Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / 56KG
(Saturday)
2-60
Färdig
Dalaitseren Davaadorj
Monde Bjj
Agvaansamdanjamts Zorigtbaatar School of 74 Vann på poäng - 03:13
Girls Gi / Teen / White / 63KG
(Saturday)
3-39
Färdig
Bolormaa Purevbazar
Chandmani Orgil Devjee
Altantsetseg Delgersaikhan Ikh Shavi dojo Vann på poäng - 03:00
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
1-65
Färdig
Batmonkh Odsuren
Monde Bjj
Vann på Submission - 01:12
Ganbat Narantuya School of 74
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
2-63
Färdig
Erdenezul Davaasuren
Garuda Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 03:13
Unknown User Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Junior / White / 50KG
(Saturday)
1-55
Färdig
Tsengel Purevbaatar
Mongolian Judo academy
Vann på poäng - 03:00
Ilia Zolotukhin Strela Team
Girls Gi / Teen / White / 63KG
(Saturday)
3-40
Färdig
Enkhtuvshin Anujin
Shine badrakh jiu jitsu
Vann på Submission
Unknown User Mongolian Judo academy
Juvenile Gi Female / Blue / 52KG
(Saturday)
Färdig
Khuslen Davaasuren
Suld Sport Khoroo
Vann på Walkover - 04:00
YESUN-ERDENE LKHAGVASUREN School of 74
Girls Gi / Teen / White / 63KG
(Saturday)
3-41
Färdig
Altantsetseg Delgersaikhan
Ikh Shavi dojo
Olga Bubiakina Bayalag club Vann på Submission - 01:11
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Saturday)
1-59
Färdig
Gansukh Erdenetsogt
Mongolian Judo academy
Vann på Submission - 02:37
Purev-Ochir Boldbaatar Mongolian National Team
Boys Gi / Teen / White / 72KG
(Saturday)
3-44
Färdig
Khangal Ulziibayar
Ikh Shavi dojo
Vann på Submission - 00:25
Ochirpurev Davaadorj Garuda Jiu Jitsu Academy
Girls Gi / Teen / White / 63KG
(Saturday)
3-42
Färdig
Unknown User
Mongolian Judo academy
Altantsetseg Delgersaikhan Ikh Shavi dojo Vann på Submission
Juvenile Gi Female / Blue / 52KG
(Saturday)
1-57
Färdig
Namuuntsetseg Munkhjargal
Shine badrakh jiu jitsu
Sarantuya Delgersaikhan Shine badrakh jiu jitsu Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Teen / White / 72KG
(Saturday)
3-45
Färdig
Tsengun Barsbold
Suld Sport Khoroo
Vann på Submission - 00:15
Ochirpurev Davaadorj Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Saturday)
1-60
Färdig
Chinbat Gantogtokh
Garuda Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 02:28
Dorj-Ochir Byambanorov Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama
Juvenile Gi Female / White / 48KG
(Saturday)
3-47
Färdig
Delgermaa Ganbaatar
Nalaikh
Vann på poäng - 04:00
Sarantuya Bayarsaikhan Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
1-66
Färdig
Ulambayar Ganbat
Garuda Jiu Jitsu Academy
Vann via diskvalificering - 04:51
Tuvdenjamts Gavaa Dotood khergiin ikh surguuli(University of Internal affairs, Mongolia)
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Saturday)
1-61
Färdig
Vitaly Panarek
Strela Team
Vann på Submission - 01:08
Unknown User Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama
Girls Gi / Teen / White / 63KG
(Saturday)
3-43
Färdig
Enkhtuvshin Anujin
Shine badrakh jiu jitsu
Vann på Submission - 01:27
Olga Bubiakina Bayalag club
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Saturday)
1-62
Färdig
Gansukh Erdenetsogt
Mongolian Judo academy
Vann på poäng - 05:00
Chinbat Gantogtokh Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
1-67
Färdig
Batmonkh Odsuren
Monde Bjj
Vann på poäng - 05:00
Temuujin Oldokhbayar Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama
Boys Gi / Teen / White / 72KG
(Saturday)
3-46
Färdig
Khangal Ulziibayar
Ikh Shavi dojo
Vann på Submission - 00:27
Tsengun Barsbold Suld Sport Khoroo
Girls Gi / Teen / Yellow - green / 68KG
(Saturday)
2-64
Färdig
Viktoriya Pezhemskaya
Baikal Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Emujin Battsetseg Dornogovi jiu jitsu
Boys Gi / Junior / Yellow / 60KG
(Saturday)
2-65
Färdig
Gan-Erdene Bold-Erdene
Garuda Jiu Jitsu Academy
Nikita Shkatov Baikal Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:17
Male Gi / Black / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-66
Färdig
Peter Doyle
Ralph Gracie Berkeley
Tatsuya Sakamoto Infight Japan Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Saturday)
1-63
Färdig
Unknown User
Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama
Vann på poäng - 05:00
Chinbat Gantogtokh Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Master 1 / 110KG
(Saturday)
2-67
Färdig
Jargalsaikhan Maibaatar
Shine badrakh jiu jitsu
Vann på poäng - 05:00
Thomas Minter Garuda Jiu Jitsu Academy
Juvenile Gi Female / White / 70KG
(Saturday)
3-48
Färdig
Enkhtuul Tumurbaatar
Khuch Sport Khoroo
Enkhkhulan Galsantseren Nalaikh Vann på poäng - 04:00
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Saturday)
1-64
Färdig
Vitaly Panarek
Strela Team
Gansukh Erdenetsogt Mongolian Judo academy Vann på poäng - 05:00
Juvenile Gi Male / White / 94KG
(Saturday)
3-51
Färdig
Bilguun Bayarbat
Ikh Shavi dojo
Vann på poäng - 04:00
Lkhagvadorj Munkhzul Ikh Shavi dojo
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
Färdig
Davaajamts Batsuren
Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama
Vann på Walkover
Bat-Amgalan Dashpuntsag Хасу мегаватт клуб
Male Gi / White / Master 1 / 110KG
(Saturday)
2-68
Färdig
Aotegensude M
China Top Team
Thomas Minter Garuda Jiu Jitsu Academy Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Saturday)
Färdig
Ulambayar Ganbat
Garuda Jiu Jitsu Academy
Vann på Walkover - 05:00
Ariunbayar Batdelger Garuda Jiu Jitsu Academy