Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's NO-GI / Purple / Professional / 94KG
(Sunday)
2-63
Završeno
Matheus Figueiredo
Blvckout Grappling
Alessandro Genovese Team Ganbaru Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Men's NO-GI / Brown / Professional / 77KG
(Sunday)
5-62
Završeno
Victor Siles
Gracie Barcelona
Jafar BayudalTamimi Bjj Team Basel Pobedio Završnicom - 03:29
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
6-60
Završeno
Camilo Otero Escobar
Haubert Team
Pobeda po poenima - 05:00
Ruben Escruela Gracie Garraf
Youth Men's NO-GI / White / 81KG
(Sunday)
3-56
Završeno
Lohan Maury Palomo
Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association
Pobeda po poenima - 04:00
Adib Tlemsani Corpo e Mente International
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
2-64
Završeno
Simon Suarez
Pslpb Cicero Costha
Oscar Laporta Gracie Barra Barcelona Pobedio Završnicom - 03:06
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-61
Završeno
Rodrigo Colmenares
Aborigen
Pobedio Završnicom - 03:27
Ibragim Akhmedov Zerbalieva Adamas BJJ
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 120KG
(Sunday)
4-58
Završeno
Vladislav Genov
Vladislav Genov Fight Team
Webert Silva Gracie Barra Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
2-67
Završeno
Arnau Lopez
Reus Team
Pobeda po poenima - 05:00
Aleix Serra Sanchez Haubert Team
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
5-63
Završeno
Joan Ferrer
Haubert Team
Jepi Corominas Gfteam Pobedio Završnicom - 00:38
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-62
Završeno
Pablo Sancho
Association Aranha
Pobedio Završnicom - 04:17
Max Navarro Caceres Pslpb Cicero Costha
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Sunday)
6-59
Završeno
Nikolay Simeonov
Team Burning
Pobeda po poenima - 05:00
Luis Coelho Brazilian Power Team International
Men's NO-GI / White / Master 1 / 94KG
(Sunday)
4-59
Završeno
El Briak Samuel
Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association
Pobeda po poenima - 05:00
Pau Bosch Gfteam
Youth Men's NO-GI / White / 60KG
(Sunday)
3-53
Završeno
Cardona Fabio
Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association
Simon Padilla Rubio MUSHIN BJJ Pobedio Završnicom - 01:33
Men's NO-GI / Brown / Professional / 77KG
(Sunday)
5-64
Završeno
Victor Filho
Gracie Barra Braço de Prata
Victor Siles Gracie Barcelona Pobeda po poenima - 04:59
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-63
Završeno
Giorgi Guntsadze
Haubert Team
Jordi Fernandez Oller Reus Team Pobedio Završnicom - 01:04
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
2-65
Završeno
Milan Petrik
Gladiators Gym - Bulletproof
Pobeda po poenima - 05:00
Enzo Franco Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association
Youth Men's NO-GI / Blue / 73KG
(Sunday)
3-57
Završeno
Oscar Suarez
Lotus Bjj Espana
Pobeda po poenima - 04:00
Joao Pedro Porto Ferreira Pslpb Cicero Costha
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-64
Završeno
Yoan Delon
Amazonia Jiujitsu
Matisse Castello Prana Family Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Purple / Master 2 / 85KG
(Sunday)
6-61
Završeno
Alfonso Chico De Guzman
Association Aranha
Pobeda po poenima - 05:33
Carlos Riochi Weka Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 120KG
(Sunday)
4-60
Završeno
Samuel Jesus Zamora Armas
Carlson Gracie Canarias
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 04:52
Vladislav Genov Vladislav Genov Fight Team
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
5-65
Završeno
Artur Osokin
El Club De La Lucha Barcelona
Jepi Corominas Gfteam Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Black / Professional / 77KG
(Sunday)
3-60
Završeno
Diego Marinho
Amazonia Jiujitsu
Pobeda po poenima - 06:00
Alexis Touloupas Stangen Association Aranha
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
2-66
Završeno
Adryen Barbosa Mira
Prana Family
Lautaro Teneb Climent Club Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Sunday)
6-62
Završeno
Benjamin Hie
Association Aranha
Pobedio Završnicom - 00:58
Nikolay Simeonov Team Burning
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Sunday)
4-61
Završeno
Inaki Jaurrieta
Gracie Barra Pamplona
Pobedio Završnicom - 04:53
Robert Macgregor Mallorca BJJ
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
5-66
Završeno
Manuel De La Huerga Vazquez
Adamas BJJ
Pobedio Završnicom - 00:47
Nil Rom Leon Renzo Gracie Ny
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
6-63
Završeno
Romain Orignac
Haubert Team
Pobeda po poenima - 05:00
Veljko Milovic AA jiujitsu
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
Završeno
Abian Herrera Fernandez
Reus Team
Juan Valls Calasans Bjj Pobeda bez borbe
Men's NO-GI / Brown / Professional / 77KG
(Sunday)
5-67
Završeno
Jafar BayudalTamimi
Bjj Team Basel
Pobeda po poenima - 05:00
Victor Siles Gracie Barcelona
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-65
Završeno
Pablo Horta Casas
BD-Kraken bjj
Pobeda po poenima - 05:00
Jordi Suhr Gracie Garraf
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
2-68
Završeno
Oscar Laporta
Gracie Barra Barcelona
Pobedio Završnicom - 03:50
Paul Valdeck Gfteam
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
4-62
Završeno
Julian SERRA FERRER
MKTEAM
Eliezer Hernandez Franco BD-Kraken bjj Pobedio Završnicom - 03:38