Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Black / Adult / 110KG
(Day 1)
4-3
Färdig
Walter Dos Santos
Gracie Barra Angola
Ricardo Evangelista
Male Gi / Black / Adult / 110KG
(Day 1)
4-1
Färdig
Walter Dos Santos
Gracie Barra Angola
Ricardo Evangelista Vann på Submission - 01:16
Male Gi / Black / Adult / 77KG
(Day 1)
1-1
Färdig
Cedric Akakpovi
Akamat
Pedro Ramalho Focus Jiu Jitsu Vann på Submission - 03:25
Male Gi / Black / Adult / 85KG
(Day 1)
Färdig
Jonathon Maflin
Roger Gracie Academy
Vann på Walkover
Marc Akakpovi Akamat
Male Gi / Black / Adult / 94KG
(Day 1)
3-1
Färdig
Adam Wardzinski
Checkmat International
Vann på poäng - 06:00
Ruben Lemos Gracie Barra Angola
Male Gi / Black / Master 1 / 110KG
(Day 1)
1
Färdig
Igor Silva
Commando Group
Vann på poäng - 05:00
Antonio Junior Roger Gracie Academy
Male Gi / Black / Adult / 85KG
(Day 1)
2-1
Färdig
Diego Ramalho
Zr Team Association
Vann på poäng - 06:00
RAMON GOMEZ Gracie Lisboa
Male Gi / Black / Adult / 110KG
(Day 1)
4-2
Färdig
Walter Dos Santos
Gracie Barra Angola
Ricardo Evangelista Vann på Submission - 01:18
Male Gi / Black / Adult / 77KG
(Day 1)
1-2
Färdig
Bruno Borges
Brazilian Power Team International
Vann på domslut - 06:00
Matias Asencio Nova União International
Male Gi / Black / Master 1 / 110KG
(Day 1)
3
Färdig
Paulo Cesar Almeida
Team Carvalho
Ivan Leal Team 1 Bjj Vann på Submission - 03:47
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG
(Day 1)
3-4
Färdig
Carlos Yeray Garcia Perez
Carlson Gracie Canarias
Vann på poäng - 05:00
David Borelli Garcia Climent Club
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG
(Day 1)
2-3
Färdig
Steeve Combourg
Akamat
Vann på Submission - 03:33
Danyllo Lima Brigadeiro Brazilian Jiujitsu
Female Gi / Brown / Black / Adult / 55KG
(Day 1)
7
Färdig
Sayuri Batista
Alliance
Rose El Sharouni Checkmat International Vann på poäng - 06:00
Male Gi / Black / Master 1 / 85KG
(Day 1)
1-5
Färdig
Marcos Filho
Zr Team Association
Vann på poäng - 04:10
Joao Bomfim Pound For Pound Team
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG
(Day 1)
3-5
Färdig
Alexandre Oliver
Corpo e Mente
Artem Sidorov Intelligent Team Ukraine Vann på domslut - 05:00
Male Gi / Black / Adult / 69KG
(Day 1)
4-4
Färdig
Alejandro Carreras
Climent Club
Hiago George Pslpb Cicero Costha Vann på Submission - 05:02
Male Gi / Black / Master 1 / 110KG
(Day 1)
2
Färdig
Igor Silva
Commando Group
Vann på Submission - 02:22
ClaudioJunio Costa Da Silva Gracie Barra Bh
Male Gi / Black / Adult / 94KG
(Day 1)
3-2
Färdig
Adam Wardzinski
Checkmat International
Vann på poäng - 06:00
Nicolas Penzer Stallion Gym Stuttgart
Male Gi / Black / Master 2 / 85KG
(Day 1)
2-6
Färdig
Xavier Jurado Segui
Crazy Team
Vann på poäng
Rafael Pousada Monteiro Macuco Fighters
Female Gi / Brown / Black / Adult / 55KG
(Day 1)
8
Färdig
Mayssa Caldas Pereira Bastos
Gfteam
Vann på Submission - 02:26
Dimitra Mindrinou Adamas BJJ
Male Gi / Black / Adult / 77KG
(Day 1)
1-4
Färdig
Cedric Akakpovi
Akamat
Vann på Submission - 04:46
Matias Asencio Nova União International
Male Gi / Black / Master 2 / 69KG
(Day 1)
4-8
Färdig
Elder Mendes
Team Gil Catarino
Vann på poäng - 05:00
Mario Jimenez Mathias Ribeiro Team
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG
(Day 1)
2-4
Färdig
Steeve Combourg
Akamat
Vladimiro Afonso Brazilian Power Team International Vann på Submission - 00:25
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG
(Day 1)
3-6
Färdig
Carlos Yeray Garcia Perez
Carlson Gracie Canarias
Vann på poäng - 05:00
Nima Hashemi Roger Gracie Academy
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG
(Day 1)
2-5
Färdig
Danyllo Lima
Brigadeiro Brazilian Jiujitsu
Vladimiro Afonso Brazilian Power Team International Vann på Submission - 00:43
Male Gi / Black / Master 1 / 110KG
(Day 1)
4
Färdig
Antonio Junior
Roger Gracie Academy
Vann på Submission - 01:45
Paulo Cesar Almeida Team Carvalho
Male Gi / Black / Master 2 / 85KG
(Day 1)
2-7
Färdig
Xavier Jurado Segui
Crazy Team
JAOUAD KARBAL Gracie Barra Irun Vann på domslut - 03:25
Male Gi / Black / Master 1 / 69KG
(Day 1)
4-5
Färdig
Juan Lopes Da Silva
Prime Team
Vann på Submission - 00:19
Rafael Yeray Pomares Gonzalez
Male Gi / Black / Adult / 94KG
(Day 1)
3-3
Färdig
Ruben Lemos
Gracie Barra Angola
Nicolas Penzer Stallion Gym Stuttgart Vann på Submission - 01:44
Male Gi / Brown / Master 1 / 94KG
(Day 1)
4-9
Färdig
Paulo Jacinto
Galeb Brothers Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:16
Manuel Burnay Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG
(Day 1)
3-7
Färdig
Artem Sidorov
Intelligent Team Ukraine
Carlos Varona The Flow Academy Vann på Submission - 03:01
Female Gi / Brown / Black / Adult / 55KG
(Day 1)
10
Färdig
Sayuri Batista
Alliance
Vann på poäng - 06:00
Dimitra Mindrinou Adamas BJJ