Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls GI / Teen / Orange/Green / 44KG
(Saturday)
3-1
Färdig
Ariana Silva
Under Pressure BJJ
Aliria Mendes Da Conceicao Youngzilion Jiu-Jitsu Vann på poäng - 03:00
Girls GI / Teen / Orange/Green / 63KG
(Saturday)
4-1
Färdig
Maria Santos
Checkmat International
Vann på poäng - 03:00
Brenda Angelico Gracie Barra Costa da Caparica
Boys GI / Teen / Yellow / 56KG
(Saturday)
5-1
Färdig
Mauro Veiga
Youngzilion Jiu-Jitsu
Ryo Elsinga ATOS Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Teen / White / 72KG
(Saturday)
1-1
Färdig
Marco Rocha
Katsu Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Goncalo Silva Champions Mma
Girls GI / Teen / Orange/Green / 57KG
(Saturday)
2-1
Färdig
Iara Marinho
Hipszki bjj
Vann på poäng - 03:00
Erica Ferreira Gracie Barra Costa da Caparica
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
1-2
Färdig
Gustavo Vitorino
Gfteam
Lumar Santos Zr Team Association Vann på Submission - 01:26
Girls GI / Teen / Orange/Green / 57KG
(Saturday)
2-2
Färdig
Gabriela Paixao
Gracie Barra Paço De Arcos
Tawilny Martins Gracie Barra Infantado Vann på Submission - 00:43
Boys GI / Teen / Yellow / 62KG
(Saturday)
5-2
Färdig
Pedro Ayres
Coimbra Mma
David Ribeiro Associação Pantera House Jiu-jitsu Vann på domslut - 03:00
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
4-2
Färdig
Martim Almeida
Champions Mma
Tiago Ferreira Integração Jiu Jitsu Portugal Vann på Submission - 01:05
Boys GI / Teen / Orange/Green / 56KG
(Saturday)
2-5
Färdig
Rodrigo Gaspar
2 Brothers BFC
Ruben Cardoso Marcao Art Suave Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:18
Boys GI / Teen / Yellow - Orange - Green / 72KG
(Saturday)
3-2
Färdig
Victor Hugo
Orley Lobato Jj Amazonas
Vann på poäng - 00:05
Marco Marinho Hipszki bjj
Youth Women's GI / Blue / 70KG
(Saturday)
3-5
Färdig
Tatiana Marinho
Hipszki bjj
Sara Vicente Kimura Portugal DFTeam Vann på Submission - 02:36
Youth Women's GI / Blue / 57KG
(Saturday)
4-3
Färdig
Mariana Cunha
Focus Jiu Jitsu
Ana Victoria Lima Orley Lobato Jj Amazonas Vann på Submission - 00:15
Women's GI / Brown / Black / Professional / 70KG
(Saturday)
4-6
Färdig
Maura Leandro
KARKARA BJJ
Lygia Tavares Youngzilion Jiu-Jitsu Vann på poäng - 05:00
Girls GI / Teen / Orange/Green / 57KG
(Saturday)
2-3
Färdig
Erica Ferreira
Gracie Barra Costa da Caparica
Gabriela Paixao Gracie Barra Paço De Arcos Vann på poäng - 03:00
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
1-3
Färdig
Rui Silva
Gfteam
Vann på Submission - 00:42
Gustavo Vitorino Gfteam
Youth Men's GI / White / 81KG
(Saturday)
Färdig
Jim Elsinga
ATOS
Martim Canastra VisionBJJ Vann på Walkover - 04:00
Girls GI / Teen / Orange/Green / 57KG
(Saturday)
2-4
Färdig
Iara Marinho
Hipszki bjj
Tawilny Martins Gracie Barra Infantado Vann på Submission - 01:14
Boys GI / Teen / Yellow - Orange - Green / 72KG
(Saturday)
3-3
Färdig
Unknown User
Zr Team Association
Marco Marinho Hipszki bjj Vann på Submission - 01:42
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Saturday)
3-6
Färdig
Goncalo Cruz
Hipszki bjj
Vann på Submission - 01:02
Francisco Oliveira Associação Pantera House Jiu-jitsu
Youth Women's GI / Blue / 57KG
(Saturday)
4-4
Färdig
Ines Moraes Rocha
Gracie Barra Paço De Arcos
Vann på Submission - 01:25
Mariana Cunha Focus Jiu Jitsu
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Saturday)
1-5
Färdig
Lucas Da Penha
Nova União International
Vann på poäng - 05:00
Vitor Borges Gracie Barra Paço De Arcos
Women's GI / Brown / Black / Professional / 70KG
(Saturday)
4-7
Färdig
Lygia Tavares
Youngzilion Jiu-Jitsu
Ingridd Sousa Guigo Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:58
Women's GI / Brown / Black / Professional / 55KG
(Saturday)
Färdig
Rose El Sharouni
Checkmat International
Vann på Walkover - 05:00
Raphaella Barreto Nova União International
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Saturday)
2-6
Färdig
Lucas Azevedo
Zr Team Association
Davi Vetoraci De Menezes Focus Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Saturday)
3-7
Färdig
Emanuel Bastos
Zr Team Association
Vann på poäng - 04:00
Rui Batista Gfteam
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Saturday)
2-8
Färdig
Felipe Gabriel Monteiro De Oliveira
Avance Brazilian Jiu Jitsu
Ellis Younger East Coast Jiu Jitsu Academy Vann på Submission - 03:46
Boys GI / Teen / Yellow - Orange - Green / 72KG
(Saturday)
3-4
Färdig
Victor Hugo
Orley Lobato Jj Amazonas
Vann på Submission - 02:38
Marco Marinho Hipszki bjj
Women's GI / Brown / Black / Professional / 70KG
(Saturday)
4-8
Färdig
Maria Cabral De Souza
Gfteam
Vann på poäng - 05:00
Corina Silvelo Fernandez Bruno Y Betinho Madrid
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Saturday)
1-7
Färdig
Jobson Apolinario
Zr Team Association
Vann på poäng - 05:00
Viki Dabush Soul Fighter Israel
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Saturday)
3-8
Färdig
Francisco Oliveira
Associação Pantera House Jiu-jitsu
Vann på Submission - 03:57
Rui Batista Gfteam
Youth Men's GI / White / 81KG
(Saturday)
5-3
Färdig
Guilherme Sela
Under Pressure BJJ
Vann på domslut - 00:50
Jim Elsinga ATOS