Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Kids 3 / Grey / 25KG
(Day 1)
14
Färdig
ULIANA GOTRA
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Zlata Klein ATOS Vann på Submission - 00:19
Boys Gi / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
2-15
Färdig
Matvej Donec
Zr Team Association
Vann på poäng - 02:00
VLADISLAV ZADVORNYI Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Boys Gi / Infant / Grey / 50KG
(Day 1)
16
Färdig
Arsenii Pastushok
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Vann på Submission - 01:06
Volodymyr Luzgin Wolfgang Heindel Academy
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 42KG
(Day 1)
17
Färdig
Nazar Podolian
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Vann på poäng - 02:00
Denys Tsekhosh BLAKZ Team
Boys Gi / Kids 3 / White / 27KG
(Day 1)
3-14
Färdig
Ivan Boiko
Wolfgang Heindel Academy
Vann på Submission - 01:49
Mark Umancev Zr Team Association
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 30KG
(Day 1)
18
Färdig
Nikita Karvan
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Vann på poäng - 02:00
Vladyslav Vodianko BLAKZ Team
Boys Gi / Infant / Grey / 50KG
(Day 1)
17
Färdig
Danylo Antonov
Wolfgang Heindel Academy
Egor Denisov ATOS Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 27KG
(Day 1)
11
Färdig
Dmytro Zadniprianyi
Wolfgang Heindel Academy
Arsenii Shpak Zr Team Association Vann på Submission - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 38KG
(Day 1)
15
Färdig
Igor Malisciy
Wolfgang Heindel Academy
Tymofii Shumovych Zr Team Association Vann på poäng
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
1-21
Färdig
DANILA LAPUNOU
Yamasaki Academy
Unknown User Dzuba Intelligent Team Ukraine Vann på Submission - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / White / 27KG
(Day 1)
3-15
Färdig
Roman Sandul
Zr Team Association
Vann på Submission - 01:11
Maksym Lazarenko Zr Team Association
Boys Gi / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
2-16
Färdig
Platon Andriushko
Yamasaki Academy
Vann på Submission - 01:21
Mykhailo Mulyk Zr Team Association
Girls Gi / Infant / Yellow/Orange / 40KG
(Day 1)
1-24
Färdig
ANASTASIYA SAMAK
Yamasaki Academy
Anna Utkina Zr Team Association Vann på Submission - 00:43
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
13
Färdig
Artem Krasovskyi
Zr Team Association
Vann på Submission
Amir Rustam Wolfgang Heindel Academy
Boys Gi / Infant / Yellow / 27KG
(Day 1)
20
Färdig
Tymur Tymoshenko
Zr Team Association
Vann på Submission - 00:08
Danil Golubcanskij Intelligent Team Ukraine
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 27KG
(Day 1)
12
Färdig
Roman Drobotun
Wolfgang Heindel Academy
Usman Ismagilov FAJR - TEAM Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / White / 27KG
(Day 1)
3-16
Färdig
Stanislav Sliedkov
BLAKZ Team
Vann på Submission - 01:12
Ivan Boiko Wolfgang Heindel Academy
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 30KG
(Day 1)
17
Färdig
Dmitriy Belashov
Zr Team Association
Vann på poäng - 02:00
Andrii Rykhlyk Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Girls Gi / Junior / White / 63KG
(Day 1)
1-26
Färdig
Vladyslava Semeniuk
Wolfgang Heindel Academy
Alina Kovalova Checkmat International Vann på Submission - 00:19
Boys Gi / Infant / Grey / 50KG
(Day 1)
18
Färdig
Volodymyr Luzgin
Wolfgang Heindel Academy
Vann på poäng - 03:00
Danylo Antonov Wolfgang Heindel Academy
Boys Gi / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
2-17
Färdig
Viktor Zebin
Zr Team Association
Vann på poäng - 02:00
Danilo Amanov
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 42KG
(Day 1)
18
Färdig
Alexandr Bondarenko
Zr Team Association
Vann på poäng - 02:00
Maksym Hrebinchyk Checkmat International
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 21KG
(Day 1)
3-19
Färdig
Artem Popel
Zr Team Association
Anatolii Mosorko BLAKZ Team Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Junior / White/Grey / 41KG
(Day 1)
1-27
Färdig
Alexandr Volcenko
Zr Team Association
Daniil Kravets ATOS Vann på Submission - 00:52
Boys Gi / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
2-18
Färdig
Matvej Donec
Zr Team Association
Platon Andriushko Yamasaki Academy Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 27KG
(Day 1)
13
Färdig
Arsenii Shpak
Zr Team Association
Vann på poäng - 02:00
VERAMEYEU BAHDAN Yamasaki Academy
Girls Gi / Infant / Yellow/Orange / 40KG
(Day 1)
1-25
Färdig
Viktoria Georgieva
A-Force BJJ International
Vann på Submission - 02:30
Anna Utkina Zr Team Association
Boys Gi / Infant / Yellow / 42KG
(Day 1)
21
Färdig
ZINOVII LISTIUK
Zr Team Association
Vann på Submission - 01:00
Micha Novoselov Zr Team Association
Boys Gi / Infant / White / 38KG
(Day 1)
20
Färdig
Dmytro Martynenko
Zr Team Association
AbdulVahab Magomedov FAJR - TEAM Vann på Submission - 02:43
Boys Gi / Kids 3 / White / 27KG
(Day 1)
3-17
Färdig
Maksym Lazarenko
Zr Team Association
Ivan Boiko Wolfgang Heindel Academy Vann på Submission - 00:40
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 38KG
(Day 1)
18
Färdig
Kirill Dudnik
Zr Team Association
MAKSYM FEDCHENKO Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
21
Färdig
Arsenii Dema
Zr Team Association
Danyil Khursovich Yamasaki Academy Vann på poäng - 03:00