Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Saturday)
3-21
Färdig
Ellis Younger
East Coast Jiu Jitsu Academy
Vann på domslut - 01:00
Nimrod Ryeder Soul Fighter Israel
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Saturday)
2-20
Färdig
Andre Cruz
Gracie Barra Montijo
Vann på poäng - 05:00
Walter Correia Jiu JitSucesso
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
5-19
Färdig
Andre Lima
2 Brothers BFC
Felippe Silva Brazilian Power Team International Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Saturday)
2-21
Färdig
Rafael Almeida
Youngzilion Jiu-Jitsu
Alyson Douglas Dutra Kimura Portugal DFTeam Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Saturday)
1-19
Färdig
Matheus Aleixo
Gracie Barra Costa da Caparica
Vann på poäng - 05:00
Rodrigo Campos Meda Alliance
Women's GI / Brown / Black / Professional / 95KG
(Saturday)
3-22
Färdig
Fernanda Mazzelli
Striker Jj
Vann på poäng - 05:00
Juliana Araujo Striker Jj
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Saturday)
5-9
Färdig
Eva Perez Jimenez
Mathias Ribeiro Team
Vann på Submission - 01:53
Vanesa Muinos Fernandez Pretorian Escuela de Lucha
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Saturday)
2-22
Färdig
Johann Han
Bjj Akademie Berlin
Fernando Silva Brazilian Power Team International Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Saturday)
4-19
Färdig
Mawer Antonio
Brazilian Power Team International
Vann på Submission - 04:11
Marlon Andrade Gfteam
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-22
Färdig
Stanislav Mereuta
Five Elements Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 01:14
Gabriel Rodrigues De Holanda Gracie barra Campolide
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
5-18
Färdig
Unknown User
Marcao Art Suave Jiu Jitsu
Mohamed Dabo Brazilian Power Team International Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Saturday)
2-23
Färdig
Guilherme Fernandes
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Yarin Shriki Soul Fighter Israel Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Black / Professional / 94KG
(Saturday)
3-23
Färdig
Bruno Lima
AMA JIU-JITSU TEAM - Alexandre Machado Association
Vann på domslut - 01:00
Neocicero Barbosa VisionBJJ
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-23
Färdig
Diogo Guerreiro
AMA JIU-JITSU TEAM - Alexandre Machado Association
Vann på poäng - 05:00
Gabriel Handem Si Brazilian Power Team International
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Saturday)
4-20
Färdig
Kinte Nemorin
ATOS
Henrique Soares Focus Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Saturday)
3-24
Färdig
Pedro Agrizzi
Striker Jj
Euclides Castro Brazilian Power Team International Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / 62KG
(Saturday)
4-23
Färdig
Michal Malata
Roger Gracie Academy Austria
Vann på poäng - 05:00
Michael De Oliveira Poli Gfteam
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
5-20
Färdig
Mateus Pinto
Focus Jiu Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Cesar Corvo ATOS
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Saturday)
2-24
Färdig
Lucas Levezier
United Fight Team
Vann på Submission - 02:10
Andre Cruz Gracie Barra Montijo
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Saturday)
1-20
Färdig
Elvis Hernandez De Souza
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Telmo Castro Brazilian Power Team International Vann på Submission - 01:36
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-24
Färdig
Stanislav Mereuta
Five Elements Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Diogo Brito Integração Jiu Jitsu Portugal
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Saturday)
2-25
Färdig
Alyson Douglas Dutra
Kimura Portugal DFTeam
Fernando Silva Brazilian Power Team International Vann på Submission - 04:44
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
5-21
Färdig
Andre Matos
Brazilian Power Team International
Vann på Submission - 01:12
Afonso Santos Focus Jiu Jitsu
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-25
Färdig
Hugo Miranda
Checkmat International
Diego Kalil Senna Six Blades Jiu-Jitsu Vann på poäng - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Saturday)
5-10
Färdig
Eva Perez Jimenez
Mathias Ribeiro Team
Vann på Submission - 02:54
Marieke Van Der Vlugt Checkmat International
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-25
Färdig
Diogo Guerreiro
AMA JIU-JITSU TEAM - Alexandre Machado Association
Tomas Figueira Integração Jiu Jitsu Portugal Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Saturday)
4-21
Färdig
Marlon Andrade
Gfteam
Vann på domslut - 01:00
Kinte Nemorin ATOS
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Saturday)
2-26
Färdig
Yarin Shriki
Soul Fighter Israel
Vann på poäng - 05:00
Lucas Levezier United Fight Team
Men's GI / Purple / Master 1 / 62KG
(Saturday)
4-24
Färdig
Claudio Matos
Checkmat International
Hugo Da Rocha Gfteam Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
3-26
Färdig
Alan Azevedo
Zr Team Association
Vann på Submission - 04:24
Antonio Cesar Souza Game Fight
Men's GI / Purple / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-29
Färdig
Manuel Permuy Martinez
CFC Team
Vann på Submission - 01:07
Manuel Araujo Focus Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
5-22
Färdig
Akshiv Kumar
Gracie barra Campolide
Vann på Submission - 01:48
Cristiano Ribeiro Kimura Portugal DFTeam