Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
4-53
Färdig
Victor Suturin
Strela Team
Vann på Submission - 04:55
Jiorgio Kandalaft Gracie Barra Oceania
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Day 1)
2-47
Färdig
Paula Ferrero
ULTIMATE BRAZILIAN JIU JITSU
Vu Le Gracie Barra Oceania Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Master 2 / 94KG
(Day 1)
5-62
Färdig
Unknown User
SJJA Australia
Unknown User Vann på poäng
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
4-54
Färdig
Nick Saunders
Roots Bjj
Vann på poäng - 05:00
Unknown User Gracie Barra Oceania
Male Gi / Purple / Adult / 62KG
(Day 1)
3-55
Färdig
Thomas Chen
Giant Team Australia
Vann på poäng - 06:00
Ron Gudilos Jean Jacques Machado Australia
Female Gi / White / Adult / 90KG
(Day 1)
1-63
Färdig
Kathleen Stewart
Grappling Technics
Jasmine Butler Dominance Will-Machado Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Day 1)
5-60
Färdig
Antonio Rufo Cuenco
Gracie Barra Oceania
Angus Macintosh Gracie Barra Oceania Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
4-55
Färdig
Ahmad Akkaoui
Gracie Humaita Australia
Vann på Submission - 01:17
Fabio Carvalho Gracie Barra Oceania
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(Day 1)
Färdig
David Cocker
Sorriso Bjj
Vann på Walkover
Callum McLennan Gracie Barra Oceania
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Day 1)
2-49
Färdig
Rooman Osmany
Gracie Barra Oceania
Keith Horan Gracie Barra Oceania Vann på Submission - 03:58
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Day 1)
1-66
Färdig
Lisa Nguyen
Immersion Mixed Martial Arts
Vann via diskvalificering - 04:30
Emma Davies Grappling Technics
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(Day 1)
3-54
Färdig
Otamar Vieira Barreto Junior
Gracie Barra Oceania
Luis Gabriel Contreras Olave ABSOLUTE MMA AUSTRALIA Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Day 1)
5-63
Färdig
Matthew Newcombe
Gracie Barra Oceania
Lucas Pariz Rosario Gracie Humaita Australia Vann på Submission - 03:44
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
4-56
Färdig
Sean Coogan
Igor Mma Sydney
Victor Suturin Strela Team Vann på Submission - 01:49
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
2-52
Färdig
Ari Hughes
Giant Team Australia
Ivan Donlic Dominance Will-Machado Vann på Submission - 00:48
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Day 1)
1-60
Färdig
Tom Nichol
Nova União International
Jeffrey Musundire Gracie Barra Oceania Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
4-60
Färdig
Darren Chism
Team Perosh Mixed Martial Arts
Vann på poäng - 05:00
Elliott James Gracie Barra Oceania
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Day 1)
5-65
Färdig
Mason Curtis
Gracie Barra Oceania
Jonny Jones Giant Team Australia Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 62KG
(Day 1)
3-56
Färdig
Coco Izutsu
Flow Martial Arts
Vann via diskvalificering - 05:22
Christopher Chandradjaya ULTIMATE BRAZILIAN JIU JITSU
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
Färdig
Mert Dincer
Giant Team Australia
Simon Bobadilla Garage Jiu-Jitsu Vann på Walkover
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
4-57
Färdig
Nick Saunders
Roots Bjj
Vann på poäng - 05:00
Ahmad Akkaoui Gracie Humaita Australia
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Day 1)
1-61
Färdig
Thomas Strembickyj
Bjj Globetrotters Oceania
Vann på poäng - 05:00
Alejandro De Varona Nova União International
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Day 1)
5-61
Färdig
Jack Pinkerton
Gracie Humaita Australia
Marlon Tuazon Gracie Humaita Australia Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Day 1)
2-50
Färdig
Alex Castagna
Gracie Humaita Australia
Vann på poäng - 05:00
Keith Horan Gracie Barra Oceania
Female Gi / White / Adult / 90KG
(Day 1)
1-64
Färdig
Natalia Krslovic
Mybjj Team
Vann på poäng - 05:00
Kathleen Stewart Grappling Technics
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Day 1)
5-64
Färdig
Lucas Pariz Rosario
Gracie Humaita Australia
Vann på Submission - 05:00
Sam Knott Gracie Humaita Hq Alexandria
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
4-61
Färdig
James Smith
Roots Bjj
Vann på poäng - 05:00
JAEIM LIM Gracie Barra Oceania
Male Gi / Purple / Adult / 62KG
(Day 1)
3-57
Färdig
Thomas Chen
Giant Team Australia
Hasan Abdul Razzak Legacy Vann på poäng - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
2-53
Färdig
Bradley Park
Gracie Barra Oceania
Byron Lee Mybjj Team Vann på Submission - 04:37
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Day 1)
1-67
Färdig
Kylie Mathews
Mybjj Team
Vann på poäng - 05:00
Emma Davies Grappling Technics
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
4-62
Färdig
Darren Chism
Team Perosh Mixed Martial Arts
Fernando Pereira Giant Team Australia Vann på Submission - 00:43
Male Gi / White / Adult / 110KG
(Day 1)
5-68
Färdig
CAMERON LODGE
Igor Mma Sydney
Harrison Rourke Gracie Humaita Australia Vann på Submission - 03:28