White
(6th of January)
2-4
Završeno
Otgonshagai Bardanbaatar
nmit
Pobeda po poenima - 03:00
Sukhbat Batkhuyag Ikh Shavi dojo
Boys Gi / Infant / 27KG / Yellow
(6th of January)
2-7
Završeno
Ganbadral Munkhbat
Garuda Jiu Jitsu Academy
Uugan Erdene Byamba Erdene Bayangol sum Pobeda po poenima - 03:00
Girls Gi / Infant / 32KG / White
(6th of January)
Završeno
Sunjidmaa Sarantuya
Khaan khuns devjee
Uvdal Sumiyabazar Garuda Jiu Jitsu Academy Pobeda bez borbe
Boys Gi / Infant / 34KG / White
(6th of January)
3-2
Završeno
Dalaitseren Javkhlankhuu
Khaan khuns devjee
Sodbileg Zagdsuren nmit Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / 27KG / White
(6th of January)
2-5
Završeno
Anar Altantugs
Garuda Jiu Jitsu Academy
Sukhbat Batkhuyag Ikh Shavi dojo Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Boys Gi / Infant / 27KG / Yellow
(6th of January)
2-8
Završeno
Shagjaasuren Erkhembayar
Bayangol sum
Pobeda po poenima - 03:00
Ganbadral Munkhbat Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Infant / 34KG / White
(6th of January)
3-4
Završeno
Enkhmandakh G
Selenge aimag Zuunburen
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 03:00
Az Jargal School of 74
Boys Gi / Infant / 38KG / White
(6th of January)
2-10
Završeno
Usukhbayar Orkhon
Ikh Shavi dojo
Pobeda po poenima - 03:00
Badral Bayasgalan Genco
Boys Gi / Infant / 34KG / White
(6th of January)
3-3
Završeno
Sodbileg Zagdsuren
nmit
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 03:00
Baatarkhuu Gandul Monde Bjj
Boys Gi / Infant / 27KG / White
(6th of January)
2-6
Završeno
Otgonshagai Bardanbaatar
nmit
Sukhbat Batkhuyag Ikh Shavi dojo Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / 42KG / White
(6th of January)
3-6
Završeno
Temuulen Uuganbat
Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:05
Gombo Ochir Chuluunbat Khaan khuns devjee
Boys Gi / Infant / 46KG / White
(6th of January)
3-7
Završeno
Jargal Baymbasuren
Selenge aimag Zuunburen
Ochirnyam Batbold Garuda Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / 24KG / White
(6th of January)
2-3
Završeno
Baterdene Narangerel
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobedio Odlukom - 03:00
Dulguun Bayarsaikhan Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Boys Gi / Infant / 34KG / White
(6th of January)
3-5
Završeno
Sodbileg Zagdsuren
nmit
Pobeda po poenima - 03:00
Enkhmandakh G Selenge aimag Zuunburen
Boys Gi / Infant / 27KG / Yellow
(6th of January)
2-9
Završeno
Uugan Erdene Byamba Erdene
Bayangol sum
Pobeda po poenima - 03:00
Shagjaasuren Erkhembayar Bayangol sum
Boys Gi / Infant / 46KG / White
(6th of January)
3-8
Završeno
Enkhulzii Nyamtulga
Garuda Jiu Jitsu Academy
Buyanbaatar Jugdergarav Selenge aimag Sant sum Bor devjee Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / 38KG / White
(6th of January)
2-11
Završeno
Tuguldur Davaasuren
nmit
Pobeda po poenima - 03:00
Badral Bayasgalan Genco
Boys Gi / Junior / 37KG / White
(6th of January)
3-10
Završeno
Batorgil Baterdene
Khaan khuns devjee
Pobeda po poenima - 03:00
Hatanbaatar Ganbat Genco
Boys Gi / Infant / 42KG / Yellow
(6th of January)
2-13
Završeno
Munkhhuyag Altanhuyag
Genco
Shinetulga Badrakh nmit Pobeda po poenima - 01:22
Boys Gi / Junior / 34KG / White
(6th of January)
2-14
Završeno
Khuslenerdene Byambatsogt
nmit
Pobedio Završnicom - 02:13
Ankhbayar Ankhjargal Khaan khuns devjee
Boys Gi / Junior / 37KG / Yellow
(6th of January)
3-11
Završeno
Anar Myagmarsuren
Genco
Pobedio Završnicom - 02:06
Amarsanaa Tugsbayar Khaan khuns devjee
Boys Gi / Infant / 38KG / White
(6th of January)
2-12
Završeno
Usukhbayar Orkhon
Ikh Shavi dojo
Tuguldur Davaasuren nmit Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / 46KG / White
(6th of January)
3-9
Završeno
Ochirnyam Batbold
Garuda Jiu Jitsu Academy
Buyanbaatar Jugdergarav Selenge aimag Sant sum Bor devjee Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Junior / 34KG / White
(6th of January)
2-15
Završeno
Erdenebold Gotov
Khaan khuns devjee
Munkh-Orgil Suvd-Erdene Sukhbaatar aimag Pobedio Završnicom - 01:14
Boys Gi / Junior / 34KG / White
(6th of January)
2-16
Završeno
Naidan Batbilig
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobedio Odlukom - 03:00
Khurelerdene Gotov Khaan khuns devjee
Boys Gi / Junior / 37KG / Yellow
(6th of January)
3-12
Završeno
Otgonbaatar Munkhjin
Monde Bjj
Davaasuren Ganchimeg Bayangol sum Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Junior / 34KG / White
(6th of January)
2-17
Završeno
Khuslenerdene Byambatsogt
nmit
Munkh-Orgil Suvd-Erdene Sukhbaatar aimag Pobeda po poenima - 01:22
Boys Gi / Junior / 37KG / Yellow
(6th of January)
3-13
Završeno
Bilguun Sodnompil
Genco
Buyankhishig Nyamdorj Khaan khuns devjee Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Junior / 34KG / White
(6th of January)
2-18
Završeno
Naidan Batbilig
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 03:00
Altangerel Khoserdene Khaan khuns devjee