Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile male GI / White / Juvenile / 60KG
(Sunday)
Färdig
Mansur Delalov
BERKUT Jiu-Jitsu
Denis Rudenko Gracie Barra Hamburg Vann på Walkover
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
Färdig
Alexander Sirash
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Nikolay Salmin Strela Team Vann på Walkover
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Sunday)
Färdig
Магомед Мусаев
Gfteam
Vann på Walkover
Imanov Fuad Ribeiro Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Sunday)
Färdig
Grigorii Pavlikov
Ribeiro Jiu Jitsu
Timur Verdiev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Vann på Walkover
Male NoGi / White / Adult / 67KG
(Sunday)
Färdig
Imanov Fuad
Ribeiro Jiu Jitsu
Vitaly Gorchenko Bjj Globetrotters Vann på Walkover
Male NoGi / White / Master 2 / 92KG
(Sunday)
3-1
Färdig
Nikolai Simonov
Strela Team
Vann på poäng - 05:00
Maxim Mikhaylov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Female NoGi / White / Adult / 60KG
(Sunday)
2-1
Färdig
Ksenia Voskresenskaya
Bjj Globetrotters
Vann på Submission - 04:38
Anastasiya Vyatkina RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Female NoGi / White / Adult / 47KG
(Sunday)
Färdig
Aaaaa Aaaaaa
Checkmat International
Anna Gorbunova-Tarakanova Strela Team Vann på Walkover
Male NoGi / White / Adult / 60KG
(Sunday)
1-1
Färdig
Nikita Zukhar
Senna Fight Academy
Khabib Djanaev Team Abubakarova Vann på Submission - 01:12
Male NoGi / White / Adult / 92KG
(Sunday)
4-1
Färdig
Islam Labazanov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Vann på poäng - 05:00
Konstantin Kuzminov Ribeiro Jiu Jitsu
Female NoGi / Blue / Adult / 60KG
(Sunday)
1-4
Färdig
Alena Pavlova
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Vann på poäng - 05:00
Dariga Adanbekova Checkmat International
Male NoGi / White / Master 1 / 83KG
(Sunday)
5-1
Färdig
Oleg Agapitov
Jungle BJJ
Vasiliy Yashchuk Bjj Globetrotters Vann på poäng - 05:00
Male NoGi / White / Master 1 / 75KG
(Sunday)
3-2
Färdig
Dmitry Mylcev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Petr Kharnas Frota Academy Vann på Submission - 00:51
Female NoGi / White / Adult / 60KG
(Sunday)
2-2
Färdig
Yana Tsygankova
Ribeiro Jiu Jitsu
Olga Komarova Stone Fight Vann på Submission - 04:44
Male NoGi / White / Adult / 67KG
(Sunday)
3-5
Färdig
Dzhamal Nurmagomedov
Strela Team
Murat Shagirov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Vann på Submission - 01:58
Male NoGi / White / Adult / 60KG
(Sunday)
1-2
Färdig
Dmitrii Goriachev
Senna Fight Academy
Vann på Submission - 00:29
Nikita Zukhar Senna Fight Academy
Female NoGi / Blue / Adult / 60KG
(Sunday)
1-5
Färdig
Oksana Cernikova
Bjj Globetrotters
Vann på poäng - 05:00
Angelina Semenova Checkmat International
Female NoGi / White / Adult / 53KG
(Sunday)
5-4
Färdig
Anzhela Dektyareva
Checkmat International
Marina Znova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Vann på poäng - 05:00
Male NoGi / White / Adult / 67KG
(Sunday)
3-6
Färdig
Maksim Fateev
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Said Taramov Checkmat International Vann på Submission - 02:15
Male NoGi / White / Adult / 75KG
(Sunday)
2-5
Färdig
Vladimir Kozyrev
Strela Team
Khoren Gasparyan Bjj Globetrotters Vann på Submission - 00:57
Male NoGi / Blue / Adult / 108KG
(Sunday)
1-8
Färdig
Alexandr Lobov
Ribeiro Jiu Jitsu
Anton Dmitrakov Frota Academy Vann på poäng - 05:00
Male NoGi / White / Adult / 67KG
(Sunday)
3-7
Färdig
IBADULLA ZAKIEV
Team Abubakarova
Vann på poäng - 05:00
Abdul Radzhabov ALOROOBA SPORTS&CULTURAL CLUB
Male NoGi / White / Adult / 75KG
(Sunday)
2-7
Färdig
Aleksandr Valuev
Strela Team
Renat Sadicov Zr Team Association Vann på Submission - 02:38
Male NoGi / White / Adult / 92KG
(Sunday)
4-2
Färdig
Ramazan Ramazanov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Vann på poäng - 05:00
Konstantin Kuzminov Ribeiro Jiu Jitsu
Male NoGi / White / Adult / 60KG
(Sunday)
1-3
Färdig
Khabib Djanaev
Team Abubakarova
Dmitrii Goriachev Senna Fight Academy Vann på poäng - 05:00
Male NoGi / White / Adult / 75KG
(Sunday)
2-6
Färdig
Khoren Gasparyan
Bjj Globetrotters
Vann på Submission - 00:54
Timur Nutrikhin Frota Academy
Male NoGi / White / Master 1 / 75KG
(Sunday)
3-3
Färdig
Suren Khurdayan
Bjj Globetrotters
Vann på Submission - 02:24
Dmitry Mylcev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male NoGi / White / Master 1 / 83KG
(Sunday)
5-2
Färdig
Ivan Pronin
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Vann på Submission - 01:38
Oleg Agapitov Jungle BJJ
Female NoGi / Blue / Adult / 60KG
(Sunday)
1-6
Färdig
Dariga Adanbekova
Checkmat International
Angelina Semenova Checkmat International Vann på Submission - 00:28
Juvenile male NoGi / White / Juvenile / 73KG
(Sunday)
5-5
Färdig
Unknown User Unknown
Checkmat International
Khavazh-Baudin Ediev Checkmat International Vann på Submission - 02:58
Female NoGi / White / Adult / 60KG
(Sunday)
2-3
Färdig
Anastasiya Vyatkina
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Yana Tsygankova Ribeiro Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Male NoGi / White / Adult / 67KG
(Sunday)
3-8
Färdig
Murat Shagirov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Vann på poäng
Vitaly Gorchenko Bjj Globetrotters