Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Master 2 / Black / 85KG
(Sunday)
3-63
Färdig
Carlos Assis
ASSOCIACAO MONTEIRO
Cleresthon Olieira ASSOCIACAO MONTEIRO Vann på poäng - 05:00
Juvenile female / Juvenile / Blue / 63KG
(Sunday)
4-68
Färdig
Jarede Victor
ASSOCIACAO MONTEIRO
Sabrina Moura Nova União International Vann på Submission - 02:06
Girls Gi / Infant / Yellow / 32KG
(Sunday)
1-84
Färdig
Maria Mota
Ctjj
Maria Silva Nova União International Vann via diskvalificering - 03:00
Boys Gi / Junior / Orange Green / 60KG
(Sunday)
2-75
Färdig
Steffano Cavalcante
Whitehouse
Vann på domslut - 03:00
Rafael Carvalho KRATOS TOP TEAM
Male / Adult / Black / 85KG
(Sunday)
5-42
Färdig
Thiago Araujo
Carioca Team
Enrique March Nova União International Vann på poäng - 06:00
Male / Master 1 / Blue / 77KG
(Sunday)
3-53
Färdig
Rodrigo Belchior
Atitude Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:41
Emerson Santos Equipe Marcio Jean
Male / Master 2 / Blue / 77KG
(Sunday)
4-64
Färdig
Aldair Miranda
Team Sidney Lima
Vann på poäng - 05:00
Edvan Araujo Gracie Barra
Male Gi Open / Purple / Adult / HEAVYWEIGHT (-120KG)
(Sunday)
6-48
Färdig
Antony Ferreira
ASSOCIACAO MONTEIRO
Victor Santos NABIL JIUJITSU Vann på Submission - 03:08
Girls Gi / Infant / Grey / 44KG
(Sunday)
1-85
Färdig
Estthela Araujo
Gracie Barra
Anny Silva Kimura Vann på Submission - 02:46
Female / Adult / Purple / 70KG
(Sunday)
7-45
Färdig
Adrianny Ilary
Carioca Team
Sami Galvao Alliance Vann på domslut - 06:00
Boys Gi / Junior / Grey / 50KG
(Sunday)
2-80
Färdig
Robson Moreira
DAILSON PINHEIRO DE JJ
Ryan Santos Checkmat International Vann på Submission - 02:24
Male / Master 2 / Black / 94KG
(Sunday)
3-59
Färdig
Diego Lopes
Gracie Humaita
Vann på poäng - 05:00
Eudes Silva ASSOCIACAO MONTEIRO
Male Gi Open / Brown / Adult / HEAVYWEIGHT (-120KG)
(Sunday)
6-54
Färdig
Juan Bittencourt
Brazilian AJ jiujitsu
Vann på Submission - 00:48
Alex Frota ASSOCIACAO MONTEIRO
Juvenile male / Juvenile / Blue / 81KG
(Sunday)
1-89
Färdig
Lauro Louchard
Clube Pina
Vann via diskvalificering - 04:00
Erick Barbosa Nova União International
Male / Adult / Black / 62KG
(Sunday)
5-36
Färdig
Huendel Osaki
Carlos Holanda International Brazilian Jiu Jitsu
Vann på poäng - 06:00
Jose Ferreira Nova União International
Male Gi Open / Purple / Adult / LIGHTWEIGHT (-77KG)
(Sunday)
4-53
Färdig
Isaias Santos
Alliance
Vann på Submission - 05:01
Andrey Andrade Personal Fight
Boys Gi / Teen / Orange Green / 46KG
(Sunday)
2-54
Färdig
Welligton Santos
Gfteam
Vann på poäng - 03:00
Weslen Nunes Checkmat International
Male Gi Open / Brown / Adult / HEAVYWEIGHT (-120KG)
(Sunday)
6-55
Färdig
Janderson Farias
ASSOCIACAO MONTEIRO
Mike Pereira Pslpb Cicero Costha Vann på poäng - 06:00
Female / Adult / Purple / 70KG
(Sunday)
7-44
Färdig
Amanda Carvalho
Equipe Marcio Jean
Yana Gadelha Nova União International Vann på Submission - 03:24
Female / Adult / Blue / 62KG
(Sunday)
3-48
Färdig
Brenda Sarquis
Braga Neto
Vann på Submission - 03:28
Andressa Graziela Zenith Bjj
Boys Gi / Teen / Orange Green / 56KG
(Sunday)
2-59
Färdig
Jose Monteiro
Vava Team
Vann på poäng - 03:00
Jander Lopes KRATOS TOP TEAM
Girls Gi / Infant / Yellow / 32KG
(Sunday)
1-87
Färdig
Ana Sousa
Gfteam
Vann på Submission - 02:13
Maria Silva Nova União International
Female / Adult / Blue / 95KG
(Sunday)
4-42
Färdig
Nayara Fernandes
Team Sidney Lima
Vann på poäng - 05:00
Arilsa Nascimento Ronnie Melo Jiu-jitsu
Male / Master 1 / Brown / 77KG
(Sunday)
7-47
Färdig
Hermes Neto
KRATOS TOP TEAM
Thiago Assis CARLOS HOLANDA BRAZILIAN JIU-JITSU Vann på poäng - 05:00
Male / Master 1 / Brown / 85KG
(Sunday)
6-43
Färdig
Diego Santos
Ronnie Melo Jiu-jitsu
Vann på poäng - 05:00
Michel Santos Gfteam
Female / Adult / Blue / 55KG
(Sunday)
3-45
Färdig
Luiza Dantas
Gracie Barra
Vann på Submission - 01:11
Brida Silva Vava Team
Male / Adult / Black / 62KG
(Sunday)
5-37
Färdig
Jonas Pereira
CARLOS HOLANDA BRAZILIAN JIU-JITSU
Vann på poäng - 06:00
Carmones Alencar Horácio BJJ
Boys Gi / Teen / Orange Green / 56KG
(Sunday)
2-60
Färdig
Wesley Pereira
Ct Zion Brazilian Jiu-jitsu
Luiz Silva Alliance Vann på domslut - 03:00
Boys Gi / Infant / Yellow / 62KG
(Sunday)
1-79
Färdig
Luiz Hipolito
Ct Zion Brazilian Jiu-jitsu
Vann på poäng - 03:00
Luan Brandao Gracie Humaita
Male / Master 2 / Black / 94KG
(Sunday)
3-58
Färdig
Ramon Macedo
Zr Team Association
Vann på Submission - 04:58
RONIEDSON OLIVEIRA Aft Amazon Fight Team
Female / Adult / Blue / 70KG
(Sunday)
4-37
Färdig
Jessica Oliveira
Gfteam
Vann på Submission - 01:16
Beatriz Silva Gfteam
Male Gi Open / Purple / Adult / HEAVYWEIGHT (-120KG)
(Sunday)
6-50
Färdig
Luiz Filho
Gracie Barra
Vann på poäng - 06:00
Victor Santos NABIL JIUJITSU